16 April 2018

Yükselen Balık İçin Unani Esaslı Astrolojik Kilo verme Planı - Unani Tıbbının Mukuslu ÇocuklarıBalıklar, suludur ve Jüpiter gezegeni tarafından yönetilmektedir. Onlar hayal kurarlar ve kendi dünyasında yaşarlar. Fiziksel egzersizler onlara güç katar. Balıklar temelde çok tembeldir, dolayısıyla onları asla bir aerobik egzersiz sınıfında göremezsiniz . Oldu ki bir gaza gelip kayıt yaptırmış olsalar ikinci seansa gideni pek olmaz . Vücutta ayakları yönetir.  

Balık inanlarını vücudunda mukus miktarı diğerlerine göre fazladır , bu nedenle fazla mukus iç organları tıkayabilir ve genel olarak halsizlik veya yorgunluk hissi verir. 

Unani esasına göre mukus ve balgam mizacınıza sahiptirler.

Şunları yiyin: 

Ölçeklerdeki “ ideal gramaj “ yerine, yediğiniz gıdaların kalitesine daha fazla odaklanmanız gerekiyor. Yani besleyici gıdaları tüketin , abur cubur gıdaları bırakın. Elma, enginar, turp, marul, ananas, patates, şalgam, havuç, kuşkonmaz, balkabağı sofranızdan eksik etmeyin. Vejetaryan olanlar için ızgara sebzeler lezzetli bir seçenek olabilir. Rafine şeker veya koruyucular içermeyen tahıllar, bitki çayı, tuzsuz peynir, karabiber ve hardal ılımlı olarak kullanılabilir.

Şunları yemeyin:

Kimyasal katkı içeren gıdalardan kaçınılması ve ayrıca beyaz un alımını sınırlamak gerekir. Kızarmış yiyecekler ve zengin soslar hayal oldu, unutun . Balık da yemeyin, insan hiç burcunu yer mi canım…. 

Protein diyetinden uzak durun ve protein takviyelerini kesin. Balıklar , astrolojik olarak sigara içmeye ve alkole meyillidirler. Neptünün çocukları onlar .

Günümüz dünyasında sıkıcı ya da donuk gibi geldiğini biliyorum, ancak içeceklerden ve sigaradan kurtulmanız gerekiyor. Vücudunuzun kimyasallara ve uyarıcılara ihtiyacı yoktur. İçki içmekte olan bir kalabalıkta, churchill can kurtarır.

Önerilen egzersizler:

Hayalci balıklar sıcak yogayı tercih edebilir, yüzebilir. 

Sabahın erken saatlerinde Güneşi karşılama yürüyüşü yapabilir, çimlerdeki çiğ tanelerinde suya olan hasretlerini iderebilirler. 

Tüm kaslarınızı aynı anda çalıştırmanız gerekiyor “hamstring “

Önemli İpucu:

Balıklar pirinç, lor ve muz gibi sarı - beyaz renkli yiyecek maddeleri yemekten kaçınmalıdır. Hayalperest balıklar dolunaylardan da etkilenirler. Aman diyim , ayaklarımız yere bassın .

Astrolojik İpuçları : Neptünün çocukarı , Venüs ve ayı yakından takip edicez .

Ne zaman bu ay ve venüs yardım edecek bize? Merak edenler takipte kalın

Yıldızlara Fısıldayan Kadın
Karma Astrolog


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: