16 April 2018

Yükselen Kova İçin Unani Esasına Göre Astrolojik Kilo Verme Planı - Unani Tıbbının Havadar Çocukları
Kova havadar bir burçtur , hava elementinden yani . Kova burcu insanı dinamiktir ve tamamen öngörülemez şekilde hareket eder. Ne zaman nereden çıkar , Uranüsün çocukları onlar , tam deli – dahi karışımı . Bu, doğası gereği ne yemekten hoşlanır , ne sevmez kestirmek zordur. Kovalar , pek planlamada iyi değildirler , bu yüzden hazır pişmiş olanı yemeleri iyidir.

Unani öğretisine göre , rüzgarlı mizaca sahiptirler.

Şunları yiyin: Diyetinize yeşil yapraklı sebzelerden daha fazla yer verin, ' Temel Reis ‘ olun. Yeşil yapraklı sebzeler kasları oluşturmaya yardımcı olan besinlerle doludur. Badem, ceviz, fıstik gibi kuru yemişlerden de diyetinize ekleyebilirsiniz. Şanslısınız bu gıdalar sadece midenizi doldurmak için değil beyninizi beslemek için de kullanılır.

Zeytinyağını tercih edin . Yağsız sut, marul, domates, yumurta dilimleri, patates püresi, meyve veya sebze salatası, siyah üzüm, elma, kiraz, avokado ile ekmeksiz hayatınıza devam edin.


Bunları yemeyin: Çok kahve ve çay severler , tabiki yanında atıştırmalıklar ile . Aşırı çay, kahve ve gazlı içeceklerin tüketimini azaltıyoruz, Uranüs pek kafein sevmez.


Önerilen egzersizler: Bir sağlık kulübüne veya spor salonuna katılmak Kovalara yakışır. Genellikle en yeni fitness çılgınlığını deneyenler ilk kovalar olur. Kova , vücutta dolaşım sistemini temsil eder, dikkat edin zayıf dolaşım sistemi nedeniyle ayak bileklerinizde şişme vb olabilir. Aman dikkat.

Ha bu arada varislere dikkat . Alt bacak egzersizleri (atlama, atlama ve atlama) , dizler ve baldırlar için uygundur.

Önemli İpucu: Genel olarak, Kovalar vejeteryan olmayı tercih ederler . Vejeteryan bir hayat ile devam ederseniz , kilo alımını da kolay çözebilirsiniz. 

Astrolojik İpucu: Uranüs , deli – dahi Uranüs , kızlar , Uranüs sizin kilonuzla felan uğraşmaz, mars ve venüsü takip edeceğiz.

Detaylı zaman planı da vericem tabi...

Takipte kalın
Yıldızlara Fısıldayan Kadın
Karma Astrolog


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: