06 June 2019

14 Haziran 2019 - 22 Haziran 2019 : Mars Satürn Karşıtlığının Tuzağına Düşmeyin : Şeytanın Oyununa Gelmeyin !!!


Uzun bir ara vermiştim yazmaya , ammma duramadım , bebişi uyutur uyutmaz yazasım geldi ... Tekrardan herkeslere Merhabalar !!! 

Peki iyi haberler vermeyeceğim bu sefer , zaten felaket tellalı koydular adımı , ama ne yapayım, gökyüzünün durumu bu ... Gökyüzünde pimi çekilmiş patlamaya hazır bomba var demiştim ya hani , işte o durum kuzular , merak edenler tıklasınlar . 

Gelelim sadede ... İki kötücül dediğimiz gezegen : Mars ve Satürn
Kırmızı ve siyahın efendileri , Kan ve Ölümün renkleri karşı karşıya 
Birbirine savaş açan bir konumdalar !!!!!!!!!!!! 

Tarih : 14 Haziran 2019 - 22 Haziran 2019 

Bu durumun Vedic astrolojisinde bir adı var : Angarak Yoga , detaylarını merak edenler tıklayabilirler... 

Onlar birbirine meydan okurken bize bir şeyler olacak mı peki ? Olmaz mı , hem de nasıl ?

Satürn'ün karşısındaki Mars hayal kırıklığı ve öfke getirir. Hayal kırıklığı, başkalarının yolunuzu kesmesinden , engellenmelerinden ileri gelir. Hayal kırıklığı gerçekleşmemiş arzulardır aslında. Bu durumda genellikle ortaya çıkan öfkenin ifade edilmesi zordur, bu nedenle sabır ve öz disiplin gerekir hayatın güvenli akışı için. 

Aman ben etliye sütlüye karışmam, kimseler yoluma çıkmaz benim diyenler, hemen gevşeme , düşmanlarla savaşmak zorunda kalmadan bile, kendi kendinize en kötü düşmanınız olabilirsiniz. Bu şartlar, zayıf, yetersiz, çirkin ve hatta iktidarsız hissetmenize neden olan düşük veya yavaş bir enerji geçişi oluşturacak auranızda. Bu bir maraton değil, sprint değil, kimseyle ve hele hele kendinizle yarışınız yok , olmasın da !!!

Bu konumda herhangi bir yaşam alandaki kişisel saldırılar çok acı verici olabilir, kendi kendine düşman olma durumu yaşarız . Diğerleri kötü niyetle itibarınıza veya kariyerinize zarar vermeye çalışabilir. Onların kıskançlıklarının, nefretlerinin veya hasetlerinin arkasında karmik zayıflamalar olabilir. Ancak , en büyük düşman da kendine sen olabilirsin, dikkat .

Daha önce belirtiğim gibi, başlangıçta öfkenizi göstermek zor olabilir. Neler olduğunu anlamak ya da şoktan kurtulmak için zamana ihtiyacınız olabilir. Ağlayamama, kasılma, sebebsiz sinirlilik halleri burdan gelir. Bununla birlikte, öfkenizi vücudunuzdan çıkarmamanız sizin için önemli, durduk yere duvar , kapı cam yumruklamalara gerek yok. Aksi halde, bu sıcak ve tahrip edici enerji vücudunuza, zihninize içine zarar verecek şekilde derinlere sıkışmış kalacaktır.

Dürüstlüğünüze ve sakinliğe kavuştuğunuzda, etrafınızdaki insanlara zorbalıktan ne kadar acı çektiğini söylemelisiniz. Kendinize yada başkalarına saldırmamak için sürekli enerjinin kontrolü olarak başka bir alana kaydırılması gerekir. Örnekler : bahçe işleri, ev temizlikleri, uzun bir egzersiz, yüzme veya koşu gibi ...

Üretken bir faaliyette bu enerjiyi kullanarak hem kendinizle hem de insanlar ile çatışmayı tamamen önlemek mümkün. Öz disiplin, sabır ve ahlak tayini tatmin edici sonuçlara yol açabilir bu dönemde. Bıçaklarınızı keskinleştirin ama SAKIN ve SAKIN onları kullanmayın.

Bu pozisyonda , bu kötücül dediğimiz gezegenler içinizdeki şeytanı beslerler ve sizi birer küçük şeytancık haline getirmeye çalışırlar.

Önce güneş burcunuza , sonra da yükselen burcunuza göre aşağıdaki kombinasyonları yaparak şeytancık olduğunuzda nasıl davranırsınız belirleyebilirsiniz .

Küçük şeytancıklar , kulak verin , en karanlık yüzlerinizi ifşa ediyorum : 

Koçlar : Marsın çocukları , hemen kavgaya hazır , sivri dilli , pimi çekilmiş bomba gibi , savaşırım seninle .

Boğalar : Venüsün çocukları , sakin görünürler ama volkan gibi patlarım , bir kere patladım mı asla kolay kolay sönmem , duygularını ve geçmişi yok sayarım , bir kalemde silerim , aşılmaz duvarlar ile kendimi saklarım .

İkizler : Şeytan onlara derki gir yalan söyle , dedi kodu yap , ondan al lafı , ona taşı , bire de bin kat , hiç acımazlar , yaparlar . 

Yengeçler : sevgiye bakıma ihtiyacım var , sevin beni diye her türlü oyunu oynayabilirim . Yalandan hastalanmak , rol yapmak bende 

Aslan : Herkesten üstün ben seni mi önemseyeceğim yani . Bana itaat ettiğin sürece , sana zarar vermem , ama beni sahip saymazsan , pençelerimi yersin . Sosyal medyada mı olur pençem , mahallende mi bilemem artık ? 

Başaklar : Ben muhteşem olmadığımı söylesem de senin buna itiraz etmen lazım . Beni pohpohlamazsan , senin her ayrıntındaki hataları başkalarının da fark etmesini sağlarım . 

Terazi : Ben adilim ve naziğim . Sana cezanı da adilce ve nazikçe keserim . Tokadın nasıl geldiğini , nerden geldiğini bile anlamazsın . Tatlı tatlı döverim .

Akrep : Plütonun çocuğu olarak , güç oyunlarını severim , sadakatini sık sık denerim . Çok hassas ve narin olmama karşın asla sana bunu göstermem . İntikamı mı er yada geç alırım ve hiç unutamazsın . Sessizliğimden kork .

Yay : ok gibi yaydan fırlarım , tehlikenin nereden geldiğini anlamazsın . Senin canını yakmak için pusuda beklerim , zamanı gelince sana önlem alman için fırsat vermem .

Oğlak : Ben olmalıyım hep güvencede , beni güvende bırakacak her fırsat için seni hemen çiğner geçerim . Ahlak , kendini güvende hissetmektir.

Kova : Bana sorunla gelmeyin , ben onları görmezden geliyorum desem de , affettim unuttum gitti desem de bil ki son nefesi me kadar bana yaptığın hatayı unutmam . Hiç beklemediğin bir anda yüzüne vururum .

Balıklar : Sen misin benim duygularımı anlamayan , kendimi mahfetmek pahasına da olsa seni dibe çekerim ve bunu çok severek yaparım . Sen dibe çekildiğini anladığında , ancak boğulmak üzeresindir , kurtulma imkanın kalmaz .

Bu karşıtlık enerjisi içinizdeki şeytanı tetiklemesin , susturun o içinizdeki kötü meleği . 

Takipte kalın
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: