02 August 2019

Astroloji ve Akrabalar İle İlişkiler


Astrolojik doğum haritasında, belli bir evde yerleşmiş gezegenler, içinde bulunduğu burçtan, bulundukları dereceye, diğer gezegenler ile kombinasyonlarına ve belirli bir gezegenden aldıkları görünümler ile bizlerin ilişkilerinin nasıl olacağını belirliyorlar.  

Bahsettiğim bu durumlar ya ilişkilerinizi ya bazı aile üyelerinizle olan bağlarınızı  ya da hayatınız boyunca tanıştığınız kişilerle ve akrabalarınızla olan ilişkilerinizi bozguna sokacak ya da mahvedecek ya da her şey süt liman olacak.

Neden annenle kötü bir ilişkin var? 
Neden hayalindeki erkeklerle veya kadınlarla bir araya gelemiyorsun ve onlardan hep ayrılıyorsun? 
Ve neden kardeşlerin hep seninle kavga ediyor? 

Tüm bu soruların cevapları gezegenleriniz gizli. Gezegenlerin bireysel boğum haritasındaki durumu, bu ilişkilerin ömrünüzde nasıl uzanacağını gösterir.

Astrolojide Ay ve Güneş gibi göksel cisimler de gezegen olarak kabul edilir, ancak sadece bunlar değil  ayın tutulma noktaları olan ve gezegen olarak kabul edilen diğer görünmez gezegenler de vardır: Rahu ( Kuzey Ay Düğümü ) ve Ketu ( Güney Ay Düğümü ) . Bütün gezegenler bir araya getirildiğinde, etrafınızdaki insanları oluştururlar.

Aşağıda, gezegeninizin burcunuzdaki temsil çizelgesi bulunmaktadır.

Güneş - Baba
Ay- Anne
Merkür - Kızkardeşler
Venüs - Anne ve  kızkardeş haricinde herhangi bir kadın, eş
Mars - Abi , erkek arkadaşlar.
Jüpiter  - Kadının kocası, öğretmen, guru, danışman 
Satürn - Enişteler, teyze ve halalar , patronunuz ve hizmetçileriniz.
Rahu -Kayınvalide , kayınpeder. 
Ketu - Kız ve Erkek çocuk 

Yukarıdaki gezegenler kötü açı aldıklarında yakınlarınız ile sorunlar yaşanır.

Mesela örnek çözelim : 

Terazi Güneşi; 10. derecede ,  4. evde, baba ile çok uzak veya kısıtlı ilişkiler yaratacak. Ya erken ölüm, babanın çık sık seyahati ya da gençken başka bir kadın için evden ayrılma nedeniyle babayla araya duvarlar örülecek veya hayatta olmayacak. Nedeni basit, Terazi Güneşi en zayıf noktada, 10 derecelik Terazideki en derin zayıf noktada ve 4. evde yani haritanın en dibinde yani ayak ucunda , haliyle Güneş gücünü kaybediyor . 

Şimdilik benden bu kadar 
Takipte kalın
Gülşen 


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: