27 October 2017

Benim Can Kırıklarım Var


Elbette ağlarım benim
Can kırıklarım var
Senin gördüğün
Yanağımdan süzülenler
Asıl içimde
İçinde yüzdüğüm bir deniz var
Sürekli can kırıkları yaşıyorum diyenler 
Bu yazı sizin için 

Aşk bölümünde hayal kırıklığına uğradıktan sonra oraya tekrar dönmek zordur , ancak nihayetinde acı çekme döngüsünden kurtulmak için aklınızda tutmanız gereken iki şey var.

"NEDEN"

Guruların öğretilerine göre , bir şeyler istemek için güçlü, derin, heyecanlı bir nedene sahip değilseniz, biraz zorlaştığında ya da elde etmek zor olduğunda, kalbinizi kaybedip çok kolay vazgeçersiniz.
Bu, herhangi bir yaşam alanında geçerlidir - çabayı sürdürebilmek için en küçük hedeflerinize uymak için inanılmaz bir nedeniniz olmalıdır.
Bu yüzden neden ilk etapta sevgiyi istediğinizi bilmek çok önemlidir. Ve cidden heyecanlı olabilmen için çok iyi, çekici bir nedene sahip olman iyi olur.

"NEDEN olmadan, 'nereye gittiğinizi ,  neden gittiğinizi bilmiyorsunuz ve gidiş zorlaştığında gitmeye devam etmek için yeterince yoğun bir nedeniniz  de kalmıyor ..."
İşte bir örnek: Hepimiz tasarruf etmemiz ve kredi kartı borcu taşırmamamız gerektiğini biliyoruz. Ancak çoğumuz bu soruna düşüyoruz.

Ancak şimdi hayal edin , aşık olduğunuz aktör , jönden bir telefon aldınız , "Üç ay içinde kredi kartlarınızı öderseniz, size bir sonraki filmimde başrolü vereceğim. Maldiv adalarında  beş ay boyunca çekimlerde birlikte olacağız . 10 milyon dolara ne dersin derse , ne dersin ?  Ve evet, benimle bir aşk sahnesi yapacaksın , huhuhu  "

Bunun sizi nasıl motive edeceğini  düşünnnnn ? Kredi kartlarını kullanmayı bırakmak için gücü hemen toparlarsın ? Onlara para ödemek için bir yol bulacaksın , eninde sonunda bulacaksın ?

Bu küçük öyküde de görüldüğü gibi, "NEDEN" sizin için  çalışmanızın sebebi olan şey  - sahip olduğunuz VİZYON, bu kadar cazip ve istenen her hatayı, gerilimi ve hayal kırıklığını buna değer kılacaktır.

"NEDEN" olmadan, nereye  gittiğinizi ,  neden gittiğinizi bilmeyeceksiniz ve gidiş zorlaştığında devam etmek için yeterince yoğun bir nedeniniz olmayacaktır.
Bu yüzden, kendinize bu soruyu sorun . Niçin bir ilişki istiyorsun? Yaşım geçiyor , artık olsun ise cevabınız , bırakın olasın . Yaşlı olsaydın nasıl olurdu - sadece eski bir ilişki değil, BÜYÜK bir ilişki olsun bu sefer ki ... Sizi manevi, duygusal, fiziksel,  hatta finansal seviyede besleyen biri? Bunu hayatınıza çekmek  için neler vermezsiniz ki?

Ve bu nasıl muhteşem muhteşem şeylere, yani aileye, çocuklara, eve, daha büyük sosyal ağlara, çöpü çıkaracak birine ihtiyaç var dimi ? 

Bir daha can kırıkları olmasına izin vermeden nasıl yapalım bunu ? 

Sadece kendinize "Bunu yapmak zorundayım ... Gerçekten zor çalışmak zorundayım" diyen bilinçaltı ancak  sizi istenen sonuca ulaştırmak için ne gerekiyorsa yapmaya devam edebilir. Yani bilinçaltınıza bunu yapmak zorundayım mesajı vermeliyiz. 

Bir astrolog olarak, ilişkiler konusunda soru yağmuruna tutuluyorum . Kiminle tanıştığınız  ve güçlü bir bağ olduğunu hissettiğimiz kişilerin bile acaba bu mu bay / bayan doğru diye hala şüpheli ? Sence o mu diye ? 

Buna cevap vermek için sadece sizin değil , kişisel değil - doğum haritanızın  potansiyel adayınki ile uyumlu olması gerekir.  Gördüğün bir adamdan ,  o sefil telefon görüşmesi yaptıktan sonra  "sadece hissetmiyorum" diyerek bitirebileceğini de bu harita uyumundan , bu benim ruh eşim , hep onu beklemişime kadar yine harita uyumundan söyleyebiliriz.  


Neyi düşündüğünüzü biliyorum - eğer "aşk bağlantıları" yoksa , yani harita uyumu yoksa , yani o bay / bayan doğru değilse , o halde nasıl anlarız ? Tek taraflı mı , o da bana bir şeyler hissediyor mu ?  İşte bütün mesee bunu bilebilmekte ...

Peki,  el cümle , daha az can kırıkları yaşamak için ne yapacağız , kendi haritamızdaki  aşk göstergelerine ve namzedimizin haritasındaki uyuma bakacağız . Bu uyum var ise yola devam , yok ise hiç zaman harcama , sonuç malum  , can kırıkları  ....

Yıldızlarınıza önceden yazılmış olan sevgiyi talep etmek için

Takipte kalın 
Güllşen 


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: