27 October 2017

Değişmeliyim Listesi Oluşturmak


Asla vazgeçmeyin - hayatta daima devamlılık vardır

Sinir bozucu bir durgunluk halindeyseniz ve bir çıkmazsa hayatınız - bununla ilgili şikayet etmeyin - kendinizden uzaklaştırın bu düşünceyi .....Ne yazık ki biz insanlar inatçıyız - fikrimiz sabit - değişmeyi reddediyoruz. 

Astrolojide  kare ve karşıt açı kalıpları değişimi tetikleyen , değişimi zorunlu hale getiren açılardır . Bu kalıplar meydana geldiğinde çıkmazda hissederiz , yeteri kadar hazır değilsek . Bir çıkmaz da hissettiğimizde çıkış yolunu aramamız gerekiyor . 

Bir çıkmazdan çıkmanın yolu, kendinizi tekrar canlanmaya ve hayatta hissettiren herkese bağlanmaktır . 

Gerçek şu ki, bir çıkmaza varmak için yıllar aldı , birden bire çıkmaza girmedik  - bu yüzden gerçekleştiğinde böylesine büyük bir sürpriz olmamalı. 

Bir çıkmaza girdiğinizi hissettiğinizde - tek çıkış yolu ilerlemeye devam etmektir. Bir yol bulun - hayatta her zaman bir süreklilik var - her zaman bir cevap var - aslında her çıkmazın bir çıkışı var  - bu yüzden devam edin .

Çoğu zaman insanlar pozitif bir çıkış bulmak yerine olumsuzluğu düşünmek konusunda aptalca bir hata yaparlar. Bu iş düzelmez ve dünyanın sonu bu olsa gerek diyerek , korkuları hortlatırlar . 
Tedavi ise , iyimserlikle canlı hissetmektir.

Hastalık doğru olmayan bir şeyle tanımlanır - yanlış olan bir şey - hayatınızı bir çıkmaz olarak hissettiren bir şey - buna karşın doğru olan bir şey - geleceğe umut veren bir şey - sizi siz  yapan şey - sizi tedavi eden şey . 

Değiştirme ihtiyacımızı kabul edersek - değişime adapte olursak - daha çabuk tedavi oluruz alır . Değişime direndiğimiz sürece çıkmazın içinde kalırız , mutsuzluğa saplanır kalırız . 


Doğrum haritalarınızda özellikle kare ve karşıt açıları tespit edin  . Şifalanmak için değişmeniz gereken yönleri böylece önceliklendirebilirisiniz . 

Örnek yapalım : 


Venüs kare açılar altında , Venüsyen konularda değişim yaşanmalı 
Şiron karşıt açılar altında , Şiron konularındada değişim yaşanmalı 
Uranüs karşıt açılar altında , Uranüsyen konularda değişim yaşanmalı 

Değişmeliyim listelerinizi oluşturun hadi. 
Değişim gerekli , evren değişiyor çünkü , değişmeyen gelişemez . 
Asla vazgeçmeyin - hayatta daima devamlılık vardır
Takipte kalın 
Gülşen Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: