23 February 2018

Horoskopta Gizlenen Kime Aşık Olabilirsin Şifreleri


Romantik bir aşk  bulmaya gelince iş , burcun sana en çok mutlu olmanı ve en derin sevgi dolu hislerinize ilham verdiren  muhtemel kişiyi anlamanıza yardımcı olabilir. Horoskopta baş harfi görünüyor mu , boyu uzun mu , ne iş yapıyor , ben bunu tanıyor muyum sorularını soranlara ne cevap verebileceğim konusunda zaman zaman kafa bir milyon konumuna geçsem i benim beyin " error "da verse , aşağıdaki konular ile tatmin olacağınızı sanıyorum.

Ne bilmek lazım  , tabiki doğum haritanı bil , kendini bil yani , seni mutlu edecek kişinin özellikleri de orada sembollerde saklı. Nasıl yani ? Şöyle yani : Ay + Venüs kombinasyonu ile , bunlar şifrelenmş haritalarda , hadi şifreleri tek tek kıralım ....😗😗😘😘😝😝

Biliyor muydun ? Ay Burcunuz  size duygusal olarak  rahat ve güvenli hissettirecek kişinin tipini söyleyebilir.

Ay burcu  alışkanlık biçimimizi de gösterir ve kimlerin birlikte yaşayabileceğimiz konusunda fikir verir. Sonuçta, yeni bir ilişkinin ilk heyecanı bir kez tükendiğinde, mutlu bir ev hayatının tadını çıkarabildiğimiz bir ortakla birlikte olmamız gerekiyor dimi ?

Bir partner  bulmak istiyoruz, ancak duygusal olarak rahatız, aynı zamanda onlara karşı derin bir sevgi duymak istiyoruz. Bu yüzden Venüs burcumuz  önemlidir. Venüs bize romantik olarak kimin ilgisini çekeceğimizi ve sevimli bulacağımızı söyler.


Birisi bizim sevgimize ilham verdiğinde, birçok kusurunun ötesine bakaruz ona. Örneğin, bizi üzdükleri zaman kendimizi "Gerçekten beni kızdırabilir, ancak sevdiğim bir şey var, o da beni kandırdığında bile hala çok seviyorum !" derken bulabiliriz kendimizi . 

Ayımız ve Venüs'imiz duygu ve sevgi ihtiyaçlarımız hakkında bize şifreler veriyor . 

Ay ve Venüs  burcunuzu öğrenince, bir ilişkide duygusal gereksinimlerinizi öğrenmek için aşağıdaki açıklamalara ve onları sevimli bulabilmek için başka bir insanda ihtiyaç duyduğunuz özelliklere bakın. Bu bilgi, romantik bir partner olarak çekilecek bir kişinin niteliklerini , sevgi ve tutku ile samimi bir ilişkiniz olması için en uygun olanı anlamanıza yardımcı olacaktır.

Ayınız veya Venüsünüz Koçta 

İstediği şeyin ardında iddialı bir şekilde ilerleyen cesur ve bağımsız bir tür çeker seni . Dürtüsel nitelikleri varsa özellikle çekicidirler. Kendilerine saygı duyacak ve onları kendi insanları olmaya teşvik edecek tipler olmalı bunlar  . Özellikle de iyi bir maç yapabilecek durumda olsa (kazanmak istiyorsanız bile), sizinle oyun veya spor dalında rekabet etmeye istekli oldukları takdirde çok çok sanşlı olurlar . Ateşli, tutkulu bir kişi sizi heyecanlandıracaktır. Onların peşinde koşmanın ya da baştan çıkarılmanın tadını çıkarırsınız . 


Ayınız veya Venüs Boğada

Sevimli, kucaklaşmayı ve öpüşmeyi seven, bir tür dikkatini çekebilir ancak . Keyifli bir sesleri varsa, onlara özellikle çekilirsiniz. Dişli bir dişiyi (veya eril erkeği) seviyorsun ve "kadının kokusu" nu (veya erkeğin kokusunu) uyandıran ve şehvetli şeyler buluyorsun. Harika yiyeceklerin, keyifli müziğin tadını çıkan, doğayı ve açık havayı seven kişiler olmalıdır bunlar . Fiziksel dokunmayı, sevgiyi ve sık sık tutkulu seks yapmayı seven biriyle şehvetli zevk ve duygusal rahatlık hissedersin.

Ayınız veya Venüs'ünüz İkizlerde

Aklınızı harika bir konuşmayla canlandıran ve sizi sıkmayan ilginç birinin ilgisini çekiyorsunuz. Sizin için en önemli iletişim büyük iletişimdir. 

Hem iyi konuşan hem de iyi dinleyenlere çekilirsiniz. Merak sizi ilgilendiriyor,  bu nedenle karmaşık bir kişi entrikalar uyandırıyor ve sizi etkiliyor. 

Sözcükler sizin için önemlidir, bu nedenle onlar sizinle flört edilecek türdeyse onlar tarafından cinsel olarak uyandırılırlar; Ya da sana sözlerle nasıl hissettiklerini söyleyebilsin. Yatak odasında "kirli" konuşması da hoşuna gidiyor.

Ayınız veya Venusünüz Yengeçte

Rahatlayacak, bakım yapacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak (örneğin, "anne veya baba olacak" ) birine çekiliyorsun. Annene hatırlatmaları bir artı. Evde biriyle samimi bir şekilde ev paylaşımı, kendinizi istediğiniz gibi hissetmenizi sağlar. O kişinin koruyucusu olmanın ve onlara da bakmanın fikrini seviyorsun. Nostaljik bölümünüz, bir evi paylaşabileceğiniz ve bir aile kurabileceğiniz biriyle "eski moda bir aşk ilişkisi" arıyor. 

Ayınız veya Venusünüz Aslanda 

Çarpıcı veya muhteşem olan ve cazibeli bir şekilde onlarla birlikte olmaktan gurur duyan birine çekilirsiniz. 

Biraz drama kraliçesi oldukları gerçeği, sevdiğiniz şeyin bir parçasıdır. Ego'yu övgüyle öven ve övgüyorsa, o kişi tarafından kolaylıkla ikna edilirsin. Kendinizi hayran ve saygılı hissettiren (ve asla eleştirmeyen) bir kişiye ihtiyacınız var. 

Bir kral (veya kraliçe) gibi hissettirmek için yataktan kalkınca üzerinize çok fazla ilgi ve sevgi istersiniz .


Ayınız veya Venusünüz Başakta 

Düzgün, bakımlı , özenli giyimli birine ilgi duyuyorsunuz. Dürüst, zeki, pratik, mütevazi ve sadık olursa ancak , birine  çekilirsiniz. Mükemmel kişiyi arıyorsun; Mükemmel değillerse, onları daha mükemmel yapmak için onarmaya açıksınız. Onları vazgeçilmez kılmak için size yararlı hale gelen bir kişiye aşık olma yeteneğine sahipsiniz. Kapalı kapılar ardındaki dünyevi ve usta bir sevgiliysen, cinsel olarak tercih edildin.

Ayınız veya Venusünüz Terazide 

Sevimli, kadınsı veya erkeksi bir görünüme sahip hoş bir kadına ya da yakışıklı bir adamın ilgisini çekiliyorsun. Bir ilişkide uyum aramaya devam ederken, ilişkinizi ilginç kılmak için arada bir tartışma ya da çatışma yaşarsınız. 

Kaba veya kaba olan bir insana ilgi duymuyorsunuz. Duyarlı ve romantik olursanız, birine çok dönüştürülürsünüz. Aradığınız kişinin türü, mum yakarak, romantik bir müziğin tadını çıkarır ve sevişmek için davet eden bir kanepede kıvrılır.

Ayınız veya Venüsünüz Akrepde 

Hem gizemli, hem de güçlü görünen yoğun, tutkulu ve iradeli bir kişiyi cezbediyorsunuz. Onlarla olan bağlantınız psikolojik güç mücadelelerini bir ya da ikinizin kontrol için uğraştığı yere getirir. Güçlü kişiliğinize ayak uydurabilen bir eşinize yalnızca saygı gösteriyorsunuz. Büyük olasılıkla romantik olarak çektiğiniz kişiyi test edeceksiniz ve mutlak sadakat talep ediyorsunuz. İlişki için cinsellik önemlidir; bu nedenle, çiğ bir hayvan mıknatıslığı veya aşırı derecede cinsel görüntü ortaya çıkaran kişinin türüne dikkat çekilirsiniz.

Ayınız veya Venusünüz Yayda

Akıllı, dürüst ve mizah duygusu taşıyan bir kişiyi cezbediyorsunuz. 
Bir dakika eğlenceli ve sonraki felsefi olabilseler özellikle çekici olurlar. Maceracı, açık havada, hatta atletik bir insandan hoşlanırsınız. 

Özellikle başka bir kültürden bir yabancıya ilgi duyabilirsiniz. 
Çok fazla bağımsızlığa ihtiyacınız var, bu nedenle size özgürlük verecek bir kişi ararsınız. 
Tamamen taahhüt edilene kadar platonik dostlukların ve gündelik seks zevkini yaşarsınız.Ayınız veya Venusünüz Oğlakta

Sosyal olarak kabul edilebilir, statünüzü geliştirir ve hatta kariyerinizi arttıran bir kişiye (genellikle daha genç) ilgi duyarsınız. Veya, büyük bir başarıya ulaşmış güçlü bir kariyer türüne (hatta daha yaşlı bir kişiye) çekebilirsiniz. Duygusal risk almayı, o kişinin ciddi şekilde size kararlı olduğuna karar verene kadar dikkatli olursunuz. Kamusal alanda ilkel ve uygun göründükleri zaman açılıyorsunuz, ancak kapalı kapılar ardında onlar toprakta ve sıcak kalıyorlar.

Ayınız veya Venusünüz Kovada 

Bağımsız, özgür ruhlu ve arkadaşınız olabilir bir kişinin ilgisini çekiyorsunuz. Entelektüel ilginç oldukları, fikir sahibi olmaları ve daha önce hiç yapmadığınız şeyleri yapmaya istekli olmaları sizin için önemlidir. Oldukça alışılmadık, hatta sıradışı görünüyorsa, özellikle heyecanlıdırlar. Onlara idealist iseniz ve hatta isyan ederseniz onlara ilgi duyarsınız. Bir tiyatro kraliçesi ya da drama kralı olan biriyle ilgilenmiyorsunuzdur. İdealiniz olan kişi cinsel olarak heyecan vericidir çünkü sevişirken denemek isterler.

Ayınız ya da Venusünüz Balıkda 

Nazik, romantik ve duygusal olarak hassas, hatta pasif olan bir kişiyi cezbediyorsunuz. Onların özenli doğası sizi güvende hissettiriyor. Bu kişi özellikle gizemli veya şaşkın görünseler de merhametli olursa çekici olur. Onları umursabilir ve "kurtarabilir" (ya da sizi kurtarabilecek kişi olarak) görürseniz onlara çekilirsiniz. Cinsel olarak, yatak odasında yaratıcı ve büyüleyici, cinsel yaşamınıza fantezi getirebilen duygusal bir kişiyi ararsınız.

Burcunuz, duygusal gereksinimlerini anlamadan ilişkilere başlamayın , ruhunuzu doyurmayan bir ilişki bedeninize de yavan bırakacaktır . Bu nedenle önce ruhunuz bir ilişkiden neler istiyor bunu keşfedin . Önce kendinizi tanıyın , ne istediğinizi bilin . Gerisi sonra gelir...

Takipte kalın 
Gülşen 


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: