23 February 2018

Ruh Eşini Bulmanın Astrolojik Hesaplaması" Ruh eşimi nasıl bulurum ? Ne zaman gelecek ? Hiç gelmeyecek mi ? " Sürekli bunu soruyorlar bana. Hesaplamanın yolları var. Biraz bunu anlatmak istiyoruz sizlere.

Sevdiğiniz birinin ruh eşiniz olup olamayacağını belirleyebilecek kanıtlanabilir bir yol var  .

Ruh eşi kavramı göreli ve öznel bir kavram olsa da, Ruh eşlerinin her zaman güçlü astrolojik bağları vardır. Siz ve eşinizin astroloji tabloları, sizinle birlikte ne kadar güçlü bir ilişkiniz olacağının en büyük göstergelerinden biri olabilir.

Bu görünümlerden biri, Kuzey / Güney Düğüm bağlantısıdır - bunlar, gerçek sevginin en güçlü göstergelerinden bazılarıdır. Örneğin, güneşiniz sevgilinizin Kuzey Düğümüyle bağlantılı olabilir.

Synastry - Sinatri, 2 doğum haritasını nasıl bağladıklarını görmek için astrolojik bir sanattır-iki canın analizini ve 2 çizelge arasında astroloji açılarının ne olduğunu hesaplayan bir araç .

Synastry ruhlar arasındaki enerjik manyetizmanın analizi.

Bu synastry açılarına bağlıdır  ruh eşinin gerçekliliği .Tüm uzun süreli aşıkların bir şekilde güçlü bir astrolojik bağları vardır; astroloji bağlantıları olmayan 2 ruh eşi yoktur.

Ay düğümlerinin ruh eşini bulmaya etkisi  nedir ? 

Kuzey Düğümü, haritanızın en önemli bölümlerinden biri olan kaderinizi belirlemek için kullanılan astrolojide eski bir noktadır. Güney Düğümü çocukluk dönemini, Allah vergisi yetenekler, alın yazısı ve karmik astroloji, geçmiş hayatları temsil eder.

Geçmiş hayat bağlantılarına sahip olduklarını düşünen iki kişi genellikler  Güney Düğüm bağlantılarına sahipler . Aile üyeleri sıklıkla Kuzey Düğüm bağlantılarını paylaşırlar.

Kuzey Düğüm , Ay'ın her saatinde ekliptik düzlemi, tüm gezegenlerin düzlemini geçtiği noktanın pozisyonu, her yıl yaklaşık bir burç buçuk burç boyunca geriye gider ; bu her 18 yılda bir kişi Kuzey Düğüm  Dönüşü yaşamak anlamına gelir.

Ruh eşini bulduğunuzu gösteren 6 evrensel astroloji açıyı açıklayacağım sizlere  .Güney Düğüm Bağlantıları


Güney Düğüm bağlantıları geçmiş hayatları ve çocukluk eğilimlerini içerirken Kuzey Düğüm bağlantıları bu yaşama kader katmaktadır.

Bazen aşıklar, sanki birbirlerini çok uzun yıllardır  tanıyorlarmış gibi bağlı hissederler .

Bu genel olarak Güney Düğüm bağlantılarıyla açıklanır - bir kişinin gezegeniyle sevgilinin Güney Düğümü arasındaki açı. En güçlü Güney Düğümü bağlantısı, bir sevgilinin gezegenizin  Güney Düğümünüzle kavuşum halinde olma halidir .

Kuzey Düğüm Bağlantıları

Kuzey Düğüm bağlantıları, hayatta ilerlemek için iki sevgiliyi birbiriyle iyi uyumlu hale getirir.

Kuzey Düğüm bağlantılı ilişkilerde iki  sevgili hayatta birlikte ilerlemekte ve birlikte verimli olmak amacındadırlar . Birbirlerinin başarılı olmalarına yardımcı olurlar ve her zaman daha iyisini yapmak için birbirlerini zorlarlar.

Kuzey Düğüm bağlantıları ikisinin de  kaderlerini tutkuyla yönlendirir  ve sevgi kadere karşı karşılıklı bir takdir etrafında inşa edilmiştir. Bu efekt tepe noktasına bağlantısına veya Yükselen bağlantısı ile desteklenirse , değmen keyfine  .

Plüton Bağlantıları

Sevgilisinin gezegenlerine göre bir kişinin Plütonu ile aşk yoğunluk dolu olur . Genelde Plüton sevgilileri ayrılamaz hale getirir ve karşılıklı olarak birbirlerinin gitmelerine izin vermezler . Karşılıklı olarak vaz geçememe durumu yaşanır .

Yoğunluk anahtar kelimedir. Kare veya muhalefet gibi sert boyutta ise aradaki açı bu takıntıya neden olabilir.

Pluto ile Kuzey / Güney Düğümleri arasındaki bağlantılar, sevgililerin sahip olabilecekleri en yoğun bağlantılardandır.

Venüs Bağlantıları

Venüs, aşk söz konusu olduğunda astrolojide abartılmıştır.

Düğümler kaderi idare eder ,  bir ruh eşinin en gerçek göstergesi ancak düğümlerdir , Venüs ancak sevginin zevk tarafına giren sevgilileri işaret eder , şehvet bağlantısı içerir.

Venüs bağlantıları öncelikle tutku, fiziksel sevgi ve zevk için karşılıklı takdirle ilgilidir.Güneş / Ay Bağlantıları


Güneş / Güneş veya Güneş / Ay kavuşumu süper bir uyumluluğu gösterir . Bu bağlantılar sayesinde temel varlığınız ve kimliğiniz sevgilinizin temel kimliğiyle uyumludur ve ikiniz de kendinizi çok hissedersiniz .

Neptün / Uranüs Bağlantıları

Neptün veya Uranüs bağlantılarıyla, iki sevgili hayal gücü, ideolojik tutkuyla bağlı; ortak ideoloji ve maneviyat.

Ez cümle,  astrolojik işaretler, başka biriyle paylaştığınız bağlantı düzeyinin belirlenmesinde büyük rol oynamaktadır. Birbirinize ne kadar iyi uyumlu olduğunuzdan , cinsel ifadenizin neye benzediğine kadar her şey büyük ölçüde astroloji haritanıza  bağlı olabilir.

Ay Düğümleri, bir ruh eşi bağlantısının en büyük ve en büyük göstergesidir. 

Kendi haritanızı okumayı öğrendikten sonra  , potansiyel adaylardan hangisi en iyisidir yorumu ancak yapabilirsiniz .

Ruh eşinizi bulmuş musunuz  ?
Detaylı nasıl hesaplanır ki bu merak diyenler
Merak etmeyin ben hepsini anlatacağım yavaş yavaş
Takipte kalın
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: