12 January 2019

Burçların Bilinçaltı Kodları Nedir ?Bilinçaltımız ,gündelik hayatımızda büyük bir rolü oynar .  Bilinçaltı deneyimlerimizden yüzde 70'lik ruh imaları taşıyoruz bilinç üstümüze ve bu deneyimlerden, gündelik hayatta  neler yapacağımıza karar veriyoruz . Zodyak  burcumuza göre bilinçaltımızın bir izinin , bizi takip ediyor olması ne şaşırtıcı değil mi ? 

Koçların bilinçaltı

Koçların bilinaçaltı Balık burcudur . Bir balık bilinçaltına sahip olarak , kitleler için hepiniz ölürdünüz - en çok hak ettiği ve size ihtiyacı olan insanlar için orada olmak isterdiniz , köle ruhuzu vardı . Ruhsal benliğinize ve birçok insanın kendi çekirdeğine bakan derin bir aklıyla derinden bağlantı kurun. Şimdi bir Arian olarak, bir denge kurmayı ve başkaları için özverili olma yolundan sizi etkileyecek zorluklarla yüzleşmeyi öğrenmek zorundasınız.

Boğaların bilinçaltı 

Başarıyı elde etmek için asla susamayan boğalar ,  bilinçaltlarında koçturlar . Bilinçaltlarında kesinlikle bir savaşçı var . Ezici kişilik özelliklerinden biri olan öfke sizi zor zamanlarda aklı başında tuttu ve sizi kötü bir haberle parçalamadı. Boğa olarak, bugün sakin ve şu an yaşıyorsun bilinçli zihnin ile . Kendinizi kaybetmeyin ve bir damla bir şapka ile kendinizi zincirlerinden ayırmayın.

İkizlerin bilinçaltı 

İkizlerdenseniz, muhtemelen bilinçaltınızda  boğasınız demektir.  Alt bilincinizde insanları çok önemseyen, aklı başında konuşma ve genel olarak dünya hakkında bir insansınız. Ancak bu bilinçli zihninizde hayatta zihinsel zorluklarla karşı karşıya kalacaksınız - kendinizle sürekli bir savaşta olursanız, zorluklar geleceği eleştirel düşünmenizi sağlar. İstediğiniz şeyleri kendiniz için kısa sürede satmayın.

Yengeçlerin bilinçaltı 

Bilinçaltınız  İkizler olduğuna emin olabilirsiniz .  Su burcu olmadan önce, hava ile yoğruldunuz .  Bilinçaltınız sonuçları ve gelecekte olcakları önemsemeyen bir hercai olduğundan , bilinçli zihniniz ile işleri daha iyi anlıyorsunuz ve bir ailenin sahip olma önemini biliyorsunuz.

Aslanların bilinçaltı 

Bu hayatta bir aslan iseniz, bilinçaltınız yengeçtir . Kendi iblislerinizden korktuğunuz ve kendinizi feda etmek anlamına gelse bile bir şeyleri kaybetmeyi göze alamayacağınız göz önüne alındığında, kararlarınız korkuya dayanır . Bununla birlikte, bugün bilinçli zihniniz sizi  bir Aslan gibi yönetiyor ve yaptığınız her şeyden çok eminiz.

Başakların bilinçaltı 

Bir Başak olarak doğmuş olmak, bilinçaltınızda  kendi burnun ucunu  göremeyen ve tamamen kendi merkezli bir Aslan olmalı. Gittiğiniz her yere, gülümsemeleri yaymaya ve konfeti gibi kahkaha atmaya insanları mutlu edin!

Terazilerin bilinçaltı 

Bu hayatta Terazi olarak doğduğunuzda, biliçaltınız  Başak olarak kodlanmıştır . Başaklar  mutlaka başkaları için ve iyilik için fedakarlık yapma ihtiyacı hissederler . Kendileri için yaşamazlar . Öyleyse, ruhunuz için bir ders alıp , bilinçli zihniniz hayatınızdaki her şeyi uyumlaştırmak için bir denge kurmanız gerekir. Hayatınızdaki her şeyi dengeleyeceksiniz.

Akreplerin bilinçaltı 

Bu hayatta bir Akrep olarak doğduğun , bilinçaltın  Terazi olarak kodlandı . Kendinizi ve başkalarını hayatınızdaki her şeyi dengelemek için varlığınızın her saniyesi çalışmak gizli bilinçaltınızda .  Bazen kendine aşırı yoğunlaşmış da olabilir altt bilincin .  Akrep olarak, başkalarıyla olan ilişkinizi güçlendirmek için sabırsızlanıyorsunuz ve bilinçli zihniniz ile başkalarıyla bağlantı kurmak için ateşli bir tutkunuz var.

Yayların bilinçaltı 

Bu hayatta bir Yay doğarsan, bilinçaltında  bir Akrebin imareleri var tabii ki. Yeni ilişkiler kurmaya ve güçlendirmeye yatırım yapmaya adadığınız süre boyunca. Bugün, bilgeliğinizi başkalarına affetmek için sizinle birlikte olan tüm araçlarınız var. Bilinçli zihniniz insanlarla birlikte olmak için yeni ve yaratıcı yollar bulacak , bu arada özgür ruhunuz sonsuza kadar dünyayı dolaşmanıza izin veriyorsunuz.

Oğlakların bilinçaltı 

Bu hayatta bir Oğlak mensubu iseniz, bilinaçaltınızda bir yayın tüm kazançlarını elde etmişsinizdir. Keşif ve dolaştığınız eğlenceler - tecrübelerinizden çok şey kazandınız ve bu hayatta taahhüt etmeye, kariyerinize, kendinize ve ilişkilerinize bağlı kalmaya hazırsınız. İşlerin halledilmesi bugün bilinçli zihniniz ile öncelik vermeniz gereken şeydir.

Kovaların bilinçaltı

Bu hayatta Kova olarak doğan kişinin bilinçaltında  Oğlak kodları tanımlı . Kendinizi bir yere attıklarınızın hepsini bitkin hale getirdiğiniz tüm zor işlerle. Kendinize soktuğunuz sorumlulukların hepsi budur. Bununla birlikte bir Kova olarak bilinçli zihniniz  güzel bir tatil geçirmeniz ve özünüzü bulmanız yeterlidir. Özgürlüğünüzde mutluluk bulacaksınız ve eve ne zaman döneceğinizi bileceksiniz.

Balıkların bilinçaltı

Bugün balık olarak , bilinçaltınız  Kova olarak kodlandı .  Kendi kurallarına göre yaşayabilecekten sonra gelecekte neler olacağı konusunda endişelenmenize gerek olmayan çok mutlu bir kişi var bilinçaltında.  Ancak bugün, bilinçli zihnin ile çok iyileşmek ve insanlığın en büyük iyiliğini elde etmek istiyorsun. Sen duyguları ve duyguları değiştirebilecek biri sensin, dünya seni bekliyordu.

Şimdilik benden bu kadar 
Takipte kalın 
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: