06 July 2019

Gökyüzünde Aslankapısı Açılıyor : Güneş Sirius Kavuşumu


Her yıl Güneş, Dünya ve Sirius gökyüzünde Aslankapısını harekete geçiren belirli noktalara taşınır.

Bu yıl aslankapısı, 6 Temmuz 2019 ile , ancak 8 Ağustos'ta en güçlüsü. Bugün, teklif edilen büyülü ve güçlü enerjiden tam olarak yararlanabiliyoruz.

Aslankapısının  ne olduğunu anlamak için, üç kozmik oyuncunun (Dünya, Güneş ve Sirius) hepsinin neler yaptığını anlamak önemlidir.

Bu kapının etkinleştirilebilmesi için Güneş, kendi güneşimizden daha büyük ve daha parlak yıldız olan Sirius ile hizalanmalıdır.

Sirius , Spiritüel Güneş olarak bilinir ve daha yüksek İlahi alemlerden bilgi ve bilgeliğe sahip olduğuna inanılıyor.

Güneş ve Sirius bu dönemde biraraya toplandıklarında, enerjileri yoğunlaşır ve Dünya bu gök cisimlerinin her ikisinden de "ışık enerjisi" alabilir.

Güneşimiz halihazırda sıcaktır ve yeterince besleyici ve hayat enerjisini sağlar, ancak güçlerini Sirius ile birleştirdiğinde ne olacağını hayal edin.

Bunu sembolik olarak düşünürsek, Dünya gezegeni gökyüzündeki en güçlü ışıklardan ikisi ile yıkanmış gibi olur.

Bu ışık enerjisi ruhsal uyanışları artırabilir, yeni bilgiler veya yeni bir bilinç getirir ve gezegenin bilinç düzeyini yükseltmeye yardımcı olabilir.

Kapıyı  etkinleştirmek ve kullanmamız için daha yüksek bir titreşim enerjisi akışı göndermek için bu yıldızlardan gelen bu son derece harekete geçirilen ve ruhsal açıdan gelişmiş enerji.

Aslan simgesi ile sembolize edilen  Aslan takımyıldızı içinde olan Güneş, bu yıldız aslankapısının olarak anılmasının nedenidir.

Peki bütün bunlar senin için neyi ifade ediyor? İşte bu yılki Aslankapısının anlamı : Sadece yaşıyor olmak suretiyle şükretmeniz gerekir.

Ruhlarımız bu Dünya'ya geldiğinde insan tecrübesi için geldik ve çoğumuz insan yeteneklerimizin en üst potansiyeline kadar yaşamamız mümkün değil.

İnsanlar olarak keşfetmek, yeni tatlar tatmak, seyahat etmek, yaşamak ve Dünya'nın duygu ve renklerini keşfetmek için geldik. Fakat çoğumuz sıkışıyor ve gündelik yaşama monotonluğunda sıkışıyor ve burada yaşamak için geldiğimiz şeyi unutuyoruz.

Hepimizin manevi bir özü olsa da, hayatın insan yüzü için daha fazla şükran bulmamız gerekir.

İnsan olmak genellikle kötü bir sarım alır, ancak insanlar inanılmaz, tutkulu ve merhametli, dünyayı sunacak kadar çok şeyi olan varlıklardır. İnsanlığımızı kucaklamalıyız ve bizi en canlı hissettiren şeyleri araştırmamız gerekiyor.

İnsan biçimimizde hayatta olmamız bizi mutlu veya sevindiren şey nedir? Dünyada bu yaşantıyı yaşatmaya değer ne gibi deneyimler istiyoruz?

Bunlar, 2019 Aslankapısının bizden keşfetmemizi istediği sorulardır - hayatı yaşanmaya değer kılan şeyleri netleştirmek ve sonra bunları gerçekleştirebilmek için gerçekte atılmak için adımlar atmak zorundayız.

2019 Aslankapısının son mesajı, vücudumuzdaki enerjik "kirliliği" ortadan kaldırmaktır. Bu bu enerjinin filtrelemesine izin verdiğimiz sürece çok şifa verecek ve temizlenecek.

Aslankapısının en yüksek enerji artışlarını alabilmek için, artık size hizmet etmeyen her şeyin serbest bırakılması ve serbest bırakılması yoluyla açık ve açık bir kanal olarak kalmaya dikkat edin.Safra atma zamanı , gereksiz olandan kurtulmak lazım. 

Umarım faydalanırsınız 
Takipte kalın 
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: