16 April 2018

18 Nisan 2018 - 6 Eylül 2018 Oğlak Burcundaki Satürn Retrosunda Ringden Galib Ayrılmak İçin Burçlara Tavsiyeler


Satürn, hani şu herkeslerin adını duyunca tırstığı sopalı gezegen , osmanlı tokadının gökyüzündeki temsilcisi ... Korkarız biz ondan , sevmeyiz.  

Satürn'den korkarız , geri hareketli gezegenleri de sevmeyiz  , hele hele geri hareketli Satürn'ü hiiiiç sevmeyiz...  18 Nisan 2018'de Satürn geri gitmeye başlayacak , taki 6 Eylüle kadar , geri viteste ...

Olsun , istediği kadar zorlu bir rakip olsun , karşındakinin dövüş tekniğini bilirsen , ringden dayak yemeden ayrılabilirsin.

Nasıl mı ? Şöyle ki efenim : 

Sorumluluklarınızı hiçbir zaman ihmal etmeyin, Saturn Retrograde, durumu daha da akıllı biri olmanızı zorlaştırmadan önce herkesin kendi yükümlülüklerini yaşamda yeterince almasını istiyor.

Satürnün ana görevi  , herhangi bir alan veya kariyer ya da herhangi bir akışı içinde ustalık göstermek ile başarınızı devam ettirmek için rahatlama ve koğuş yat sinyali olmadığını asla unutma . Gevşemeye izin yok . 

İş yerinde ustalık ya da çalışmanızın başarıya ulaşması bazı kısa yollarla yapılmamalı, şeytanın Satürn'ü çok fazla atlamamalı ve görevi tekrar tekrar değerlendirmeli ve yavaş ve kararlı gitmelisiniz.

Saturn Retrosu, hayatına artan miktarda otomatik olarak disiplin  verecek , dakiklik veya yaşamda etik olma verecek , hayattını daha fazla kural ve düzene sokmaya ihtiyaç duyduğunu hatırlatacak .

Burcların Retro Satürn'ü tipik bir şekilde performansı ertelemek gibi ilerleme yolunuzu engelleyecektir. Atladığınız görevleri, yedek günlüklerinizin listesini bilmeniz gerekir. Üzerinde çalışmaya başladıktan sonra, yavaş yavaş işler somurtmaya başlar

Ailenizin ve başkalarının sorumluluklarını yerine getirmeye çabucak başlayacaksınız, sorumluluk sahibi davranış, pervasız tavrı bir arada bulunduramazsınız. 

Saturn Retrograd'ın  garip bir şekilde  çok memnuniyetsiz olma enerjisi verir , hatta Satürn Rx hayatta hiç bir zaman tatmin olmaz yine de daha fazla çalışmaya devam ederiz , hırslı oluruz pes etmeyiz . Bu yüzden, bu hızda çalışmak ve yaşlı, muhtaç insanlar için kullanmak daha iyidir. Satürn bu insanlara merhamet etmeyi sever.

Satürn Rx herkesi tanımanın tutumunu verir. Fakat bu mantıksız yaklaşım hayatta size yardımcı olmayacaktır, kısaca da gelişmek için bunun üstesinden gelmeniz gerekir. Her şeyi biliyorsun, yetki mi istiyorsun? Öyleyse devam edin ve bilginizle, ayrıcalıklı insanlar altında bazılarınız için olan yetenekle yardım edin. Onlar sizi mutlulukla takdir edeceklerdir, sizi yüce hissettireceklerdir.

Retro Satürn'ün bir gecede başarısı mümkün değil, bu yüzden bunu aklınızda tutacak, çalışmayı hiç bırakmayacaksınız, pes etmeden azimle yola devam . 

Benden şimdilik bu kadar. Satürn dayağı yemek istemiyorsan , adamın huyuna git. Karar senin , yoksa gelir yumruk ...

Bunlar genel yorumlardı , burçlara özel detaylı yorumlar için takipte kalın 
Gülşen Kayıkçı Chowdhury 
Karma Astrolog


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: