30 August 2017

Astrolojide Çoklu Evlilik Göstergeleri
Birsoru  sordu bana bir arkadaşım , ilginçti  . Bir kalp aynı ayna iki kadını birden çok sevebilir mi , bunun doğum haritamda ipuçları var mıdır ?

7. evdeki Jüpiter ve İkizler, Başak, Yay ve Balık gibi çift mizaçlı burçlarda Venüs'ü var ise çoklu evliliklerden bahsedilir.  Bu görünümde çoklu evlilik veya ciddi ilişkiler için bir gösterge olarak görülüyorlar .

Çift mizaçlı  bir burcun  ne olduğunu açıklayalım : Değiştirilebilir veya hareketli işaretler çift mizaçlıdır . İkizler ve Balıklar  ile Başak ve Yay

İkizler, iletişim, ilişkiler ve topluluklardan (İkizler, Terazi ve Kova) oluşan bir hava burcudur . Başak, bir materyalizm, etkinlik ve gerçekçilik (Boğa , Başak ve Oğlak) üçgenine ait bir işarettir. Yay, ateş, enerji, canlılık ve ruh (Koç, Aslan ve Yay) üçlemesine ait bir işarettir. Balık, Yengeç (duygular ve anılar), Akrep (işleme, devam) ve bırakma (Balık) üçgeninde bir su borcudur .

İkizlerdeki Venüs , esnek bir venüstür. İkizler'deki Venüs gençlerin ve genel olarak gençlik döneminin tercihdir . Gençken evlendiğinizde ya da gençken sevdiğiniz kişiyle evlendiğinizde, orta yaşta yeniden evlenme şansınız vardır . Erkeklerin haritalarında  İkizler'deki Venüs, erken ölen eş sonrası tekrar evliliği işaret edebilir.  Kadın çizelgesinde İkizler'de Venüs gençlerle evlenmeyi ve kendinden genç görünen eşi  tercih eder. Ancak her zaman iki kez evlenme şansı olur.

Venüs ile Uranüs arasındaki  kare var ise boşanmalar olacaktır . Bu yüzden İkizler'deki bu Venüs genç evlilik ve iki kez iyi bir örnek olabilir. 7. evde Güneş, Satürn ve Jüpiter'in varlığı da ikinci bir eşin önemini vurguluyor.

Venüs'ten Başak'ta farklı türden ilişkiler beklenebilir.  Başak'ta Venüs'ü  pratik sanat ve serin bir görünümü olarak ifade edebiliriz.

Venüs esnek bir ateş burcunda olduğunda , ikinci evlilik ifade edilir. İkinci eşi farklı kültürden olmalıdır ya da ilkinden  farklı bir ilişki türü olacaktır.

Balıkdaki Venüs, çift görünüşlü bir burçta  esnek bir Venüs'dür . Ancak Venüs de Balıkda çok duyarlı, empatik ve romantik. Bu yüzden pek çok sanatçı, Balık burcunda venüse sahiptir .

7. evde Jüpiter birden fazla evlilik için ipuçları taşır . Jüpiter çokluğu sembolize eder, 'Giderek daha fazla' ve büyüme. Ya evlilikte büyürsünüz ya da eşiniz yapar, bazen de ikiniz de yaparsınız . Jüpiter'in etkisini ifade etmenin bir yolu budur. Fazlası var. Örneğin: Birden fazla evlilik yapmak. Jüpiter'in başarıları ve aşırı yükü sembolize etmesinin nedeni Jüpiter'in hepsinin en büyük gezegeni olmasıdır.

Boşanma endikasyonları hakkında bir açıklama ..
Bir erkeğin tablosunda bunlar varsa boşanma gerçekleşebilir.
Ay ile Satürn veya Neptün, Venüs ve Neptün, Mars ve Uranüs arasındaki sert açılar

Bir kadının şemasında bunlar varsa boşanma gerçekleşebilir
Güneş ile Mars veya Uranüs, Venüs ve Uranüs, Mars ve Satürn arasındaki sert açılar .

Ve her iki cinsiyet haritasındaki  1. ve 7. ev arasındaki yönetici yerleşimleri  , 1. evin yöneticisi 7. evde  ve 7. evin yöneticisi 1. evde ise aynı zamanda , boşanmalara neden olabilir. Örneğin ben Koç'ta Venüs'ü, Terazi'de Mars'ı ilişkileri kolaylaştırmadığını fark ettim.

Mesela , kadın haritalarında yükselende  Neptün'ün yerleşimi , ve  Ay, Venüs ve / veya Mars arasındaki zor açıla , uygun adayın bulunmasının zor olduğunu gösterebilir.

Her harita  benzersizdir. Ancak , mevzu bahis aşk olunca , değişken burçlardaki Venüs ile 7. evin kötü açılar alması çoklu evliliklerin , hatta aynı anda çok eşliliğin ve çok kişiyi aynı anda sevmenin göstergesi olabilir.

El cümle , aynı anda birden fazla kişiyi sevme ve aşık olma ve evlenme eğilimleri astrolojik olarak tespit edilebilmerktedir. 

Gelin örnek yapalım ;


Hadi bakalım , 7. ev koçta , haha olmadı 
Peki Venüs nerede , boğada , hahhaha yemedi
Peki Jupiter nerede , koçta , hahhahah yemedi , tek evlilik 
1. evin yöneticisi , 7 . evde  , boşanmanın kıyısından döndü 

Başka örnek yapalım 


7. ev : boğada , hımmm zayıf bir ihtimal 
Venüs : Aslanda , hımmm ateş burcunda , ikinci eş başka kültürden 
Jupiter : Yayda , olabilir , ikinci eş ruhban sınıfından 
1 ve 7. ev yöneticileri takas yapmamış , ikinciden boşanma yok
Bu kişi başka bir ülkede ikinci evlilik yapabilir. 

Takipte kalın 
GülşenHadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: