09 July 2019

Bilinçaltını Doğru Kodlamak


Bilinçli zihin, geminin köprüsündeki seyirci veya kaptan gibidir. İkizler yönetir ve motor odasındaki adamlara emirler gönderir, bu da tüm kazanları, aletleri, göstergeleri kontrol eder. Motor odasındaki adamlar nereye gideceğini bilmiyor; sadece emirleri yerne getiriyorlar. Köprüdeki adam pusula, sekstant veya onunla bulgularına dayanarak hatalı ya da yanlış talimatlar verdiyse kayaya çıkar gemi. 

Diğer araçlar. Makineler ve mürettebat , onlar otomatik olarak itaat ediyorlar , kaptan da ,itaat edilen emirleri yayımlıyor. Mürettebat üyeleri kaptanla konuşmazlar; Onlar sadece emirleri yerine getirirler.

Kaptan gemisinin efendisi ve kararları o verir. Aynı şekilde, bilinçli zihin, kaptanınız ve gemimizin efendisi, bedenimizi, çevremizi ve tüm ilişkilerimizi temsil eder. Bilinçaltı zihniniz ...Kaptanın verdiğiniz emirleri ise bilinçli zihninizin inandıkları gibi düşünebilirisiniz. 

Örneğin sürekli insanlara "Ödeyemiyorum" dediğinizde, bilinçaltı zihniniz sizi sözünüze götürür ve istediğini satın alabilecek konumda olmayacağınızı görürsünüz. Söylediğiniz sürece, "Bu arabayı almayı göze alamam, bu bana lüks "bilinçaltının emrinize uyacağından emin olabilirsiniz ve bu şeylerin eksikliğini yaşayan bir yaşam süreceksiniz.

Başka bir basit illüstrasyon da şudur: "Mantar sevmiyorum" dediğinde ve sonrasında sostan veya salatalarda mantar servis edildiğinde, hazımsızlık yaşarsınız ,  çünkü bilinçaltı zihniniz size " Patron mantar sevmez " diyecek. 

"Gece kahve içersem saat üçte kadar uyuyamıyorum " derseniz, ne zaman kahve içerseniz, bilinçaltı zihnine "Patron bu gece uyanık olmak istiyor" demiş olup , bilinçaltınızı uyanık kalmak için dürtüyorsunuz. 

Bilinçaltı zihniniz günde yirmi dört saat çalışır ve alışagelmiş düşüncenizin tüm meyvelerini kucağınıza dökerek size fayda verecek hükümler hazırlar.

Büyük gurular  tarafından sahip olunan büyük sır, bilinçaltının zihninin güçleriyle temas kurma ve serbest bırakma yetenekleri idi. Aynı şeyi siz de yapabilirsiniz.

Bilinçaltınız tüm sorunlara cevap verir. Uykudan önce bilinçaltına görev verirsen, "Ben sabah 06.00'da kalkmak istiyorum" dediğinde, tam zamanında uyandırılacaksın. 

Bilinçaltı zihniniz bedeninizin kurucusu ve sizi iyileştirebilir. Her gece mükemmel sağlıklı olmak fikriyle kodlayın kendinizi,  bilinçaltınız, sadık hizmetkarınız olmak size itaat edecektir.

Bir gemide gezinen bir kaptan olduğunuzu düşünün. Doğru emir vermeli ve aynı şekilde, tüm deneyimlerini denetlemelisiniz. 

"Bunu göze alamam" ya da "Bunu yapamam" terimlerini hiçbir zaman kullanmayın. Bilinçaltı zihniniz sizi sözünüze götürür.


Yaşam yasası inanç yasasıdır, Bir inanç zihninizdeki bir düşüncedir. Zarar vermek ya da incinmek için bir şeye inanmayın. Inancına göre kendini tekrar yapılandır, ancak ve ancak doğru kodlama şartı ile ...

Takipte kalın 
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: