12 September 2019

Karma Borcum Var Mı Testi : Hangi Konularda Karma Borçlarınız Var ?

Geçmiş yaşamdan sorun gelir mi ? Evet gelir , ama tekrar tekrar üzerine basarak söylüyorum. Karmik borç DNA ile bizlere aktarılan atalarımızın eylemlerinin sonuçlarıdır. Kul hakkına girme torunundan , ya da torununun torunundan çıkar dedikleri türden yani ...


Bilinçaltınızdaki korkular, geçmişte yaptığınız hatalar, çoğu insanı, bugün yaşadıklarında, fiziksel, zihinsel, duygusal veya ruhsal olarak olabildikleri tüm varlıklardan geri alıyor. Öyleyse nasıl biliyorsunuz ... Geçmiş hayat problemleri yaşıyorsanız? Karmanın gelgitlerine karşı mücadele ediyorsanız? Temizlemeniz ve aşmamız gerekirse? Bilinçaltınıza gömdüğünüz korkularınız neler ? 

Aşağıdaki soruları cevaplayarak karmanınızın durumunu değerlendirmeye başlayabilirsiniz... Hangi konularda karma borçlarınız var , gelin bunları birlikte öğrenelim. 

1.Her zaman parasız kalmaktan korkuyor musunuz? Eğer öyleyse, para, başarı ve bolluk korkularınız travmatik bir geçmiş ölümüyle veya geçmişte alınan yaşanmış yoksulluk problemleri ilişkili olabilir.

2 .Tedavi edilemez sağlık probleminiz var mı? Eğer öyleyse ve sağlık probleminiz geçmiş yaşamlardan geliyorsa, günümüzdeki sadece tıbbi tedavilerle etkili bir şekilde iyileştirilemez.

3.Sizi genellikle yanlış romantik partner mi buluyor ? Eğer öyleyse, gerçek mutluluğu ve rüyalarınızın ortağını bloke eden bilinçaltı inançlarınız geçmiş hayatlardan gelebilir.

4.Takıntılar, zorlamalar ya da kötü alışkanlıklar yüzünden kendinden nefret ediyor musun? Bunların, geçmiş hayatlardan acı ve travmanın, iyileşmek için çaresizce ağlayan bir sonucun olması muhtemel.

5.Kötü şans, nereye giderseniz gidin sizin takip ediyor gibi görünüyor mu? Aynı "kötü şeyler" hep size tekrar tekrar oluyor , muhtemelen geçmiş yaşam hatalarından öğrenmedin değil ... ve bunları günümüze taşıyorsun !

6.Sana hayat dolu bir hayat yaşadın mı ? Eğer her zaman "keşke başka türlü olsaydı diye " bekliyorsanız ... o zaman yolunuz gerçekten karmik kayalarla dolmuş demektir.

7.Sanki şu an olduğu gibi kendinizi tamamen sevmeyi ve kabullenmeyi imkansız buluyor musunuz? Eğer öyleyse, olağandışı bir karma yükü taşıyarak geçmiş yaşamlarınızdaki "hatalar" için kendinizi cezalandırıyor olabilirsiniz.

Bu yedi (7) sorudan dört (4) veya daha fazlasına "Evet" cevabını verdiyseniz, artık hayatınızdaki her şey olmanıza engel olacak karmik bağlar  ile bağlısınız demektir.

Karmik bağlar neler , nasıl bulunur , nasıl çözülür ? 
Kurtulmak istiyorum karmik bağlarımdan diyenler

Takipte kalın 
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: