02 August 2017

Plüto - Vega - Satürn Kavuşumu - Şöhretin KarizmasıSatürn Oğlak burcuna girecek , az kaldı  Aralık 2017'de bue geçiş  gerçekleştiğinde (diğer bir deyişle Plüton, Vega ile kesin bağlantısını tamamladıktan sonra ), 2018 ve 2019 yıllarını, bazılarının meşhur olması için talih kuşu başına konma potansiyeli verir . Sadece ve sadece metafizik yönlerini güçlendirmiş olanlar bu talih kuşunun nimetlerinden faydalanabilecekler . 

Dünyayı değiştirmek isteyen, arzulayanlar işte bu üçlü koalisyon ile  isteklerini almak üzereler.

Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye yardım edeceğine inanan insanlar  - bunu yapmazlarsa ortaya çıkacak 'kötülüklere maruz kalmaktan korktuklarından değil ', ama kendilerine olan saygılarını kaybedecekleri için bunu bir an önce yapmak istiyorlar . 

Eninde sonunda karizmamız artacak ,  büyüleme yeteneğine sahip olacağız ,  nasıl mı ? Okumaya devam edin ...Yeteneklerimizi en sonuna kadar kullanmayı öğrendğimizde , karizmamızın büyüsü saracak evreni ...

Veganslar iyileştirici yeteneklere sahiptirler ve taşlar ve kristaller için bir uygulayıcı olabilir. Vega'nın çoğu, fiziksel bakım, zihinsel bakım, öğretmenlik ya da yaratıcı ifade özgürlüğüne izin veren alanlardaki sağlık bakımı alanındaki başkalarına bakmakta çalışır. Şifacıdır . 

Yalnızca zamana, gizlilik ve kısıtlamalara karşı özgürlüğe büyük ihtiyaçları vardır. Başkaları için yaptıkları için takdir edilmeleri önemlidir. Vegalarla kişisel ilişkiler içinde olanlar, zaman zaman ilgi alanlarına ve odaklanma alanlarına sahip oldukları için daha fazla ilgi isterler  ve biraz ihmal edilebilir hissedebilirler. 

Şimdi şifacı karızmanı hayatın hangi alanında kullanabilirsin  bunu düşün ? İpucu veriyorum . Oğlak burcu haritanda hangi evde ona bak  ve 15 derece oğlakta gezegenin var mı , varsa aetkilendiği açılar var mı ? 

Aslında siz biraz düşüne durun , ben burç burç açıklamalar ile başka yazıda devam edeceğim . 
Takipte kalın 
Gülşen 


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: