06 June 2019

Satürn'ün 7.5 Yıllık İmtihanın Çıkmış Sorularını Paylaşıyorum - Şani Sade Sati


İnsanların kalplerinde Satürn korkusu var.  Satürn deyince, kaçacak delik arıyor  eyvahhhh diyor herkesslerrr  ... 

Shani Sadhe Sati - yani satürnün 7.5 yıllık imtihanı  sırasında, kişinin hayal kırıklığı, hoşnutsuzluk, anlaşmazlık ve olumsuz sonuçlarla yüzleşmesi gerektiğine inanılmaktadır, ancak gerçekler böyle değil kuzular. 

Korkmayın o kadar da değil ...

Şimdi nedir bu 7.5 sene , onu anlatayım sizlere . Transit Satürn Natal Ay kavuşumunu haritanızda denk getirin. Transit Satürn ve Natal Ay bir araya geldiğinde buna lanet olası kavuşum diyorum ben , bu kavuşumdan 30 derece öncesi ve 30 derece sonrası ... Satürn 30 derecelik alanı yaklaşık 2.5 yılda geçtiğinden , kavuşumun olduğu evden bir önceki ve bir sonraki evleri ve kavuşum evini yani toplamda 3 adet evi , yani 90 dereceyi geçmesi yaklaşık 7.5 yıl sürer .  İşte hayatımızın en zor 7.5 yılı bu dönemdir. 

Bakınız , resim 1-a , 😜😜😜Natal Ayın bulunduğu evden bir önceki eve transit satürn girince başlar ve natal aydan bir sonraki evin bitimine kadar devam eder. 

İlk 2.5 yıllık sınav , transit satürn natal ayın olduğu bir önceki eve girince başlar. Kızgınlık, çatışma, anlaşmazlık , hayal kırıklığı ile karşı karşıya kalma , ama bunu itiraf edememe durumu yaşatır.  Yani sıkı dayak öncesi atılan küçük tokatlar ...

İkinci 2.5 yıllık sınav, ooffff, yumruklar, tekmeler ... .Bu aşamada çocuklar ile ilgili problemler , aile, ölüm , aile üyelerinin sağlık sorunları , kendi sağlık sorunların. 

Bu süre zarfında kişinin gözlerinden kalbindeki ağrı hissedilir. Bu aşamada, Satürn ekonomik sıkıntıya da neden oluyor , iş hayatında sorunlar yaşatır. Bu konumda, ekonomik durgunluk, sağlıkta düşüş, aile çöküşü, arkadaş eksikliği, gereksiz harcamaların artması, hakaret görme, benlik saygısı ve güven eksikliği yaşanır. 

Son 2.5 yıllık sınav, bayıltılmış olan dayak zedenin ayılması için küçük tokatlar atılma zamanıdır. Son 5 yıldır yorulmuş olan dayak zede, artık yumruk yese de dik durmayı , daha da kendine güvenmeyi ve olgunluğu öğrenmiştir. 

Peki burçlar sade sati sınavlarını hangi hayat alanlarında yaşarlar. Bu Natal Ayın bulunduğu burca göre yorumlanır . 

Örneğin yukarıdaki haritada Natal Ay 16 decere koçta  
İlk 2.5 yıllık sınav : balık - koç konularından gelecek 
İkinci 2.5 yıllık sınav : koç - boğa konularından gelecek 
Üçüncü 2.5 yıllık sınav : boğa - ikizler konularından gelecek 

Isındırma tokatları  çocuklar ve aşktan , 
Tekme ve yumruklar  sağlıktan , 
Ayıltma tokatları ise evlilikten gelecek .

Şimdi , sen de kendine sorulacak olan hayat sınavı sorularının nereden geleceğini anladın mı ? 

Peki durum sizde nasıl   ? 

Takipte kalın 
Gülşen 


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

4 facebook-blogger:

MoNa said...

Aciklayici bilgi verir misiniz lutfen

Evren Gül said...

aynen de öyle Gülşen...

yıldız said...

başlamakta olan br satürn mü bu yoksa? yani ilk senesi mi 2017 ve 7,5 yıl mı sürecekmiş anlayamadım ki:(

yıldız said...

yenimi başlayan bir 7,5 yıl olacak 2017 den itibarenmi başlayan bir süreç bu orayı anlayamadım