09 July 2019

Astroloji İle Hayat Amacı Keşfetmeye Ne Dersin ?


Hayatımın anlamı yok , herşey anlamsız geliyor diyenlere bu yazı  ...

Astroloji - gök cisimleriyle dünyadaki canlı arasındaki ilişkinin bilim- binlerce yıldır hayatta kalmış ve bir kez daha popülerlik ve güven buluyor. Dünyanın birçok üniversitesinde ders verilse de, astroloji hâlâ eğlence diye nitelendiriliyor. Yine de ampirik bir bilimdir - yüzyıllar ve hatta bin yıl boyunca incelenmiş, kaydedilmiş ve tablolaştırılmış bir bilimdir.

Astroloji ampirik bir bilimdir - yüzyıllar ve hatta bin yıl boyunca incelenmiş, kaydedilmiş ve tablolaştırılmış bir bilimdir.

Gerçekten de, bir bilim olarak sadece işe yaramaz, aynı zamanda son derece faydalıdır. Her bir astrolojik harita, gezegenlerin belirli bir zaman ve yerde (genellikle bir kişinin doğum yeri) anlık görüntüsüdür ve önemli soruları cevaplayabilir.

Bu şekilde, astrolojik doğum haritanız hakkında temel bilgiler potansiyelinize en iyi bilgisayar, arama motoru veya programdan daha fazla bilgi verir.

Hayatta amacınız nedir? Gerçekten nasıl yerine getirilmiş hissedeceksin? Bu soruları cevaplayabildiğinizde hayatınızdaki her şey yerini alacaktır ...

Dünyanın en güçlü iki kılavuz ışığı olan güneş ve ay arasındaki ebedi dans bize dünyadaki varlığımızın anlamı için ipucu verebilir. Doğum günümüzde neredeydiklerini göksel yoldan keşfederek fikir kazanırız. Ve biz, ayın dünyanın çevresindeki yolunun, güneşten gelen ekliptik ya da yeryüzünden görülen yıldızlı arka plan boyunca görünen yolu kuzey ve güney düğümleri olarak kesiştiği noktalardan bahsediyoruz.

Düğümler kelimenin tam anlamıyla Latince'de "düğüm" anlamına gelir. Göksel enerjinin varlıkları olarak - ruhlar, ruh, ışık ve ses yeryüzünde yaşam bulurlar .

-Onların hayatları da bir yolculuk.

Bu şekilde güney düğümü, yolunuzu ve son ömrünüzde öğrendiğiniz her şeyi size göstermekten gelmişsinizdir. (Eğer hayal gücünüz geçmiş yaşamlara yayılmıyorsa, güney düğümleri bilinçaltı eğiliminizin belirteçleri olarak görülür - stres durumlarında veya gerçeğe dönüştüğünüz zamanlarda geriye düştüğünüz davranış modelleri, ancak artık sizi potansiyelinize kadar götürür.)

Kuzey düğümünüz bu ömür boyu ruhunuzun yolunu temsil eder. Hayatınızın neresinde en rahat şekilde dolaştığınızı ve dolgulu hissettiğinizi gösterebilir. Kuzey düğümleri ilham veren ilham kaynağıdır. Yaşam boyunca yolculuk ederken amacınızı anladığınızda, evren ve sizin yaşamınız kendi çabalarınızda sizi desteklemek için bir araya gelecektir.

"Birçok astrolog, düğümlerin listenin geri kalan gerçek gezegenlerden daha fazla önem taşıdığına inanıyor". Ben de onlardanım ... Hayat amacını merak edenler  , ay düğümlerinize bakın ...


Benden şimdilik bu kadar 
Kadersel düğümler yazı dizisi ile hayat amacınıza biraz daha yakınlaşabilirisiniz ...
Merak ediyorum diyenler tıklasın
Takipte kalın 
Gülşen 


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: