19 March 2020

Doğum Haritasında Güney Ay Düğüm Ay Kavuşumu - Doğuştan Gelen Psişik Güçler


Birleşim , gezegenlerin enerjilerini vurgulayan ve bir araya getiren bir görünümdür. Birleşimler haritanızın  hangi noktasında birleşir ise , o alanda  enerjiyi yoğunlaştırır . Bu gezegenlerin kendine özgü özellikleri vardır ve kavuşum halinde enerjileri daha da yoğunlaşmaktadır.

Ay evi ve aileyi yönetir .  Ayrıca, duyguları,  hassasiyetleri ve ruh hallerini de yönetir . 

Kuzey Düğümü ise geleceği ve nerede olması gerektiğini yönetir. Kuzey Düğüm, hariytada hayatımızdaki ana  noktamız . Bu ömür boyu hedeflememiz gereken yeni deneyimlerimizi temsil eder. Zıt noktası olan Güney Düğümün becerilerini zaten öğrendiğimize göre, Güney Düğüm, geçmiş yaşamlarda edindiklerimiz , şimdi ise Kuzey Düğüm boyunca büyümek zorundayız . 

Nodal Eksen (Kuzeyden Güneye Düğüm Ekseni ) bizlere  , Güney Düğüm'ün geçmiş becerilerini kullanırken, Kuzey Düğümünün bütünlük arayışımızdaki yeni becerilerini öğretir. 

Ay kavuşum Güney Ay Düğümü namı diğer Ketu  - son derece sezgisel, psişik, kötümser, duygusal yalnızlık yaşayabilir, huzursuz bir zekaya, aşırı duyarlı, manevi öğrenmeye eğilimli ve mistik şeyler, korkuya neden olabilir.

Bence bu açıklamalar bana birazcık uyuyor - korkular ve psişik güçlerde en az olmak 😜😜😜

Ketu, Ay'ın güney düğüm noktası ve Rahu'nun gövdesinin geri kalan kısmıdır (Kuzey Düğümü).

Ketu ayrılığı, vaz geçişleri ve maddi dünyayı terk etmeyi temsil eden başsız bir beden. Bu gölge gezegeni, geçmiş yaşamlarda elde ettiğimiz maneviyatı, hiçbir şeyi ve hedefleri temsil eder. Bu hayatta burada sadece son çare olarak bu şeylere güvenmek için geldik. Ketu'nun oturduğu ev ve işaret, sevmediğimiz şeylerdendir ve bu şeyleri kafamıza takıntı yapmamaktayız çünkü bilinçaltında onlarla daha önce ilgilendiğimizi biliyoruz. Bu şeyleri geçmiş bir hayatta başaramadıysak, bu Ketu'nun yanlış yerleştirilmesiyle kötü bir işaret görürdü. Bu hem Rahu hem de Ketu arasında bir römorkör gösterecektir. Ketu da gerçeği ve aydınlanmayı araştırır. Ketu'nun bakış açısı ve birleşimi, bir insanın özellikle Ay ve Merkür'le birleşmesi ya da yönleri üzerine araştırma yeteneği kazandırması.

Ne zaman Ketu ve Ay birlikte olsalar  , zihin fiziksel beden ve dünyanın geri kalanından izole ve ayrı olur. Zihin birçok hayal kırıklığından sonra bağlantının bırakılmasına neden olmuştur. Rahu ve Ketu bir kişi için karışıklık yarattığından, zihin karışıklıklarla doludur. 

Güney düğüm ile Ay birleşimi , kişiyi, benliğin duygusal (Ay) ve sezgisel tarafı (Güney Düğüm) ile görüşmeye çağırıyor. Sezgisel, Güney Düğüm noktasıdır, çünkü önceki yaşamlarından zaten biliyorsunuzdur. Burayı "Nasıl yapacağınızı nereden bildiniz" sorusuna dürüstçe cevap verebilirsiniz. Cevap, "Daha önceki yaşamlarımda deneyim kazandım." Bu, yalnızca önceki yaşamlarda öğrendiği bir şey olduğu için, mevcut olması gereken içgüdüsel bir yetenek verir. Yada genetikten aktarılan atalardan gelen genetik mirasdır . 

Ay anneyi temsil eder , bu kavuşumda kişi annesinden doğumda ayrılmış veya çok seyahat ediyor olabilir. Bu sadece anneyle değil, kişinin  hayatında annelik rolü oynayan tüm kadınlar tarafından da gerçekleşir. Hepsiyle izole bir ilişki vardır . 

Özellikle mokşa evindeki ( 4. , 8.  ve 12. ev ) Ay Ketu birleşimi, yüksek sezgisel güçler ve psişik kabiliyetleri ifade eder . Evet - fakat sorunlarla uğraşmaktan ve onlardan birşeyler öğrenmek zorunda kaldıklarında aydınlanırlar . Moksha 'kurtuluş' veya 'aydınlanma'dır. 

El cümle Ay - Kavuşum Güney Ay Düğümü , acılar sonrasında sezgisel güçlerimizi ve psişik yeteneklerimizi fark edeceğimizi simgeler.  Peki acılar nereden gelecek , bakınız kavuşum hangi burçta ve hangi evde  . 

Gelin örnek yapalım : Ay kavuşum güney ay düğüm haritada mevcut . 
Güney ay düğüm nerede ? 12 evde , aslanda 
Ay nerede : 1. evde başakta 
Kavuşum 12 - 1 evlerde : yani acılar 12 ve 1. evlerden gelecek , yani özgürlük , ben , kendine güven , yani farkındalık ne zaman gelecek özgürlüğün alındığında , hasta ve yalnız kaldığında 
Psişik yetenekler hangi alanlarda olacak ? Aslan ve başak konularında , otoritelerin protokol onaylarında ...

Peki sizde var mı doğusştan gelen psişik güçler ? Var ise hangi alanda ? 

Şimdilik benden bu kadar 
Takipte kalın 
GülşenHadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: