09 July 2019

Doğum Haritasında Venüs Rahu Kavuşumu - Şeytan Ve Avukatı Bir Arada


Vedic astrolojisinde Venüs şeytanların gurusu ve Rahu ise  iblisin öğrencisi olarak tanınırlar. İkisi arasında çok iyi bir ilişki vardır , şeytan ve avukatı misali. 

Hadi lan diyenleri duyuyorum , hahaha , benim sizden korkum yok ki ... tartışma başlatmaya başlamadan önce gezegenlerin temel doğasını bilmemiz gerek. Hadi başlayalım . 

Venüs namı diğer  shukra-sukha ,  zevkü sefa metafizik anlamda zevk verir. Venüs yardımı olmadan astasidhhi yani tantra sidhhis'in 8 çeşidi elde etmek imkansızdır . Ne ne ne , diyenlere hazzın doruğu diyorum . Ve Venüs öğrencisi Rahu ile , her zaman bitmek tükenmek bilmeyen haz isterler . 

Eğer haritanızda şeytan ve avukatı koyun koyuna ise , yani Venüs ve Rahu aynı evde ise , aşağıdakileri okumaya devam edin . 

Venus Rahu birleşimi 1. evde:

Kişi neşeli bir yüze sahip olur , para konularıyla ilgilenecek, evlilik dışı ilişkisi mümkün. Bu kombinasyonla başkalarına egemen olmaya çalışacak ve bu kombinasyonda gördüğüm bir şey, istedikleri şeyleri mutlaka . Siyasette başarı için harika gezegensel kombinasyondur . 

Venus Rahu birleşimi 2. evde:

Bu, birçok bakımdan iyi görünüm olarak kabul edilmez, çünkü rahu vani dosha yaratabilir, sıklıkla faul sözcükler kullanır,sürekli çam devirir ,  zenginlik için yasal veya yasa dışı yolları dener . Yabancı ülkelere seyahat için uygun gezegensel kombinasyon

Venus Rahu birlikte üçüncü evde:

Bu, servette sıkça değişim ve iniş çıkışlar olduğunu gösterirken, çok huzursuz ve seyahat etmekten hoşlanan bir karakterdir.  Genellikle büyük kızkardeşleri ile problemleri olur . 

Venüs Rahu birleşimi 4. evde:

İyi bir görünüm ,  iyi dekore edilmiş ev verirken, çalıştıkları işlerde problemlerle yüz yüze gelebilir, annesi hastalığa kolayca düşebilir. Aşk evlilikği için uygun gezegensel kombinasyondur . .

Venus Rahu birleşimi 5. evde:

Anammmm , çok gizli ilişki , karşı cinsten birinden daha fazla sayıda partner . Venüs ve Jüpiter'in vedik astrolojideki bileşimi ile eşdeğerdir. 

Venüs Rahu birleşimi 6. evde:

Neredeyse istenmemektedir , kapılardan ırak . O kadar çok hastalık verecek, kişi çok düşmanla karşılaşabilir ve kendi akrabalarından çok kazık yer . 

Venüs Rahu birleşimi 7. evde:

Bu, evlilikteki uyumsuzluğun kesin bir göstergesidir, karısı kısa ömürlü olabilir, kişi yabancı ya da farklı uyruktan biri ile  evlenebilir. 

8. evde Venüs Rahu birleşimi:

Tantra, mantra vb. gibi konularda derinlik ve cinsel hastalıklar. 

9. evde Venüs Rahu birleşimi:

Çok şanslı iniş çıkışlar, kişi dharma'sını değiştirebilir veya din değiştirebilir, yabancı ülkelere gidebilir.

10. evde Venüs Rahu birleşimi:

Kamera tekniği, gölge sanatı, bazen uyuşturucu ticareti, alkol vb. ile ilgili iş 

Venüs Rahu'nun 11. evdeki birleşimi:  

Her ikisi de fiziksel arzuları gösterdiği için birlikte olmaları çok iyidir. Maddi başarı verir , fiziksel zevk, yasadışı yollardan kazanılanlar, hileli yollarla gelen para .

12. evde Venus Rahu birleşimi:

Onların birliktelikleri iyi  değil, kişi yoksulluk yüzünden acı çekebilir. 

Peki senin haritanda Venüs Rahu namı diğer KAD kavuşumu var mı ? 

Takipte kalın 
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: