31 October 2017

Şöhret ve Finans için Astroloji Tahmini : Zeki Müren De Beni Görecek Mi ?Zengin olacak mıyım ? Çok para kazanacak mıyım ? Başarılı olacak mıyım ? Toplumdaki durumum ne olacak ? Meşhur olacak mıyım ? Zeki Müren de beni görecek mi ? Astroloji, doğum haritanızdan veya Janam Kundli'den bu sorulara ve daha fazlasına cevap verebilir. Heheheh , hazır olun , başlayalım ...

Para astrolojisi üzerine bir hikaye paylaşacağım sizlerle. Hindistan'da astroloji eğitimi alanlar arasında bir geyiktir bu ...

Ülkenin ünlü astroloğu şehri ziyaret eder ve orada bir hafta kamp yapması bekleniyor. Bunu gazetede okuyanlar - hepsi - heyacan kaplamaış şekilde içlerini merakla bu ziyareti beklemektedir. Ondan bir astroloji okumak için bir randevu almışlardır ve sorularını not etmeye başlamışlar.  Ve gün gelir. Otel salonunda bekleyip tam odanın odasına yürüyorsunuz . O sizi bir gülümsemeyle karşılıyor ve size oturacak bir sandalye gösteriyor. 

Sen: "Günaydın efendim. Benim adım Ali Veli.  Zengin ve ünlü ne zaman olacağımı bilmek istiyorum. "

Astrolog: " Günaydın. Burcunuzu okumanıza izin verin "der. 

Datalarınızı alır ve bir dakika boyunca düşünür ...

Astrolog devam eder: "Tamam. Zenginliklerini ve şöhret yolunu öğrenmek için Lagna'nızla başlamalıyız. Mesha Lagna, yani Koç Yükselenmişsin "der.

Sen: "Üzgünüm, anlayamadım. Daha anaşılır anlatabilir misiniz ? "
Astrolog: "Tamam. Lagna doğum anında ufukta ortaya çıkan burçtur. Buna Batı Astrolojisinde Yükselen denir. Örneğin, Koç, ufukta doğduğunuz zamanda yükseliyormuş ve dolayısıyla (Koç) Mesha Lagna'sınız. "

Sen: "Teşekkürler efendim. Zenginlik ve şöhret için hangi Lagna'yı okumalıyız ? "

Astrolog: "Servet için Indu Lagna'yı okumanız gerekiyor . Merkür sizin Chandra Lagnanızda ve Udaya Lagna belirlersek , hımmm  6. ev oluyor . Şimdi dokuzuncu evi Chandra Lagna'dan, dokuzuncu ev Udaya Lagna'dan alalım . Her iki evdeki gezegenleri de belirleyip değerlerini özetleyelim. Şimdi toplamı 12 ile bölün ve kalan değeri Udaya Lagna'dan olan evi belirleyeim . 

Sen: "Oh, tamam , peki , eeee refahım , huzurum ne olacak? "

Astrolog: "Bunun için, Sri Lagna'nızı bulmamız gerekiyor . Sri Lagna, refahın sembolüdür. Hesaplamak kolaydır. Örneğin, Chandra Lagna'nız Boğa ve ayın Boğa  burcunda 20 Derece 20 dakika olsaydı, Nakshatra Rohini olurdu. Şimdi Rohini 13 derece 20 dakika Boğada ve bu nedenle Ay Rohini'de 7 derece ilerlemiş. Şimdi bu ilerlemeyi bir yıldız derecesine bölün (7 derece 0 dakika / 13 derece 20 dakika). Değer 360 ile çarpılmalıdır.

Sen: "Oh! Bu gerçekten iyi mi ? Benim sosyal çevrem ve arkadaşlarım nasıl olacak? "

Astrolog : "Bunun için Varnada Lagna'nızı bulmamız gerekiyor . Adından da anlaşılacağı üzere, Varnada, toplumdaki konumunuz olan Varna teriminin bir yansımasıdır . Bu, Karma'nızı topluma doğru gösterir . Varnada Lagna'yı bulmak için,  Hora Lagna'yı tanımalıyız. Doğudaki doğum sırasında yükselen zodyak burcu  Udaya Lagna'dır. Güneş'in yerini bulun ve şu formülle ilerleyin (Doğum Zamanı ve gündoğumu  * arasındaki fark 30). Surya Lagna'nızdan hesapladığımız Hora Lagna'ınız olacak ."

Sen: "Vay canına. Bu gerçekten çok değerli ama anlamadım efendim . Bilgilerinizi paylaştığınız için, çok şey paylaştığınız için teşekkür ederim, efendim. "

Astrolog: "Bu sadece astroloji tahminlerinin başlangıcıdır . Burç ve doğum haritanız hakkında çok fazla bilgi var. Öğrenmek ister misin ? "

Sen: " Kafi efendim . " 

Kafa bir milyon oldu di mi ? Bizde olsaydı , sanırım , Zeki Müren'de bizi görecek mi diye biterdi sanırım .... Hahahhaha .... 😍😅😆😇

Şimdi gelelim ciddiyete 

Milyon tane Lagna dan bahsettik . Çok farklı Lagnalar var. 
Ufukta yükselen burcunuza  Udaya Lagna denir . 
Doğum gününüz Ay'ın pozisyonu olan bir Chandra Lagna var . 
Doğumunuz sırasında ayı barındıran burçlar Chandra Lagna'dır. Chandra Lagna, hafızanızı ve zihinsel faaliyetinizi belirlemek için kullanılabilir . 
Doğumunuz sırasında Güneş'in bulunduğu burçlara Surya Lagna denir . “

Ben  zengin olacak mıyım ? Bakınız :  Indu Lagna 

Udaya Lagna - yani batı dilinde Ascendent - Yükselen burcunuz ise , bundan 5 ev sonrası yani 6. ev - para bereketi ve maddi refah  için bakılan lagna - Indu Lagna da Başak'tır . 

Indu Lagna'ya bakarak iyi ve kötü gezegenleri temel alarak, mali konumunuz belirlenebilir. Hiçbir kötü gezegen ve açı yoksa ve sizin lndu Lagna etrafında ve sadece iyi gezegenler varsa , o zaman hayatınızda milyoner olabilirsiniz . Ama eğer kötü gezegenler varsa  ve iyi gezegenler yoksa, maddi olarak fakir olabilirsiniz .

Peki huzur içinde olacak mıyım ? Bakınız : Sri Lagna 

Şimdi, sri Lagna ne demek ondan bahsedelim . Yükselen  Lagna derecesine geri dönelim. Örneğin, Udaya Lagna - yükselen  sıfır derecede Akrep astrolojisi ise , Chandra Lagna'ya  210 derece ekleyin. Eğer miktar 360'ın altında ise, Sri Lagna'yı doğrudan bulabilirsiniz. 360'ın üstünde ise, 360 ile çıkarın ve Sri Lagna'yı bulun. Örneğin, toplamınız 345 ise, o zaman Sri Lagna Balık olur . 385 ise, o zaman 360 ile çıkarın ve 25 olsun. 25 derece Koçtur . 

Sri lagna içerisinde kötücül gezegen yoksa huzurlı bir kayat yaşarsınız. Değil ise , malesef huzur uzaklarda olabilir. 

Sosyal çevrem nasıl olacak ? Bakınız : Hora Lagna 

Şimdi, Hora Lagnayı bulmayı öğrenelim . Doğduğunuz gündeki güneşiniz hangi burcta - gün doğumu hangi burçta =Hora Lagna.  Örneğin Hora Lagna Aslanda ise ,sosyal çevrende cazip, sevilen , meşhur olabilirsin . 

Mali servet ve refahı ne zaman kazanacağınızı bilmek istemez misiniz? 

Şimdilik benden bu kadar 
Takipte kalın 
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: