28 November 2017

15 Şubat 2018 Kısmı Güneş Tutulmasının Etkileri Üzerine Kısa Bir Derleme - İlahi Aşk Fısıltılarını Şifacıların Dilinden Dinlerken ...

15 Şubat 2018 Perşembe günü kısmi güneş tutulması Tropik Zodyak'da 27 ° Kova burcunda  gerçekleşecek . Güneş tutulmasının astrolojik görünümünü, Şubat 2018 transitlerine bakarsak, fikirler ve iletişim konusunda büyük bir odak noktası buluyor çünkü Merkür gezegeniyle yakından uyum içeriyor. Ayrıca yeni aya katılan Juno ve Hygeia adlı iki asteroid biza bakalım neler anlatacak? Bu, sevgi ve arkadaşlık anlamına gelir ve sağlık ve tıp bu tutulmadan gelecek tartışmanın konuları içinde olacak , alternatif tıp dah daha güvenilir olacaktır .

Şubat 2018 güneş tutulmasında Uranüs gezegeni için olumlu bir beklenmediklik sunacak bizlere. Bu, hayatınızı iyileştirmek için olumlu değişiklikler yapabileceğiniz anlamına gelir. Bu, size daha mutlu, daha sağlıklı ve daha keyifli bir hayat vermek için heyecan verici yeni fikirler ve teknolojilerle birlikte, özgürlüğün ve seçimin bir güneş tutulması  olacak hali ile.

Bununla birlikte ile 31 Ocak ay tutulması , 15 Şubat güneş tutulması zorunlu evlilik, fuhuş ve kölelik içinde sıkışıp kalan kadınlar için yeni bir farkındalık ve değişem sinyalleri gönderir evrene . Bu, genel olarak kadınların ve özellikle annelerin hakları, sağlığı, refahı ve eğitimi için iyi bir tutulma aşamasıdır.

Güneş tutulması, Ay'ın Dünya ile Güneş arasında geçen normal bir yeni ay gibidir. Ancak Güneş tutulması daha güçlüdür, çünkü Ay Güneş'i karartır. Güneş tutulması Şubat 2018 de kısmi güneş tutulması olacağından ,  bu nedenle Güneş'in çoğu hala görünür olacaktır. Yeni ay bir döngünün sonunu ve yeni döngünün başlangıcını temsil ettiğinden , yeni bir ay etkisi 4 hafta sürer ancak güneş tutulması yaklaşık 6 ay sürer.

Astrolojide en güçlü ve en önemli kavuşumlardan biri Güneş - Ay kavuşumudur  . Bu, tüm olasılıklar masanın üstünde ve kendinizi geleceğe yönelik yeni planların ön planında tutabileceğiniz anlamına geliyor. İlerleme yolunda yeni ve yaratıcı yollar ararken eski alışkanlıklarınızı ve davranışlarınızı sorgulamanın zamanı geldi demektir. Bu yeni bir başlangıç ​​yapmak için ideal bir zaman, bu nedenle bir kağıt üzerine yeni hedeflerinizi yazın - 2018 gelmeden şimdiden bunları yapın .... Güneş tutulması Şubat 2018, 31 Ocak 2018'de ay tutulmasında bulunan temalarına iltifat edilecek . Sonrasında 12 Temmuz 2018 güneş tutulmasına kadar süren tutulma evresini başlamış olacak . 

15 Şubat güneş tutulması 27 ° 07 'Kovada ,Merkür etkisinde . Bu, fırsatlar, fikirler, iletişim, eğitim ve ulaşımın Güneş tutulmasının Şubat 2018'deki en önemli temaları olacağı anlamına geliyor. Önümüzdeki altı ay boyunca ortaya çıkacak iletişim ve ulaşım sorunlarına etkilerini doğrudan ekleyen iki gezegensel açımız daha var . 

Bu tutulma, 24 ° Kova'da başlayıp ,  03 ° Balık'a kadar uzanan karanlık bir bölgeye düşer. Bu bölgede önemli sabit yıldızlar olmamasına karşın, güneş tutulmasının çok yakınında iki asteroid var. Tutulma altındaki astroloji tablosu, Juno ve Hygeia'nın asteroitlerin Güneş'e ve Ay tutulmasına ne kadar yakın olduklarını gösterir ve Merkür gezegenine. Daha sonra, bu gezegenlerin ve asteroidlerin güneş tutulması astrolojisini nasıl etkilediğini tabiki anlatacağım ...

Güneş tutulması  Merkür kavuşumlu , bu tutunmanın odak noktası düşünce ve iletişiminizdir. Merkür aynı zamanda akılcılık ve akıl yürütme, ilk ve orta öğrenim, mahallemizi, kardeşlerini ve kuzenlerini, kısa mesafeli ulaşım, haberler ve bilgileri kurallar.

Merkür hızlı, canlı, uyarlanabilir, değişkendir, duyarsız ve meraklıdır. Zihinsel etkinlikte bir artış, genel sohbet ve fikir ve düşüncelerin paylaşımından da gelir. İlginizi çeken konuların yanı sıra günün haberleri, tartışmalar, sohbetler, toplantılar ve tartışmalar hakkında konuşmak isteyeceksiniz. Bu güneş tutulması, internette bir blog başlatmak veya bir kitap yazmak için doğru zamana işaret eder ( Bana yarar - heheh ). Ayrıca planlar yapmak ve iş fırsatlarını başlatmak, pazarlık yapmak, satın almak ve satmak için iyi bir zaman.

Güneş tutulması  Juno kavuşumlu  , evlilik ve ortaklıklar -  Merküryen tartışmalarda önemli bir konu olacak demektir. Juno aslen bir Ay tanrıçasıydı. Aslında, eski Romalılar ona yeni ayın tanrıçası olan Juno Covella'yı çağırdı. Covella kelimesi içi boş yeni ayın ince hilalini tanımlayan Latince kelimesinden gelir. Antik Roma takvimi ay olup, her ay yeni ay ile başladı. Juno'nun şerefine yapılan törenler her ayın ilk günü yapıldı. 

28 günlük yeni ay döngüsünde Juno'nun dişi üreme döngüsü ile ilişkisi var. Juno, ergenlik çağından doğum ve evlilik için doğurganlık çağındaki kadınları yöneten ay tanrıçasıdır. Juno aynı zamanda ruh arkadaşlarını, gerçek sevgiyi ve bağlılığı idare eder.

Daha derin bir seviyede, asteroit  Juno'nun, egonun ötesine geçtiğinde ulaşabileceğiniz mistik birliği , İlahi Aşkı  veya ruhsal bilinç halini simgeler. Ayrılık birliğin üstesinden gelmek ve evrene sahip olmak demektir. 

Juno, duygusal, cinsel ve psikolojik olarak tam mistik birliktelik için özlemi sembolize eder ... Burçta, Juno, bizi evlilik birliği aramak için motive eden duygusal ve psikolojik ihtiyaçları temsil eder.

Güneş tutulmasıyla Hygeia kavuşumlu  , evlilik veortaklıklar üzerine yapılan tartışmalara sağlık ve tıp konularını ekleyecek. Hijyen, gelenek ve doğal tıp, doktorlar ve şifacılar, hastalık, hastalık yapan toksinler, zehir korkusu, doktor korkusu, tıbbi sonuç korkusu, hipokondri, kontrollerden çekinme, operasyonlar, yanlış teşhis, ilaç kötüye kullanımı, diyet, aile ve arkadaşların sağlığı hakkında endişe.

Güneş tutulmasına Uranüs sekstil ile katılacak , evlilik, taahhüt ve kadın sağlığı konularındaki güneş tutulmasından doğan tartışmalar ve fikirler şaşırtıcı derecede samimi, açık fikirli ve anlayışlı olacak demektir. Eşcinsel ebeveynlik ve diğer geleneksel olmayan ilişkiler gibi modern, olağandışı ve tartışmalı aile yapıları hakkında tartışma olacaktır.

Döllenme ve gebeliği etkileyen bilimsel ve teknolojik gelişmeler kesinlikle tartışmalı olacak ve etik tartışmalara neden olacaktır. Servikal kanser aşısının ve diğer tıbbi bulguların sonuçları, özellikle dindar muhafazakâr toplumlarda tartışma konularında giderek önem kazanacak konular olacak. Uranüs, bunu olumlu bir değişim, kişisel özgürlük ve tercih daha büyük bir tutulma haline getirir.

Uranüs'ün bu etkileyici etkisi ile , cinsellik ve diğer yaşam biçimi tercihleri ​​hakkında "sınır dışına çıkmak" için çok korkmuş ya da utangaç olan milyonlarca insana güven verecektir. Tek cinsiyetli ebeveynler , eşcinsel evliliklerin evrende özgürlülk istemesi  ve eşcinsel ebeveyn gibi marjinalize olan insanlara ışık tutacak. Genel olarak insanlar, geleneksel olmayan ilişkiler ve aile yapıları açısından kendi bağımsız yollarını seçmekten daha az engellenmiş hissedeceklerdir. Güneş tutulması görünümünde Şubat 2018, düzenlenmiş evliliklerin sınırlamalarını ve sıklıkla bunlara bağlı cinsel istismarı ortaya koymalıdır. Bu pozitif Uranüs etkisi, genç kızların fahişeye ve cinsel köle haline getirilmesine karşı daha fazla farkındalık yaratmalıdır.

Uranüs Merkür sekstili ve asteroit Hygeia zihinsel sağlık konularında daha fazla farkındalık yaratmalıdır. Yeni ilaçlar ve internete daha fazla erişim, yardım ve doğru tedaviyi bulmayı kolaylaştırmaktadır. Göktaşı Juno'ya bağlı olarak, doğum kontrolüne ve doğum sonrası depresyon ve demir eksikliği gibi kadın sağlığı konularına özel bir odaklanma olacaktır.

Güneş tutulması Jüpiter kare ile eşlik ediyor  , Uranüs'ün getirdiği olumlu değişim ve özgürlüklerin kişisel büyüme ve mutluluk getirmesi anlamına geliyor. Bununla birlikte, aynı zamanda, saygı, ılımlılık ve disiplin göstermeniz gerekir. Bu, hayatınızdaki değişikliklerin aşırı aşırı hale gelmesini ve hayatınızın diğer alanlarını rahatsız etmesini önlemek içindir.

Çok fazla değişiklik yapmamaya çalışın, çünkü bu enerjinizi boşa harcama ve sizi hiçbir yere çıkarmaz. Enerjiğinizi yalnızca bir veya birkaç olumlu değişikliğe odaklayın. Güneş tutulması  yaşam tarzı seçimleri, ebeveynlik stilleri ve tıbbı ile ilgili etik sorular ortaya koyacaktır. Tartışmalı olacağını bildiğiniz değişikliklerle birlikte biraz denetlemeyi gösterin. Bu utanç ve ayrımcılıktan kurtaracaktır.

Venüs Satürn sekstili  , refakat ihtiyacınızı arttırır. Birisinden sevilen ve değer verilen hissetmek isteyeceksiniz, ancak yalnızca ciddi ve gerçek aşkı yapacaksınız. Mevcut bir ortakla birlikte, güvence veya daha fazla taahhüt arayacaksınız. Bu, güneş tutulması ile birleşmiş asteroid Juno'nun sahip olması gereken en mükemmel özelliktir. Bu tutulma evresi le  nişanlı ve evli olmak için hemen çalışmalara başlayın . 

Güneş tutulması  Merkür kavuşumlu Uranüs nedeniyle flörtler , özellikle internet buluşma - arkadaşlık siteleri  ratingleri tavan yapabilir. Tutulumu birleştiren Asteroid Juno, ruh eşini bulma ve gerçek sevgiyi bulma konusunda iyi bir öneme sahipken ...

Mars kare Neptün  ile  şüphe, aldatmaca , yalanlar ve skandal kaçınmak için ilişkiler konusunda temkinli olması anlamına gelir. Özellikle cinsel ilişkide olan durumdur, çünkü birine çok çektiğinizi düşünüyorsanız, hatalarına kör olursunuz.

Bu özellik enfeksiyon ve hastalık riskini de artırır. Tutulma ile Juno cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı korunmanız gerektiği anlamına gelir. Merkür  nedeniyle, korkularınızın ve hayal gücünüzün zihinsel sağlığınızı etkileyebileceğini unutmayın. Tutulma ile Asteroid Hygeia, hipokondrianın mümkün olduğu anlamına gelir, ancak yine de herhangi bir semptomun kontrol edilmesi en iyi olur . 

Jüpiter Pluto sekstili pozitif değişim yoluyla başarı getirir. Değişime zorlamak veya beklenmedik değişikliğe tepki vermek zorunda kalmazsınız. Bu, yaşamınızdaki artan güç ve nüfuz, manevi ve kişisel büyüme, zenginlik yaratma ve mesleki ilerleme ile ilişkili doğal bir gelişmedir. Hayatında bir şeyleri reforme etmek için güçlü bir dürtü, bunu yapmak için bir fırsat ile çakışacaktır. Akışı takip edin ve önünüzdeki fırsatlardan tam olarak yararlanın.

El cümle , bu kadar hoş  ve mutlu edici enerjiler var iken evrende , hemen 2018 planlarınızı yapın ve yapılacak işler listenizi planlayın ...

Peki burçlar nasıl plan yapsınlar ... Teker teker anlatacağım . 

Takipte kalın 
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: