16 March 2020

2020 Yılı İnsanlığın Seyrini Değişterecek İfadeler Barındıryor İçerisinde - Astrolojik Sırların Gizemi


Bu makale, insanlığın gerçeklik görüşünü çözmeye yardımcı olabilecek ve bize insan hayatının her yönü ile mevcut dünya paradigmamızı değiştiren çok daha kapsamlı bir farkındalığa neden olabilecek.  Belki de idddialıyım ama , bende özgüven de tamam ...

2016-2017 arasında gerçekleşen benzeri görülmemiş bir gezegen konfigürasyonunu keşfediyoruz hep birlikte şimdi. İlk bakışta belki de kökten yıkıcı bir şey gibi görünebilir , ancak uzun vadede ilerici bir sonuç doğuracağından eminim .

Birincil olay, Uranüs-Eris arasındaki 89 yıllık sinodik döngünün başladı. Bu soru bize spekülasyon yapmak için en büyük ortamı sağlar . Bu iki gezegenin son derece devrimci ve dinamik güçleri olduğundan . Uranüs ve Eris, bir başka dinamik gücü olan cüce gezegen Haumea'nın tam karşısında. Haumea-Eris karşıtlığı 2014 yılının sonunda başlayan ve 2018 yılına kadar devam eden daha uzun vadeli bir olay.

Haumea karşısındaki Uranüs-Eris ve etkileri 2020'de Satürn-Plüton 34 yıllık döngüsünün tamamlandığını gösteren Jüpiter Satürn-Pluto kavuşumu , Jüpiter-Pluto 12.5 yıllık döngüsünde,  Jüpiter-Satürn'ün 20 yıllık döngüsü , gezegensel olayların son derece önemli bir birleşimine yol açacak .

Satürn-Pluto, Jüpiter-Pluto ve Jüpiter-Satürn sinodik çevrimler 2020 de senkronize olacak .

Satürn ve Plüton bir araya gelir Ocak 2020'de (Ceres'le birlikte) yeni 34 yıllık sinodik döngü başlayacak .
Jüpiter ve Pluto, 2020 yılının Temmuz ayında (Pallas ile birlikte) yeni bir 12.5 yıllık sinodik döngüya başlar .
Jüpiter ve Satürn, 2020 yılının Kasım ayında bir araya gelerek yeni 20 yıllık sinodik döngü başlatacak.
Satürn Eris döngüsü Kasım 1987'de başladı. Son çeyrek, Şubat 2020'de başlayacak .
Jüpiter Eris döngüsü Haziran 1999'da başladı. Son çeyreğin Ağustos 2020'de başlayacak .
Plüton Eris döngüsü 1 Ocak 1757'de başladı ve son çeyrek Ağustos 2020'de başlıyor.

Büyük döngüler  ne zaman çakışırsa, büyük değişim insanlık için gerçekleşir. 2020 yılında çok büyük değişim bekliyorum ...

Hep birlikte yaşayıp , göreceğiz

Takipte kalın
GülşenHadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: