21 August 2019

Atalardan Miras Kalan Manevi Borçları Ödemek - Kötü Karma Borçlarından Kurtulmak Üzerinde Bir Derleme


Bende var bir cenabetlik , anladım , benim atalar sanırım kendi azaplarını benimle paylaşarak kendilerini dengelemeye çalışıyor diyenleriniz var mı ? Kendimi ataların sorunlarına karşı korumak için ne yapabilirim?

Bu dünyadan arılan atalara bağlı olarak ortaya çıkan sorunlar, spesifik bir manevi zorluk türüdür. Bu nedenle, bunları yalnızca belirli bir manevi çare kullanarak başarıyla aşabiliriz. Psikolojik ve fiziki yollarla sağlanan çözümler, sorunun kökeninin üstesinden gelemez ve sadece en iyi ihtimalle bazı semptomatik iyileşmeler sağlayabilir. Örneğin, bir kişi ataların neden olduğu deri döküntüsü çekiyorsa, ilgili tıbbi tedavi en iyi rahatlama sağlayabilir ancak döküntü tamamen tedavi edemez veya tekrar oluşmasını önleyemez.

Dünyadan göçmüş  atalara bağlı olarak ortaya çıkan sorunlardan yalıtımı sağlamak için sürekli zikretmenizi öneriyorum .  Bu zikir, Allah'ın bir özelliği olan isimlerini söylemek olabilir. Bunu inandığın dine göre yap . İstediğin ismi söyle , içinden nasıl gelirse , sadece O'nu hatırlıyor olman yeterli.

Belirli bir manevi sorunun üstesinden gelmek için reçeteleme , yani ayrılan atalar nedeniyle ortaya çıkan sorunlardır , ancak ve ancak Allah'ın adının dile getirilmesi ve onlar için sık sık dua edilerek ruhlarına bağışlanması ile , mezarlarının ziyaret edilmesi ile  genel manevi büyüme için genel bir manevi tonik olabilir.  Ruhaniyet manevi bir büyüme değil, koruma sağlar.

Sana bir benzetme yapmak için, birinin ortak bir soğuk algınlığı olması halinde C vitamini fazladan bir dozuna sahip olması gibidir.  C vitamini sağlıklı olması için alınan çoklu vitamin tableti ile birlikte alınır . Zikir eşittir C vitamini gibi düşünün .

Biz koruyucu ilahiyi tekrarlayarak ilahi enerjiyi içimize çekeriz. Zarif bir koruyucu kılıf bizi atalarımızın neden olduğu engellerden korur. Atalarımızla sahip olduğumuz verme-ve-kabul hesabını geçersiz kılmakta, böylece bizim üzerindeki etkilerini azaltmaktadır.Ayrıca atalarımıza da, ruh  dünyasında ilerlemelerini sağlamak için ihtiyaç duydukları yardımı verir.

Çok kolay aslında 
Şimdilik benden bu kadar 
Takipte kalın 
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: