25 January 2019

Doğum Haritasında Karma Borçlarını Gösteren Asteroid - 3811 Asteroid Karma - Karma Borçlarını Ödüyor Olabilir Misin ?


Hepimiz karma borçlarımızı ve nasıl ödeyeceğimizi merak ediyoruz . Aslında çok ötelere uzaklara gitmeye gerek  yok . Asteroid Karma bize Karma borcun nedir  ve nasıl ödenir hakkında bilgi veriyor. 

Asteroid Karma : 3811 kodlu asteroid.... İşte karmanın saklı anahtarı 
=================================================================================

Karma negatif bakiye veya pozitif denge gösterebilir. Yani biz Karma olarak , hem çok güzellikler getirmiş olabilirz , hem de derin acılar ve zorluklar . Karma deynce sadece borç sanıp korkmatın kuzucuklar ...

Negatif Karmik olaylar, kazalar, kalp krizleri, haksız görünen patlamalara maruz kalma ve maddi kayıplar gibidir. Pozitif Karmik olaylar, iyi şansı ani darbeler, gerçek bir aşkla şans toplantıları vesaire. 

Retrograd Karma, sözü edilen alanlarda pozitif karma olumlu karmalara kıyasla daha fazla negatif karma taşıdığınız anlamına gelir.

Karma, Mars ya da Satürn ya da Pluto ile kare olan negatif karmanın tipik bir göstergesidir. Karma üçgen Jüpiter veya Venüs veya Güneş, olumlu bir karmanın tipik bir işaretidir. Bir doğum haritasını dikkatli bir şekilde incelemesi ile anlaşılabilir ancak . 

Ama ilk önce senin " Karma "nerede onu bir bulalım hele. 

Adım 1. Doğum haritanı çizmek için www.astro.com sitesine git . 
Adım 2. Sabit yıldızları sorgulayan kısma " 3811 " yaz 


Adım 3 : Çizilmiş haritandaki natal "Karma " noktanı bul. 

Koçta Karma: 
=============== 
Öz sorgulama
Son yaşamlarında yaratıcı dürtüler, bencillik, denge için mi mahkum olma, kafa yaraları , güvende olmak ya da bunları elde etmek için savaşmak , tartışılabilir mizaç , girişimcilik 
Geçmiş hayatında birini başarılı olmaya motive etmişsin sen ...
Bağımsızlık ve aile değerleri reformu 

Boğada Karma 
================ 
Geçmişte başkalarının projelerini bastırmak 
Başkalarının  eşyalarını almak , el koymak , 
Sabır gerektiren aile bağına bağlı kalmamak 
Geçmişteki diğerlerinin projelerinin üzerine yattın mı ?
Konforlarından taviz vermezler 
Aile bağlarına sadakatsizlik 
Müzikal yetenekler 

İkizlerde Karma: 
================ 
Entelektüel ve iletişimsel düzlemde denge için mi mahkum olma . 
Geçmişte fazla mı konuştun ? Konuşma faydalı mıydı yoksa zararlı mıydı? 
Hızlı zekanla insanları kandırdın mı? 
Aydınlatıcı edebi eserler yazdın mı ?  
Bu yerleşim ayrıca, bireyin toplumsal reforma rehberlik etmesine yardımcı olan deneyimleri de gösterir. 
Gizli bir kanun, birçok masumun haklarının geri almasına yardımcı olma 
Verileri araştırma ve binlerce kişiye o kadar çok faydası dokunacak halde yayınlama. 

Yengeçte Karma : 
==================
Duygular, finansal güvenlik ve temel sağkalım dengesi 
Kişi, geçmişte herhangi bir finansal güvenlik elde etmemiş ya da iyi bir ev hayatı yaşayamamış olabilir. 
Karmik borçlar para kazanmak, eve dönmek, duygusal olarak anne figürlerini desteklemektir.
Eğer geçmişte bunları kötüye kullanmış ise ,  o zaman başkalarına mali aidat ödemesi, başkalarını yetiştirmesi ve başkalarına duygusal empati vermesi gerekebilir, çünkü geçmişte böyle yapmadı. Anneni tedavi etmek kaderin bir parçası olabilir. 
Bu kişi en üst düzeyde, çocuk refahı, kreş, anne bakımında reformlar, aş evleri başlatarak ya da faizsiz kredileri veren bir hayırsever olmasını sağlayarak borçlarını ödeyebilir. 

Aslanda Karma: 
================
Olumlu anlamda, bu kişi yaşamanın geçmiş hayatlarında tam bir kedi huylu olması muhtemeldir. Kükreyiş zamanı, Benliğin bazı yaratıcı yönlerini ifade etmeye zorlanmanın zamanı, ego içinde darmadağın etmek ve kumar romantizminin ve şansın tadını çıkarmanın zamanı
Negatif olarak  bu, egonun acı çekmesine neden olan deneyimleri dengelemek, kendine hakaret edilmesi, içine kapanması, spekülasyonda başarısızlık , iftira ve geçmiş hayatlarda kişiliğin kötüye kullanılması nedeniyle hayatta romantizm eksikliği anlamına gelir. 

Başakta Karma:
==============
Sağlık konularını, eleştirel çalışmaları, rutin işi dengelemek . 
İşçilere acı çektiren mutsuz bir patron muydunuz? 
Geçmişteki sağlığını ihmal ettin mi? 
Fedakarlıkla bir hemşire miydiniz ?  
Geçmişin iyi ya da kötü ve günün olumlu ya da olumsuzluğuna bağlı olarak, bu çok yararlı bir yerleşim olabilir. Pozitif karmaya katkıda bulunan biri için kariyer başarısı garanti. 

Terazide Karma:
============= 
En zorlu yerleşimler biri. Zihinsel veya fiziksel dengeyi  hedef alıyor.
Hatalı olan her düşünce çelişkili kanıtlarla anında dengelenebilir. Birini kötü olarak yargılayabilir ve onun iyi olduğunu kanıtlayabilirsiniz. Suçluluk gezileri ve vicdana yükü demektir -  dikkat edin. Hiç kimseyi yargılamak ya da etiketlemektense, bunun yerine objektif olarak feragatnameleri analiz edip değerlendirmek en iyisidir. 
Buradaki olumsuz karmik deneyimler, geçmişte fazlasıyla çılgın olması nedeniyle kalp kırılmalarını içerir. Olumlu borçlar, bu hayatta harika bir eş ve ilişki, harika çevreler vb. anlamına gelebilir. 

Akrepte Karma :
==============
Sahte bir okültist mi yoksa özel bir cerrah mıydın? 
Kara büyücü veya şifacı mı? 
Bir keşiş ya da bir seks tanrıçası veta seri katil mi? 
Kader planın güçlü bir yazgısı veya umutsuzluk düşük derinliklere batan bir cezayı yardımcı olabilecek bir zorlu yerleşimde .
Duygusal nefretin kontrolden çıkmasına izin vermek, hiç kimseye fayda sağlamayan kısır bir karmik borç döngüsü kuracaktır, dikkat edin . 
Bağışlama harika gelir. Bu kişiler , en azından zihinsel olarak nefes kontrolünü, ibadet , zikr ,  meditasyonunu ve bir çeşit okült çalışma yapmalıdır. 

Yayda Karma: 
================
Kökten dinci miydiniz ? Yoksa sosyal reformcu muydunuz? Kurumsal hileci veya hayırsever? Beceriksizliğinizi, şefkatinizi, şansınızı, konuşma biçiminizi ve dostluklarınızı dengeleyen deneyimleri izleyin. 
Başka türlü ifade etmeden bile, kelimelerle kaba davransan, asteroid Karma sana sözlerindeki diğer kişilerin duygularını hissettirmeye devam edecektir. 
En üst düzeyde,iyi karma getirmişler ise bu insanlar büyük dini reformcular olabilir. 

Oğlakta Karma:
=============
Çok zor bir yerleşim. Retrograd ve olumsuz olarak geçmişten gelen karmada kitlelere karşı bir beyaz yakalı suçlu - dipllomatik suçlu - veya büyük milyarderlerin komplocuğunu gösterebilir. Açgözlü , hırslı ve etikdışı ve gerçeği feda eden statü bilinci, bu hayatta alçakgönüllü dengelere yol açar. Kişi cömert olmalı . Bütün insanlara saygıyla davranmalı ve başkalarına küçümsememelidir. Promosyonlar için diğer çalışanlara rastgele saldırmak gibi bir haksızlık yapmamalı , vergi sorunları ve hukuki sorunlar konusunda ihtiyatlı olmalı. 
Kişi iş ve ev arasındak dengeyi iyi kurmalı , kariyerin hayatın tek hedefi olmasına izin vermemelidir. Olumlu döngüler belirlendiğinde ve eski karma borçları silindiğinde, bu yerleşiimde büyük finansal fayda gözlenebilir. Bu durumda yeni test gelir. Sosyal hizmetlere destek verin ...
Hırs, kontrol altına alınmalı ve geçmişteki kötü güç alışkanlıkları terkedilmeli
Bu  kişiler  en olumlu seviyede Devlet Yöneticileri  veya Global Kurumsal / Finansal / Hukuk Reformcuları olabilirler. 

Kova'da Karma : 
===============
İnsani nedenler için yeteneklerini dengelemek ve bireysel reformlar için rehberlik bulmak istemektedir. 
Çok tembel olan bir düşünür muydunuz? Çılgın bir bilim adamı mı? Buluşlarını yaktığı eksantrik bir mühendis, çünkü patent almadı . 
Bu kişiler , eski borçlarını çözen ve  fikirlerine ilham veren deneyimlere katılacaklardır. Olumsuz olarak, birçok insanı bireysel özgürlük adına sınırsız vahşilik / isyankarlıkla rahatsız etmiş olabilirler ve bu hayatta özgürlükleri kısıtlanabilir. Uranüs veya Mars karesi varsa ani olaylara ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Balık'ta Karma: 
================ 
Karmik çemberin sonuncusu ! En yüksek Spiritüel' karma 
Kokain alemlerine ya da alkolik ya da uyuşturucu istismarcıları olarak yaşam boyunca süründüler. Bu yerleşimde  aynı zamanda kişi başkalarını maneviyat terapileri ile yanılttı veya şefkatlerini kötüye kullanarak başkalarını aldattı. 
Olumlu bir şekilde ise bu, düşüncesinde çok fedakar olan bir kişi idi ; bu hayatın, gerçek bilgi formu veya üçüncü göz / psişik güçlerin ve daha yüksek bilinç durumlarının açılımı şeklinde bir denge vererek yaşadı . Burada Retrograd Karma, psikiyatrik hastalık, şizofreni ve daha fazla uyuşturucu kullanma ihtimali anlamına gelebilir. Bu durumda Asteroid yerleşiminden Neptünü etkinleştirmek için pozitif karma döngüleri kurmak için büyük dürüstlük, objektiflik ve benlik idaresi gereklidir. 

Örnek yapalım , namı diğer ben ...


Astreoid Karma : 3 derece yengeçte 
Neymiş benim karmik borçlarım : para kazanmak, eve dönmek, duygusal olarak anne figürlerini desteklemektir. Anneni tedavi etmek kaderin bir parçası olabilir. Haaaahhhhaaaa , beni ve anne mi tanıyanlar - anladınız siz onu ...

Bu kişi - namı diğer ben - en üst düzeyde, çocuk refahı, kreş, anne bakımında reformlar, aş evleri başlatarak ya da faizsiz kredileri veren bir hayırsever olmasını sağlayarak borçlarını ödeyebilir. 


Darısı başınıza kuzular ...
Takipte kalın
Gülşen
Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

3 facebook-blogger:

nuray said...

ÇAAT diye Oğlak çıktı ...neler yaptıysam artık ... benim anlamadığım şu yani bu dünyadaki herkesin mutlaka bi karması var ..var ki gelmişiz düzelticez sanırım daa.. yanii bu işi nasıl sonlandırıcaz ....nası geçmiş karmalarımız affedilcek ?? hadi affedildi diyelim peki bu hayatta yaptıklarımız kötülükler kul hakları diyelim ??

Anonymous said...

bende 3811 yazacağım bir kutu çıkmadı :( nerede yanlış yapıyor olabilirim Gülşen Hanım? Doğum bilgilerim: 16.01.1978 16:30 Ankara

Sevgiler
Berna

Anonymous said...

Merhaba,

İlginç bir bilgiydi teşekkürler, yaydaymış karma ancak pek anlayamadım ne yapmam gerektiğini:) dine mi vereyim kendimi ahaha