09 October 2019

Vedic Astrolojisi Hangi Sorularınıza Cevap Verebilir ?


Astroloji, bir insan hayatına  ilişkin neredeyse her soruyu cevaplayabilir. Bir astrolog olarak, iş, aşk, para, evlilik, çocuk sorunları, bebek sahibi olmak (cinsiyet tayini değil), eğitim, hastalık, eş ile ilgili sorunlar, aile yaşamı, Bhagyodaya - भाग्योदय -  ve daha pek çok konuda uzman sayılırım . Mütavazi pek de olamayacağım açıkçası …

Peki bir astrolog hangi yaşam alanından hangi sorulara cevap verebilir ? 

İş yaşamı için 

Astrolojik açıdan baktığımızda birinin girişimci, bir diğeri serbest meslek sahibi veya sadece işletmenin menajeri olabileceğini bilebilmek işten bile değil . Bu alanla ilgili ana sorunlar para rotasyonunda tıkanıklıktır ve diğerleri de öngörülemeyen giderler. Bir yatırımı planlarken ,  yeni proje alırken  ve Jataka (müşteri) iş modeli ile müşteri seçerken , işden ayrılma , iş değiştirmek, emek yokluğu, iş arkadaşları ile sorun, projelerde istenmeyen gecikmeler ve yanlış yönlendirmeler , Jatkas (müşteriler) ile ilgili konulardır. Bu alanlarda yardımcı olabiliriz.

Evlilik yaşamı için 

Tabiki bu durum hem erkeğin hem de kadının hayatında en önemli noktadır. Yani herhangi bir bağ apmadan önce çok daha dikkatli olmalısın. Evlilik ile ilgili önemli bir soru, erkek ve kadının "MELAPAK" veya "KUNDALI MILAN" 'dediğimiz dört katlı burç eşleme yöntemimiz var. Ashtkoot Guna eşleşmesi, Mangal Dosha Milano, Lagna Milan ve Dasha Milan teknikleri…  Erkek ve kadının evlilik yaşamında “Spesifik” bir sorun bulursak, evlilik işlevleri öncesinde veya sırasında gerçekleşecek uygun bir çözüm öneririz. 

İkinci sorgu geç evliliklerle ilgilidir. Eğer birileri ile uzun süreli ilişki planlıyor iseniz , o zaman geleceğinden emin olabiliriz, tek yapmanız gereken sadece beklemektir. Eğer astrolojik çözümlerle çözülebilecek herhangi bir problem varsa, size bir tane önerebiliriz. Ancak dün akşam tanıştım , ben bununla evlenir miyim diyenlere cevabım yokkkkk…

Çocuk sahibi olmak 

Bazı çiftler bebek planlarlar ve  ve planlamanın ardından çabalarının çalışmadığını fark ederler. Bazen yıllarca beklemek gerekir. Uygulamamıza göre, astrolojik yogaların içinde engel olan ne ise bulunur ve çözüm önerilir.  Genetik bozukluklar, fallop tüp problemi gibi büyük bir sorun bulursak, o zaman bunun için özel bir upchar denilen çözüm var. Sonuç almak için neredeyse bir yıl çalışmanız gerekecek . 

Hastalık ve şifalanma

Her ne kadar doktor olmaya yeltenmesek de , düzenli tıbbi prosedürü değiştirmeden ancak bazı vakalarda dasha etkisinin sahte hastalık oluşturduğunu tespit etdebiliyoruz, buna evham denir . Bazı psikolojik problemlerde, astrolojik çareler çok yararlı olabilir. Bazen, Rahu Dasha, Bhukti veya Antra sahte sorunlar üretir, evham veriri , bu yüzden bunun için uygun bir çare vardır , sabırlı olup uygulayana. 

Meslek şeçimi 

Hımmmm !! Tabiki size  iş bulmayacağım , ancak bir tane bulmanıza yardımcı olabilirim. Genellikle ya mevcut işimizden memnun değiliz yada işşiziz , henüz işinden memnun olanı pek görmedim . Bir Jataka iş yapacak mı, iş bulacak mı, bir Jataka ailesi ile  yurtdışında yaşayacak mı, yoksa işiniz varsa en önemlisi,  daha yüksek gelirli bir sonraki işe ne zaman girebilirsiniz 

Peki astroloji hangi sorularınıza cevap veremez ?
  • İnternetten tanıştığım şu adamla evlenecek miyim ? Bilemem ki, belki adam zaten evli……
  • Kaynanam bana büyü yapmış mı ? Bilmemmmmmmm
  • Kocam beni aldatıyor mu ? Gözümle görmeden nasıl yargılayabilirim ki ………
  • Oğlumun babası sütçü mü ? Genetik testine lütfennnnnn 
  • Daha da bu liste uzar ….

Neyse şimdilik benden bu kadar 
Takipte kalın
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: