03 April 2019

Doğum Haritasında Aşk Karması Ödemenin Yolunun İpuçları - Satürn Kavuşum Venüs - Örnek Bir Uygulama


Satürnden herkes korkar , peki doğum hartasında Satürn , Venüs ile kavuşumda ise neler olur ? 

Satürn kavuşum Venüs, sanatçılar ve dansçılar için mükemmel bir yerleşimdir; zira estetik ilkelere azim, yoğun çalışma ve disiplinle katılır. Bu görünümü olan sizler , basit yaşama değer veriyorsunuz ve emek vermeyi , sorumluluk almayı ve disiplini seversiniz. Bazıları sizi tutumlu veya gereksiz yere eskici bulabilir, ancak fazlalıkları sevdikleri kadar sadeliğin tadını çıkarırsınız.

Bununla birlikte, kişisel alanlarda, Venüs kavuşumlı  Satürn zorlu ve karmik bir açıdır. Ayrılarak kendinizi kapatabileceğiniz bir bilinçsiz korku yüzünden sevgi ve hayal kırıklığı yaşamanız gerekebilir. Venüs, sevgi, para ve cazibe ilkelerine kurallar koyar kozmozda . Sevgiyi ve zenginliği çekme kabiliyetiniz, sevme ve paylaşma kabiliyetinizle doğrudan bağlantılıdır. Buradaki zorluklar kökten masum, bilinçsiz korkuyla bağlantılıdır.

Başkalarının manipüle edici veya sürekli başkalarını sorgulama  ve başkalarının davranışlarını planlama eğilimleriniz nedeniyle , başkaları tarafından manipüle edilmek size zulüm gelir. Bazen belirli materyal ya da duygusal amaçlar için sıkı çalışırsınız, ancak elde ettiğiniz sonuçlar, verdiğiniz çabaya kıyasla önemsizdir. Ezoterik olarak, bir ilişki ya da sevgi karmasına atfedilebilir, ancak şunu söylemek daha kesin olacaktır: bu durumlarda vereceğiniz belirleyici titreşim derin, tanınmayan bir korkudur.

Acılarınızdan birine ya da her ikisine takıntılı bir şekilde bağlı olabilirsiniz. Haritanızda güçlü bir Uranüsünüz yoksa büyük ihtimalle bağımsız olmak zor olacaktır. Bir kadının  haritasında bu, zayıf, kısıtlı, pısırık erkeklerle birlikte olmaya , erkeğin ilişkide yükünü de kadının üstlenmesi anlamına gelirken ,  sert Mars-Satürn açıları var ise erkek Fatmalığı da simgeleyebilir.

Kendinizi geliştirip bu karmayı öderken , her iki cinsiyette, hem kadın hem de erkek kendinden çok daha yaşlı ya da daha yaşlı ya da otorite, öğretmenlere çekilme vardır . Kendinden çok yaşlı bir eşe sahip olarak öderler karmalarını . Doğum haritalarında bu karması olanlar , Satürn transitlerinde zorluklar yaşar, mali veya ilişkiler konusunda zorlu testlere tutulurlar . Bu durum ancak , içindeki korkunun kaynağını anlamakla aşılabilir.

Peki haritasında Satürn Venüs kavuşumu  olanlar , nasıl bu etkiden kurtulabilir ? Aşağıdaki adımları izleyeceğiz : 

1. Haritanızda Satürn Venüs kavuşumu olduğundan emin olun .Kavuşum açısı 10 dereceden küçük ise , en yoğun yaşarsınız bu etkinin zor tarafını.
2. Kavuşum hangi evde ?
3. Kavuşum hangi burçta ?
4. Bu ev ve bu burçtaki Satürn hangi korkuları tetikler ?
5. Aşk karmasından negatif etkilenmemek için önerilen astrolojik reçete ne olabilir ?

Gelin örnek yapalım . Harita sahibi Angelina Jolie ...


Cevaplar kırmızı ile yazdım ...

1. Haritanızda Satürn Venüs kavuşumu olduğundan emin olun .  Kavuşum açısı 10 dereceden küçük ise , en yoğun yaşarsınız bu etkinin zor tarafını. 10 derece orb içerisinde kavuşum var . 
2. Kavuşum hangi evde ? 12. evde 
3. Kavuşum hangi burçta ? Yengeçte 
4. Bu ev ve bu burçtaki Satürn hangi korkuları tetikler ? 12. evde yengeçteki satürn , anne olamamak, yeteri kadar şefkatli olmamak , ihtiyacı olana şefkat gösterememek ile ilgili korkuları tetikler 
5. Aşk karmasından negatif etkilenmemek için önerilen astrolojik reçete ne olabilir  ? Şefkate ihtiyacı olan çocuklara şefkat göstermek ...

Hahahaha , kendisi de zaten yeteri kadar farkında bu durumdan , ihtiyacı olana şefkat gösterdikçe , aşkı daha derin yaşayacak ... Karmasını ödeyen iyi örneklerden ...

Sende durumlar nasıl ? 

Şimdilik benden bu kadar 
Takipte kalın
Gülşen
Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: