17 February 2020

Karmik Çöplerden ArınmakHayatınızda "küçük" şeyler için minnettar olduğunuz sürece "büyük" şeyler düzelir.


Karmik sebeplerle , kadersel bağlarla insanlar açıklanamayan zor durumlara çekilirler - çünkü ruhsal atmosferinizde zorluklar çekmeniz gerektiğini belirten karmik enerjilere gömülmüşsünüzdür. Ve zorluklar çekmeye devam edeceksiniz - hatta zorlukları tekrarlayın bile karmik olumsuzluğunuzu atmosferinizden temizleyin. Bunu yapmanın yolu , hayatınızdaki her şeyi bir nimet olarak kabul etmektir.


Astrolojik olarak, olumsuzluğu ortadan kaldırmak için "karşıtları yapma" - negatif enerjiler onları katma değeri olmayan şeyleri ortadan kaldıran yeni pozitif enerjiler olduğunda iyileşme hissedebilirsiniz.  Size katma değer katmayan  şeylerin  yaratmadığı içsel mutluluk endişe, korku, depresyon ve sefaletin olumsuz enerjilerini reddedecektir . Sorunlarınızı yaratan düşünceleriniz - ve sorunlarınızı iyileştirecek olan düşüncelerinizdir.
  
Her öfkeli düşünceyle ve bu yaşamda ve daha önce yaşamış olduğunuz "yaşanmışlıklar" hakkındaki her şikayetinizi - şimdi ve sonsuza kadar ortadan kaldırılması gereken - aurada büyük bir olumsuzluk olarak biriktirmeye devam ediyorsunuz . 

Bu konuda  mevcut astrolojik enerjiler size önemli ölçüde yardım ederken – hayatınızdaki açıklanamayan negatif enerji kaynaklarını - karmik ruhunuza gömülmüş öfkeli negatif enerjileri - fark  sizin elinizde . Şimdi onları sonsuza dek silmek için karmik vaktiniz var - ve atmosferinizi temizleyin. Oldukça basit - sadece İlahi Allah'a teşekkür edin - hayatınızdaki her şey ve herkes için -her şeye ve herkese demek - istisna dışında - sizi rahatsız eden ve en çok sinir bozan yönüyle başlayın! Sizi en çok üzenlerden başlayın . 

Açıklanamayan karmik durumları ortadan kaldırmak için - başlamak - bulunduğunuz kötü karmaşık durum için teşekkür ederek - "o" internette cevap aradığınız  konulara  - bu özel sorunlarınıza  - "Hayat" için teşekkür edin .  Karmik problem açıklığa kavuşmanızın sebebidir , yada daha açık idafe edlim , suyu bulandırana teşekkür edelim , su bulanmazsa durulmaz çünkü. 

Aura'yı değiştirene kadar - teşekkürler den  3 dakika sonra - aura'nızdaki  hafiflemeyi hissedeceksiniz - teşekkürler, teşekkürler, çünkü aura'yı değiştirme ve temizleme gücünü sana verdiği için Allah’a teşekkürler  
Teşekkür ederim Allah ‘ım . Şükürler olsun Rabbim . 

Başarılı ve mutlu bir hayata sahip olmanın reçetesi, "Teşekkür Ederim ", “ Şükürler Olsun “ 

Her zaman , her zaman - her zaman ve her gün - özellikle sinirlendiğinizde, bunalmış hissedilirsiniz ve engellenmiş hissedersiniz şükredin . 

Her gün "Şükürler Olsun " diyerek  başlayın - her gün en az 100 kez yüzünüzde bir gülümseme  ile başlayın

Teşekkürler  Allahım

Teşekkür etmeyen kişiler  kendi auralarına  çok ağır ve çok olumsuz  yükler yüklemektedirler . Maalesef bu  kuşağımızdaki herkes için karmik bir sınavdır  . Hayatımızı devam ettirecek şükürsüz nesiller yetiştiriyoruz .  Böylece onların karmalarının çöplerini de şimdiden yaşamak zorunda kaldığımızın farkında olmadan . 

Hayatlarında  sürekli şikayetçi olan insanlar ,  her zaman daha da kötü bir hayat geçiriyor. Kendi içinizdeki  yıkıcı döngüyü durdurun - auranızdaki karmayı değiştirin - minnettar olun. 
En azından - eğer Allah'a  inanmasanız bile, hayatınızın hediyesi için hayata teşekkür edin.  

Hayatınıza teşekkürü daha çok yerleştirdiğiniz sürece auranızdaki karmik çöplerin kendiliğinden temizlendiğini fark edeceksiniz.  Bu kadar kolayken , hala neden başlamıyorsunuz , karmik çöplerden arınma  zamanı ...

Takipte kalın 
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: