05 June 2019

Ses Şifası: 528Hz Aşkın Sesi


Sizinle birlikte bu Evrendeki her şey bir frekansta titreşiyor. Çünkü çevrenizdeki herşey enerjidir.

Dünya'nın enerjisi - ilahi şifacı olan Aşk ile aynı frekansta 528Hz frekansta titreşir.

528Hz frekansının o kadar güçlü olduğuna inanılıyor ki DNA hasarını onarmak ve onarmak, barış ve uyum getirmek ve dengesini etrafındaki her şeye geri getirmek yardımcı olabilir. 

İyi titreşimler hakkında konuşalım hadi...

528Hz Aşkın sesi ancak günümüz müzik, TV reklamlarının ve benzerlerinin korku, hastalık ve baskıya neden olacak şekilde tasarlanmış daha düşük ve doğal olmayan 440Hz frekansında programlandığına inanan birçok komplo teorisyeni var.

Teori, mahkûmları kontrol altına almak ve bilinçlerini düşürmek için Nazi rejiminde 440Hz frekansının benimsenmesi olmuştur. Sonra 1940'da ABD 440Hz'yi standart frekans olarak tanıtıyordu.

Leonard Horowitz'e göre " 440Hz doğal olmayan bir ayar frekansıdır ve müzik endüstrisi popülasyonları daha büyük bir saldırganlık, psiko sosyal ajitasyon ve insanları bedensel hastalığa yatkındır duygusal sıkıntı içine sokan bu empoze frekansı özelliklerine sahiptir".

Parçacıklar 423 Hz'de titreştiğinde düzen ve geometri bulunur.  Bununla birlikte, 440 Hz'de titreştiğinde, karışıklık ve yapısal eksikliği vardır.

Ortamınız ve vücudunuz daha düşük veya doğal olmayan bir frekansta titremeye başladığında vücudunuz, zihin ve ruhunuz boyunca hastalıklara neden olabilir. Aslında, hastalık genellikle ilk önce enerjik bir seviyede kendini gösterir ve sonra fiziksel seviyeye taşınır.

Vücudunuz uyum içinde olduğunda 62-68Hz civarında titreşir ve bundan daha düşük herhangi bir şey zayıflamış bağışıklık sistemine katkıda bulunabilir. Soğuk algınlığı ve grip salgınlarının 58Hz civarında başladığına inanılırken, kanser 42 Hz civarında görünebilir. Ölüm gerçekleşmeden önce enerjinizin de 20Hz'in altına düştüğüne inanılıyor.

Titreşiminizi azaltabilecek birçok faktör vardır:

  • Olumsuz düşünceler veya olumsuz insanlarla çevrili olma
  • Şiddet içeren veya korku filmleri izlemek ve genel olarak TV izlemek
  • Cep telefonlarından, bilgisayarlardan vb. elektromanyetik frekanslar
  • Mikrodalgadan radyasyon, wi-fi bağlantıları vs.
  • Stres, öfke ve kaygı
  • Zayıf diyet, GDO gıdalar ve işlenmiş gıdalar
  • Evde kullanılan temizleme kimyasallarına ve böcek ilaçlarına maruz kalma
  • Sigara, alkol ve uyuşturucu

Bazı frekansların hastalık yaratması gibi, iyileşme ve yenilenmeyi teşvik eden başka frekanslar da vardır.

Bu frekanslar, antik kutsal müzik ve Gregoryen tezahüratlarında kullanıldığı düşünülen Solfeggio ölçeği olarak bilinir.

Her Solfeggio tonu, vücudunuzun enerjisini dengede tutmak için mükemmel bir uyum içinde olmasını sağlamak için tasarlanmıştır. 6 ana ses şu şekildedir:

396 Hz - Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için suç ve korkuyu özgürleştirir
417 Hz - değişimle başa çıkmaya yardımcı olur ve eski kalıp ve alışkanlıkları kaldırır
528 Hz - mucizeleri yarattığı düşünülen aşk ve DNA onarımı 
741 Hz - sorunları çözmeye ve kendinizi ifade etmeye yardımcı olur, ayrıca güçlü bir temizleyici
852 Hz - uyanır, gerçeği görmenizi sağlar, sezgilerini geliştirir
936 Hz - sizi birliğe ve ışığa bağlar

Diğer bir güçlü şifa frekansı 432 Hz'dir ve bunun bir arabulucu duruma neden olmasına, kalp çakrasını uyarmasına ve vücuda uyum getirmesine yardımcı olduğuna inanılmaktadır. Çalışmalar aynı zamanda 432 Hz frekansta müzik dinlemenin sakinliği ve mutluluğu teşvik etmesine yardımcı olduğunu bulmuştur.

Sadece müzik dinleyerek , ney sesi , Sankristçe şarkı, gong veya tuning çatalları aracılığıyla bu frekansları dinleyerek iyileşmeyi teşvik etmeye başlayabilirsiniz, ancak burada başka teknikler de var:

Titreşimli Tıp

Uçucu yağlar, çiçek özleri ve homeopatik ilaçların hepsinin güçlü bir titreşim ve frekansı olduğuna inanılıyor. En güçlü uçucu yağ Gül yağıdır ve 320 Hz'de ölçülür ve onu 118 Hz'de ölçülen Lavanta izler. Çoğu taze otların da 20-27 Hz frekansı vardır.

Organik / Taze Gıda

Taze, organik gıdalar 20-27 Hz arasında değişen en yüksek frekansa sahip gibi görünüyor. Perspektiften baktığımızda, bazı GMO gıdaları ve işlenmiş gıdaların frekansı 0 Hz'dir.

Taşlar ve Kristaller

Her mücevher ve kristal kendi insan manyetik alanlarıyla uyum içinde çalışan kendi benzersiz frekansını üretir. Bir kristalin frekansı açıklığa, kesime ve işleniş şekline bağlı olacaktır.

Bazı yüksek frekanslı taşlar ve kristaller penfieldit, elmas, kuvars, danburite, moldavit, tanzanit, safir ve brokit içerir.

Olumlu düşünceler 

Olumlu düşünceler 10-15 Hz'lik bir titreşim taşır, böylece düşüncelerinizin genel enerjinizi ve refahınızı nasıl hızla nasıl etkilediğini görmek kolaydır.

Arabuluculuk, Şan ve Derin Solunum

Arabuluculuk sırasında bazı Mudraları yürütmek ve derin nefes alabilmek, titreyen zikredilen titreşimi artırmaya da yardımcı olabilir. Ünlü Amin - Amen  -Om - Aum , titreşiminizi artırmak ve sakinlik ve uyum sağlamak için mükemmel bir yoldur.

Doğa

Doğadaki zaman harcama, enerjinizi uyumlaştırmak ve denge vücuda getirmek için mükemmel bir yoldur. Çimlerde çıplak ayakla yürümenizi gerektiren topraklama da Dünya'nın enerjisiyle yeniden bağlantı kurmanın harika bir yoludur.

Hepimiz enerjisiniz, bu yüzden etrafımızdaki farklı enerjilerin bizi fiziksel, duygusal ve ruhsal düzeyde etkileyebileceği mantıklıdır.

528Hz frekansta müzik yayınları zaman zaman facebook üzerinden paylaşıyorum . Ancak sizlere bir güzellik yapıp , bir liste paylaşacağım . 

Takipte kalın 
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: