01 September 2019

Ay Burcu Neden Önemlidir ?


Astrolojide Ay burcumuz, duygularımızın nasıl ortaya çıktığı ve duygularımızı nasıl ifade ettiğimizi belirtir. 

Güneş burcumuz örneğin bizleri benlikte olmayı , duygulara karşı olmayı itelerken , Ay burcumuz tam duygularımızın odağından olmamızı ister.  

Bu nedenle, güneşi aslan bir kişinin dramatik, etkileyici, renkli bir benlik hissi olurken, Ay aslanda ise de kişinin dramatik, etkileyici, renkli bir duygusal yapısı olacaktır . Farklılıklar oldukça küçük olabilir, ancak bu iki ışık arasında genellikle belirgin bir farklar var olur. 

Ay en içgüdüsel olduğumuz halimizdir. Bu bizim "akışımız", doğal olarak çok fazla düşünce  halimiz veya hiç düşünmeden verdiğimiz tepikilerimiz. Ay burcumuzun  doğasına ters düşen dünyasal durumlara sıkıştığımızda, akışımız bloke olur ve biz mutsuz ve bunalmış hale geliriz. Bu enerji daha sonra tahrip edici ya da yıkıcı olur. 

Dolayısıyla, kendi akışınıza gitmenin ve çok mutlu olmanın en iyi yolu Ay burcuna gitmek olmalı. Aynı zamanda sizi en rahat kılan şeyleri ve daha sonra içinde huzursuzluk veya güvensizlik duygularını kışkırtabilecek olanı da temsil eder. Bu nedenle ay burcu önemlidir. 

Bu burç  duygusal olarak başkalarıyla bağlanma biçimimizi sembolize ettiği için, samimi ilişkilerimiz Ayımız tarafından etkilenir. Aynı zamanda başkalarına da nasıl özen gösteririz. Bu, tüm burçlar için farklı bir şekilde ortaya çıkacaktır. 

Bazıla daha sempatik, diğerleri ise daha pratiktir hayatta. Bazı insanların Ay burçları  çok duygusal olmasına izin verirken diğerlerinin Ayakları buna pek müseade etmez. Kadınların annelerine dönüşlerinde Ay burçlarını  güçlü bir şekilde ifade ettikleri söylenirse de (ki bu doğrudur) , erkekler babaları olduklarında (hatta onların yetiştirme tarzı genellikle biraz farklı olsa da) Ay burçlarını  çok belirgin bir şekilde ifade ettiğine inanıyorum. 

Ay burcu zamanı geldiğinde erkek ya da dişi olabileceğiniz ebeveyn çeşididir, Ay'ın yerleşimine bakarken dikkat etmesi gereken başka bir nokta da şu : Ay burcunun enerjisini, ebeveynlik tarzımızda, oldukça içgüdüsel şekilde somutlaştırıyoruz. Kimse, ebeveyn olmanın nasıl olacağını size öğretmez. Bunu ancak ebeveyn olduğunuzda öğreneceksiniz. Sahip olduğunuz doğal ebeveynlik becerilerini görmek için ay burcuna bakın.

Şimdi herkes ay burcunu kontrol etsin  , devam edeceğiz...
Takipte kalın 

Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: