07 March 2019

Doğum Haritası Okurken Derin Teknikler : Yükselen Yöneticisi Evlerde


Harita okumaya yavaş yavaş başladık . Şimdi bir tık daha derin analizler yapmaya başlıyoruz artık .  

Doğum anında doğu ufkunda yükselen burça , Yükselen diyoruz ve  ve İlk Ev yükselen burcun evidir. İlk Ev benlik , kişilik ve şöhreti temsil eder. Kişinin cildinin rengi , Yükselen yöneticisinin rengi (Yükselen yöneticisi Jüpiter ise kahverengimsi , esmer) ile temsil edilir. 

Yükselen yönetici kendra evlerde ( 1., 4., 7. ve 10. evlerde ise ) veya trikona evlerde ise ( 5., ve 9. evlerde  kişi  servet, mutluluk sahibi olur ve paranormal güçlerle kutsanmış olur. 

Öte yandan Yükselen yönetici zayıf, zayıf düşmüş, zararlı gezegenlerle, birlikte ise kişi sağlıksız, fakir olacaktır.  Hatta Kuzey Düğümü malefiklerle birleşmiş ise insanlar tarafından kendisine hakaret edilir. Düşmanlar ve sahtekarlar tarafından eziyet görür. 

Şimdi yükselen yöneticisini evlerde arayalım . 

Yükselen yöneticisi kendi evinde , yani birinci evde ise kişi otomatik olarak meşhur olur. Maddi mutlulukla donatılmış ve  bağımsız ruhu kendi çabaları ile yaşar, kimseye muhtaç olmaz. Alakasız konularda ve insanlarda birden çok ilgi uyandıracaktır ,  her zaman fiziksel ve zihinsel olarak uyanık olacaktır. Yabancı diyarları veya uzak ülkeleri ziyaret edecek ve şöhret ve zenginliği kazanacaktır. Kendi çevrelerinde saygı görecek ve cazibe mıknatısı bir kişiliğe ve görkemli bir görünüme sahip olacaklar,  kişisel çekim ve karizma ile donatılmış olacaklardır. 

Yükselen yöneticisi  2. evde olduğunda  kişi para ile kutsanacak. Doğası gereği manevi ve dini olacaklardır. Büyüleyici, manyetik bir karaktere sahip olacak ve harika bir sözel ifade yeteneği ile konuşmasının ilahi armağanına kendisi de şaşıracaktır . Başkalarını etkileyici sözlerle ve nufüz eden  gözlerle etkileyeceklerdir. Kişi evinde mutlu olacak. Konuşmadası iyimser ve zarif  olacak ve şiirsel iletişim yeteneklerinden faydalanacaklardır . 

Yükselen yöneticisi  3. evde olduğunda kişinin cesareti sınır tanımaz . Onun eylemleri toplum tarafından alışılmadık olarak kabul edilebilir. Kişi karakterin en büyük zenginlik olduğunu bilir ve mağrurdur ve hiçbir şeye itibar etmez. Harika bir müzisyen olma potansiyeline sahiptirler. Benzer şekilde matematiksel yeteneklerini geliştirirlerse büyük matematikçiler olabilirler. Ancak bu tipler sağlığı için dikkatli olmalılar ve aynı anda farklı bireylerle paralel yürüyen ikili ilişkilerden uzak durmalılar.  

Yükselen yöneticisi 4. evde olduğunda kişi bir aristokrat ailede doğar,  genellikle iyi görünümlü ve iddialı olurlar . Bir işkolik olur ve iç huzurunu sıkı çalışma ile bulur. Kişi  topluma karşı da iyi davranır. Annesi ile süper yakın ilişkisi olur . Çok fazla arkadaşı olur . Kendi çevresinde ufak çaplı meşhur olurlar. Arkadaşlarının ve akrabalarının arasında lider olur ama amcaları ile çatışabilir . Tüm konforu evi olan kişinin harika konforlu evi de olur.

Yükselen yöneticisi beşinci evde olduğunda şöhret kendi kendine gelir. Kişi agresif ve savaşçı olur. Siyasi partilerin iktidarındaki lider olabilir. Ticari ve diplomatik hizmetlerden yararlanmaları muhtemeldir. Hükümet hizmetinde parlarlar. Yetkililerin ve yaşlıların desteğini alırlar. Spekülasyon içeren olaylardan şanslı çıkarlar.  Zekalarını kullanırsa, yatırımlarda kazançlı olabilirler. Spekülatif borsa onlar için çok caziptir. 

Yükselen yöneticisi 6.  Evde olduğunda kişi  cesur ve seçkin olacaklar. Mali olarak iyi refah içinde olacaklar.  Zamanında ödeyebilecekleri borçları olabilir, ama ödeme zorluğu çekmezler . Silahlı kuvvetlere katılabilir ve yüksek idarede resmi bir konuma erişebilirler. Onlara kardeşleri  yardım eder. Ancak  sağlıklarına önem vermeleri önerilir. Düşmanlarına karşı da dikkatli olmalılar . Başarıları, düşmanları arasında kıskançlığa neden olur ve genellikle düşmanlarını çatır çatır çatlatmakta başarılı olurlar .

Yükselen yöneticisi  7. Evde ise kişinin eşinin sağlığı konusunda dikkatli olması gerekiyor. Hayatının ikinci yarısında ruh şifası yönlerini  geliştirebilir ve bunu tutkuly çılgınlığa dönüşebilirler. Hızını alamadan dolaşırlar. Gelgitler yaşarlar  ve ruh halleri daima depresyon ve sevinç arasında değişir. Yabancı ülklerdeki şifa metodlarını araştırabilir ve gerçeğe ulaşmak için sınırsız bir açlıkla bilgiyi ararlar . Ünlü ve güvenilir olurlar . Bu tiplerin nüfuz eden gözleri ile güçlü bir kişiliği olur.

Yükselen yöneticisi 8. evde ise kişi  mükemmel akademik yayınlara sahip bir akademisyendir. Sağlığı konusunda dikkatli olmaları gerekir . Kumar oynamaktan ve spekülasyondan kaçınmalıdırlar. Okültizme sevgi ve ilgi duyarlar. Başkalarına karakterlerini sorgulama şansını verebilirler. Talihsiz olaylar yaşarlar. Meditasyon ve duadan ziyade uyuşturucu, alkol ile gerginlikten kurtulmaya çalışabilirler, bu stres giderme eğilimlerini kontrol edilmelidirler. Aile üyelerinin birçoğunun ölümüne tanık olabilirler. 

Yükselen yöneticisi 9. Evde olduğunda kişi maddi ve manevi konularda şanslı sayılır. Toplum önünde konuşma ve hitabet becerileri ve iletişim yeteneği iyi gelişmiştir, iyi bir konuşmacı olarak bilinirler. Onurlu ve ihtişamlıdırlar ve karşı cinsten takdir görürler. Babalarından büyük miras almaları muhtemeldir. Derinden manevi ve dindar olurlar ve Allah’a adanmışlardır. Felsefe ve Din onları etkiler ve ömürlerinin son döneminde çılgınca davranabilirler.

Yükselen yöneticisi 10 evde olduğundan kişi profesyonel bir donanıma ve üne sahip olur. Ebeveyn olmaktan hoşlanır. Disiplinli ve işkolik olurlar , böylece kariyerlerinde isimlerini şöhret yapabilirler. Rüşvete karşı olurlar ve kendi kendine yaparlar zenginliklerini . Ancak birçok iş yapacakları için birçok kaynaktan gelirleri olabilir.

Yükselen yöneticisi 11. evde olduğunda kişi müzik, sanat ve romantizmde güzellik ve uyum eğilimli olacak. Özellikle karşı cinsteki herkesle özgürce ilişki kurabilir. Evlilik sadakatini zaman zaman tehlikeye atabilirler. Mali güçlüklerle karşılaşmazlar. İş dünyasında başarılı olurlar ve mali başarılarının kaynağı baba veya ağabeyleri olabilir.  Yetenekleriyle orantılı olarak kazançları da artacaktır. 

Yükselen yöneticisi 12 evde olduğunda kişinin para harcama ihtimali yüksek olduğu için kişi para konusunda dikkatli olmalı. Onların karakterlerinde bir uyuşma ya da kutupsallık vardır ki bu da onları kumar oynamaya meyilli yapabilir , dikkatli olun . Eğitimle ilgilenirler. Hizmet almaktan ve aldatmaktan çok daha fazla zevk duyarlar. Olgunluğa eriştiklerinde muhtaç insanların refahı için hayatlarını verecek kadar fedakar insanlar olurlar. 

Peki senin yükselen yöneticisi hangi evde ? Benim yükselen yöneticim 8. evde 😝😝😝

Takipte kalın
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: