14 March 2019

Doğum Haritası Okurken Derin Teknikler : Yedinci Ev Yöneticisi Evlerde


Mundane Astrolojide 7. Ev  diplomasi ve Savaş'ı temsil edebilir, ancak Natal Astrolojide Hayat Ortağı ve sevgiliyi temsil eder.

Yedinci Ev'i etkileyen erkek fiziği pek çok olayı ve boşanmayı göstermektedir. Burada sunulan fayda pürüzsüz , tatmin edici bir aşk hayatı demektir.

7. evin yöneticisi yükselende olduğunda kişi bir tanıdıkla evlenir.  Oldukça esnektirler ve hiç kesin yargıları yoktur , duruma göre şekillenirler. Kritik durumlarda kaçış yolları bulmakta ustadırlar ve  halkla ilişkileri iyidir. 

7. ev yöneticisi 2. Evde olduğunda kişi evlilikten sonra yerli zengin olur , servet ve refah bulacaktır. Bunun sonucu olarak kıskançlık yüzünden düşmanların neden olduğu sorunlarla karşılaşırlar. Hükümet  soruşturmaları ve adli davalar ile yüz yüze gelmek zorunda kalacaklar. Kaderlerinden ve onları yaratanlardan nefret edecekler. 

7. ev yöneticisi 3. Evde olduğunda kişi çocukların yetiştirilmesi nedeniyle kayıplara maruz kalabilir , çocuk yetiştirirken zorlanabilir. Kızları onlara daha iyi şans getirir. Eşlerinin zihinsel imgesi, sevecen ve sevimlidir. Her şeyi tartıp , sakin ve analitik bir zeka kullanarak işleri hallederler zihinsel jimnastiklerde ustalardır.

7. ev yöneticisi 4. Evde ise çocuklarıyla tatmin edici bir evlilik hayatı yaşarlar. Eşleri ile her iyi arkadaş olurlar ve hep sonsuza kadar böyle kalırlar. Görüş farklılıkları ortaya çıkarsa eşler uyum devam ederler. Ev yaşamı kaya gibi sağlam temel üzerine kurulur. 

7. ev yöneticisi 5. Evde ise kişi zengin bir eşe sahip olur . Hayatta saygınlık ve görkemli bir konum kazanırlar. Bu tipler Pazarlamacı olarak doğarlar ve çok iyi pazarlarlar. Yolculukların gerekli olduğu işlerde iyi performans gösterirler. Doğru zihniyetleri ve sosyal becerileri, yaşamlarında onlara başarının yolunu açar.

7. ev yöneticisi 6. Evde ise kişinin  evlilik hayatında mutluluğu tehdit altındadır . Eşlerinin anayasası onlarınki ile denk olmayabilir. Eğer partnerin sabrını çok fazla talepler ve sorular ile sınamıyorsa, her şey kendi aralarında sorunsuzca halledilir.  Çok fazla talepkar olurlar ise eşleri çok hasta ve kıskanç hale gelir.

7. ev yöneticisi 7. Evde olduğunda kişi  çekim merkezi olacaktır . Cesur  ve yüksek benlik özsaygısı olacaktır. Karşı cinsle ilişkilerde eğlencelidirler ve çocuklar gibi davranırlar. Evlilikten zevk alırlar. 

7. ev yöneticisi 8. Evde ise kişi evliliğini daha önceden tanışmış olduğu biri ile yapacaktır.  Şanslı evlilikler yaparlar. Kendilerine göre daha sıradan olan eşler ile daha mutlu olurlar. Eşleri çok zeki olacağından , eşlerine kül yutturamazlar. Hele ki maraz yaratmaya meyilli bir eşi olur , aman dolambaçlı yollara girmeyin , kaybedersiniz. 

7. ev yöneticisi 9. Evde ise kişi eşiyle iyi geçinir. Onlar evliliklerinde çok daha farklı menfaatlerle alışılmışın dışında birlikte olacaklardır. Çok yönlülüğü ile tanınacaklar ve aynı anda birçok alanda çok konsantre olacaklar. Harcanan zamanın boşa gittiğini hissederler, zaman onlar için çok kıymetli olacak. Kimseyle tartışmak istemezler . Yaşam gizemlerine daha çok ilgi duyarlar. Şanslı bir evlilikleri olur. 

7. ev yöneticisi 10. Evde olduğunda kişi  arkadaş filozofu olacak ve ilerlemelerine ve ilerlemelerine büyük katkıda bulunan onlara yol gösterecek bir adanmış ve kararlı bir eş bulacak. Dindar olacaklar ve hayatın tüm zevklerinden keyif alacaklardır. Eşleri aslında kurnazdır & satır aralarını okuyabilirler. Yurtdışında başarılar olurlar. 

7. ev yöneticisi 11. Evde olduğunda kişi  evlilik yoluyla muazzam bir kazanç elde edecek. Eşleri zengin ve dindar olabilir. Oğulları ile uyum sağlama konusunda sorun yaşayabilir. Eşi çok fazla mülk kazanabilir . Eşleri aracılığıyla zenginlik kazanırlar. 11. Ev tüm arzuları yerine getirmek ile ilgili olduğundan , eşleri aracılığıyla tüm arzuları yerine getirirler. 

7. ev yöneticisi 12. Evde iken kişinin eşi kişinin bütçesinden çok fazla harcama yapar.  Bu nedenle kişi eşlerini yönetmek için tüm taktikleri kullanmak zorunda kalır.  "Ekonomi İhtiyattır “ ilkesine inanırlar. Gelirleri tekstille ilgilidir. Bunlar normal olarak nazik ve hassasdır. Ancak eşinin harcamaları nedeni ile finansal zorluk yaşadıkları saldırganlaşabilirler. 

Peki senin 7. evinin yöneticisi hangi evde ?
Takipte kalın
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: