10 March 2019

Doğum Haritası Okurken Derin Teknikler : Dördüncü Ev Yöneticisi Evlerde


Dördüncü ev mutluluk, anne, arkadaşlar, amca, ev ve taşınma konularını  temsil eder. 4. Ev yönetici ya da 4. ev kuvvetlenirse, tüm bu anlamlılıklar artar.

Dördüncü ev malefikler tarafından bozguna uğrarsa, mutluluk aceleci bir geri çekilme yapacaktır , ne olduğunu anlamadan bir bakarsınız ki hayat mutsuz bir yer. Akrabalar düşmanca davranmaya başlar ve ev veya araç alımı konusunda zorluk çekilir.

4.ev yöneticisi yükselende ise kişii her türlü ev konforuna sahip olacaktır, ev ve araç sahibi olacak. Açık sözlü ve bağımsız ve akıllıdırlar. Anneleri nazik ve yumuşaktır. Akademik bir tavırları vardır ve nitelikleri eğitim alanında takdir edilir. Birçok arkadaşından ve amcalarından yardım alırlar. Onların iyi dekore edilmiş bir evi olacaktır.

4. ev yöneticisi 2. Evde ise kişiye anne veya anne yakınlarından çokça miras kalacak. Hakim olma olasılığı yüksektir. Birçoğu onları bir sade kalıp olarak değerlendirir, ancak bu  analiz doğru  değil,  onlar  kurnazdırlar ve oldukça akıllıdırlar . Ev ve taşınmazlara sahip olurlar. 

4. ev yöneticisi 3. Evde ise kişi orta derecede sağlıklı olur. Büro ve ofis işlerinde iyi değildirler. Astlarına, örnek olarak liderlik ettikleri için onlar çok çalışmayı severler. Kendi kendilerine kazandıkları zenginliklerini koruyacaklardır. Amcaları ile araları kötü olabilir. Ev ve taşımaz konularında sorun yaşayabilirler.

4. ev yöneticisi 4. Evde olduğunda kişinin iyi bir evi ve yuvası olacaktır. Güçlü, politik insanlarla bağlantılı olabilirler. Lekesiz bir karakterleri vardır.  Zamanın dolgunluğunda Aşk'ın verilecek bir şey olduğunu ve kazanılacak bir oyun olmadığını ya da savaşılacak bir seçim olduğunu anlayacaklardır. Felsefe ve Din'e eğilimli olurlar  ve aile üyelerini severler. 

4. ev yöneticisi 5. Evde olduğunda araç ve araç sahibi olacak. İnsanlarla mutlu ilişkiler sürdürmekte ustadırlar. Kendi kendine yapılan servetten keyif alacaklardır.  Zenginlikleri ile rahat bir hayata sahip olacaklar. Çocukları iyi gelişecek ve çocuklarından gurur duyacaktır . Spekülasyona bağlı işlerde iyi para kazanabilirler.
  
4. ev yöneticisi 6. Evde olduğundakişi  ev ve araç konularında  sorunlarla karşı karşıyadır. Çocukluk döneminde annelerinden başka biri tarafından şefkat görebilirler. Temel olarak dikkatsiz ve kayıtsızdırlar. Onların annesinin sağlığı tehlikeye girebilir. Kısa ömürlü kızgınlık ve kırgınlıkları olur. Bazı arkadaşları düşmana dönüşebilir. Amca ve teyzeleri ile de düşman olurlar. Anneleri  ile ilişkileri sınırlıdır. 

4.ev yöneticisi 7. Evde ise kişi eğitim alanında başarılı olacaktır. Annelerinden en ufak bir talebi ile mülkiyet haklarını feda etmeye ve haklarından vazgeçmeye hazırlar.  Kötümserdirler genelde. Geniş araziler kazanırlar ve birkaç evleri olur. Onların insanlarla  ilişkileri iyi. İnsanlarla kaynaşırlar. İyi arkadaşları olur. 

4. ev yöneticisi 8. Evde olduğunda eğitim sorunları olur. Çocuklukta zorluklarla karşılaşma ihtimalleri yüksektir. Annelerinden büyük ilgi gören kardeşlerini imreniyorlar. Çok azimlidirler. Babalarından erken yaşta ayrılabilirler.  Bazı arkadaşları düşmana dönüşebilir. Bazı amca ve teyzeler de. Ev ve araç konularında sorunlar yaşayabilirler.

4. ev yöneticisi 9. Evde olan kişi sevecen ve merhametli bir anneye sahip olur. Bilinmeyenden korkabilirler. Babadan miras alırlar. Sağlam bir dış görünüşün arkasında bilgelik ve derin mizah duygusu vardır. Anneleri tarafından korunmak isterler sürekli olarak. Bu, baba ve mülklerle ilgili şanslı bir kombinasyondur. Onlar iyi bir ev ve araç sahibi olacak. Kriz dönemlerinde arkadaşları hemen yardıma koşar. 

4. ev yöneticisi 10. Evde olduğunda kişi profesyonel bir itibara sahip olacak. Profesyonel uzmanlığa sahip olacak. Politik başarıya sahip olacak. Herhangi bir durumu halledebilecek her türlü bilgiye sahip olacak. Kimyasalları işleme konusunda iyi olacaklar. Düşmanlarını yok edecekler. Oldukça egemen yapıları vardır ve varlıklarını hissettirme becerileri vardır. Kriz anlarında yanlarında olacak sıkı dostları vardır . 

4. ev yöneticisi 11. Evde olduğunda kişi zengin olacak ve mali durumu çok iyi olacak. Çok fazla arkadaşı olacak. Bu arkadaşlar ona yardım edecek. 11. ev kazançları ve tüm arzuların yerine getirilmesi gibi kazançları temsil ettiğinden , kişi mutlu yaşam sürecektir. Bütün eşyaları ile iyi dekore edilmiş bir ev onların olacak.

4. ev yöneticisi 12 evde ise kişi hayatta çok üzgün ve mutsuz durumlarla karşı karşıya kalabilir. Evleri  ile ilgili olarak pek çok problemle karşı karşıya kalabilirler. Anne ile ilişkileri mutlu olmayabilir. Amca ve teyzeleri ile düşman olurlar.  Birçok problem ve sıkıntıyla karşı karşıya kalırlar. Ev ve araçlarının tamiri için çok fazla para harcamak zorunda kalabilirler. Spekülasyon konularında kayıplarla karşı karşıya kalmaları gerekebilir.

Peki senin 4. ev yöneticisi nerede ? 

Takipte kalın
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: