28 January 2018

Doğum Haritası Okurken Derin Teknikler : Onuncu Ev Yöneticisi Evlerde


10. Ev veya MC, Yükselenden sonraki en önemli ev olarak kabul edilir. Evlerin boylamlarının hesaplanması, Artan ve MC'nin boylamlarının hesaplanmasıyla başlar. Onuncu Ev, meslek ve  kişinin yaşamındaki toplumsal statüsünü gösteren önemli boyuta değinir.

Biri 10. evin gücüne bağlı olarak mesleki alanda başarılı olur. 10. Evin yöneticisi  zayıflamış veya zayıfsa, mesleki yaşamda zayıf kalacaktır. Güçlü olursa, profesyonel başarı gösterir. 

10. ev yöneticisi 1. Evde olduğunda kişi bir işkolik olacak ve zirveye çıkması zor olacaktır. Bağımsız çalışacaklar ve serbest meslekler yapacaklar .  

Yetenekleri düzgün bir şekilde geliştirirlerse , öncü olarak selamlanacaklardır. Sağlık sorunları yalnızca çocukluk döneminde görülür. İlkeleri "Yavaş ve istikrarlı bir yarış kazanmaktır " ve elde ettikleri ilerleme istikrarlı ve yavaş olacaktır. Güçlü insanlarla, siyasetle ilgili insanlarla ilişkiler kuracaklar. Bu kombinasyon, siyasette başarı sağlamak için elverişlidir.

10. ev yöneticisi 2. Evde olduğunda kişi mesleki anlamda şanslı olacaktır , mesleki alanlarında başarılı olacaktır.  Aile işlerini geliştirebilirler ve ailenin kayıpları varsa geri kazanabilirler . Bu, astrolojik savantlara göre şöhret veren bir kombinasyondur. Büyük bir miras devralınabilir. Zor işler sonucunda profesyonel itibar kazanılır . Başarı için engelleri aşmakla birlikte şöhret merdiveninde yükselirler.

10. ev yöneticisi 3. Evde olduğunda kişi kariyerinin bir kısmını seyahatte harcayacak. Konuşmacı veya yazar olup  parlayabilirler. Kardeşleri, mesleki alanda ilerlemelerine yardımcı olacaktır.  Gerçeğe bağlı olduklarından çevrelerinde ona saygı duyarlar. Çok sevilecekler ve iş yerinde işbirliği ile mutlu olacaklar . Mesleki problemlerle başbaşa kalabilirler ve zaman içinde bu sorunların üstesinden gelecekler.

10. ev yöneticisi 4. Evde olduğunda kişi çeşitli konularda bilgi sahibi, çok yönlü olacak. Öğrenmeleri ve cömertlikleri ile ünlü olacaklar. Gayrimenkul ticaretinde ve tarımsal aktivitelerde parlayabilirler. Politik güce sahip olacaklar ve iyi arabuluculuk yaparlar. Kriz zamanlarında kendilerine yardımcı olacak güçlü arkadaşları olacaktır. Onlar iyi dekore edilmiş bir ev ve lüks bir araç sahibi olacak. Zenginlikleri ve liderlik özelliklerinden dolayı onlara hayran olan takipçileri ve fanları olacaktır. Bu, kamusal yaşam için güçlü bir konumdur. 

10. ev yöneticisi 5. Evde olduğunda kişi  emlak fırsatlarında ve spekülasyonda mükemmelleşecektir. Onlar Din ve Felsefe eğilimli ve ibadet dolu  ile basit bir hayat sürüyorlar. Erken çocukluk döneminden beri Gerçeği öğrenmek ve ilahiyatı anlamak ile ilgileniyorlar. Yaşamın tüm konforlarıyla kutsanacaklardır. Güçlü arkadaşları olacak. Ancak meslek hayatlarında zorlanırlar. İş yerinde ilerlemelerini ve gelişimlerini engellemeye çalışan güçlü düşmanlara sahip olacaklar.

10. ev yöneticisi 6. Evde olduğunda kişi yargı, hastane veya cezaeviyle ilişkili mesleklerde parlayacak. Sorumlu görev yapacaklar. Onlar tarafsız olarak bilinir ve yüksek saygıyla karşılanırlar. Çevrelerinde değişiklikler olabilir. Düşmanlar yüzünden başları belaya bulaşacaktır Profesyonel hayatta şansları olacak ve insanlar onları profesyonel olarak tanıyor olacak. Onlar, siyasi gücü ellerinde tutacak ve açgözlülerin hayallerini süsleyecek zenginliğe sahip olacaklar. 

10. ev yöneticisi 7.evde olduğunda kişi profesyonel hayat için güçlü bir konumdadır. Onların IQ skoru  ortalamanın üzerinde olacak ve iletişim becerileri açısından ünlü olacaklar. Kariyer gelişimi için bir sebep olan bir eşleri olacak. İş için yurtdışına gidebilirler. Yönetsel yetenekleri kuvvetlidir ve profesyonel şöhreti tüm sınırları aşacaktır.

10. ev yöneticisi 8. Evde olduğunda kişinin kariyerinde değişiklikler veya molalar beklenebilir. Her neyse, değişiklikler olsa da mesleğinde muhteşem bir statüye sahip olacaklar. Onlar, mistik olur ve göksel yolu seçebilirler. Onlar uzun ömürlü olmakla kutsanmışlardır.  Onlar asil fikirli ve yüksek ilkelidirler. Gençler ve iş ortakları  tarafından takdir edilirler.  Kişi  mesleğinden  yüksek kazançlar elde eder. Kardeşleri de başarısı için onlara destek olur. 

10. ev yöneticisi 9. Evde olduğundan kişi  bilge ve mistik olacak. Göksel yola yürüyenlere örnek ve kılavuz olacaklar. Çok şanslı olurlar. Öğretmen, hafız veya şifacı olurlar. Babaları gelişimlerinde egemen bir rol oynar ve temelde fedakar ve hayırseverler olurlar.Psikolojik danışman olarak  parlarlar. Kendine özgü bir statüye sahip olurlar  ve yetenekleri için insanlar ona saygı duyarlar.

10. ev yöneticisinin 10. Evde  olması nedeniyle, bu pozisyon mesleki parlaklık için elverişli olduğu için kişi mesleğinde parlayacak. Hayatta belirli bir aşamada çılgınlık yaparlar.  Yaşlılarına saygı duyarlar. İnsanlar onları güvenilir bulurlar  ve her zaman kendilerine güvenebilecekleri iyi asistanlar olduklarını kanıtlıyorlar. Onlar muazzam bir siyasi güç kullanabilir ve her zaman Hükümet'le temas kurabilirler. Güçlü bir konumda bulunan 10. Ev yöneticisi , profesyonel bir donanım ve şöhret verir. İnsanlar onlardan danışmanlık alırlar. 

10. ev yöneticisi 11. Evde olduğunda kişi para ile birlikte itibar kazanır.  Her zaman mutlu bir dış görünüşleri olur ve şefkatli olurlar. Kişi halk arasında iyi bir itibar kazanır. Bir çok insana istihdam olanağı sağlayacak konumda olurlar. Şöhret ve itibar onların olacaktır. Profesyonel olarak gelişim gösteririrler.

10. ev yöneticisi 12. Evde olduğunda kişinin yurtdışında ikamet olasılığı çok sayıda sorun ve engel ile karşılaşabilir.  Vergi konularında veya devlet kurumlarıyla uğraşırken ihtiyatlı davranmaları gerekir. Politikacılarla olan ilişkileri dikkat edin, bu da yalnızca onlar için zararlıdır. İbadet ve dinle bağlantılı bir meslek yapabilirler.  Gelir, dini kaynaklardan gelebilir. Mesleğinde birçok düşman nedeni ile problem yaşayabilirler. Sorun çözümü için düzeltici önlemleri almaları önerilir.

Peki senin 10. ev yöneticin hangi evde ?
Takipte kalın
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: