27 January 2018

Doğum Haritası Okurken Derin Teknikler : Sekizinci Ev Yöneticisi Evlerde

Astrolojide  8. ev çok önemlidir. Ölümü ve ölüm nedenlerini temsil eder. 8. Ev yöneticisi zayıfsa, kişinin ömrü tehdit altındadır. Öte yandan sekizinci ev yöneticisi güçlü ise, sekizinci evde hiçbir zararlı görünmemesi koşuluyla yüksek ömür alınır.

8. ev yöneticisi yükselende olduğunda kişi  dini ritüel ve uygulamalara meyilli olacaktor.

Çocukluğundan itibaren fiziksel rahatsızlıklara maruz kalabilir. Hastalıklardan veya bedensel kusurlardan dolayı zor bir yaşam sürebilir. Zayıf görünen fiziksel bir yapıya sahip olabilirler. Hükümet konularında mutsuz  olurlar.  Üstlerinden de hoşnutsuz olurlar. Hedefleri konusunda aşırı hırslı ve  kararlıdılrlar ve bunun için sürekli çalışırlar. 

8. ev yöneticisi 2. Evde olduğunda kişi fiziksel olarak sağlam değildir. Bir KBB doktoruna danışmalıdır, konuşma ve duyma sıkıntısı çekerler.   Zenginliklerini kazanmak zordur ve zenginliklerini korumak zorundadırlar. Normalde, eşleri egolarını tatmin ettiği için  başka yerlere bakmazlar. Eşleri hayal edilen bazı olaylar karşısında duygusallaştıklarında sabır ve azimli olmalılar.

8. ev yöneticisi 3. Evde olduğunda kişi kulak problemleri beklemelidir. Kulak ile ilgili sorunlardan kaçınmak için, bir KBB doktoruna danışmak iyidir. Onlar için kişisel dostluk edinmek çok zor. Sosyal davetleri sevmezler , toplumdan  kendilerini çekerler. Ancak, aynı çıkarlara sahip iseler kalabalıklara karışırlar. Kimseyle duygularını, korkularını ve zihinsel acısını tartışmadığı için sürekli gergindirler . Halüsinasyonlar görürler.

8. ev yöneticisi 4. Evde olduğunda kişi  annesini özler .Evden uzakta olabilirler. Aşkta kendilerini kontrol altında tutarlar. Duygularını yalnızca kendilerine yakın olanlara verme alışkanlıkları vardır.  Mali sorunlar yaşarlar . Ebeveynlerin sağlığı nedeniyle endişeli  olabilirler. Meslekte terslikler yaşarlar  ve yaşlıların hoşnutsuzluğu ile gerçek tutkuyla karşı karşıya kalmış olabilir.

8 evin yöneticisi 5. Evde olduğunda kişi korkunç yön değişmelerine maruz kalacak. Onların iyi davranışları ve fedakâr davranışları fark edilmeyebilir ve bu onlara acı verir. Zihinsel süreçleri dinamik ve çeviktir. Doğası gereği aşırılık yanlısıdırlar ve her konuda yoğunlardır - yoğun derecede acımasız, yoğun sadık, yoğun merhamet ve yoğun serin. Yarı çaresizce hiçbir şey yapmazlar. Çocuk ölümleri ve hastalıkları ruhlarında endişe yaratır. Sinirsel sıkıntılardan kaçınmak için zihinsel inançlarını kazanmak zorundalar.

8. ev yöneticisi 6. Evde iken kişi Vipareetha Raja Yoga sonuçlarını yaşayacak. Zenginlik ve tüm arzuların yerine getirilmesi ortaya çıkan sonuçlardan bazılarıdır. 6. ev hastalıkları gibi, zaman zaman hastalıktan dolayı da , sağlık tehlikeleri hakkında fobileri vardır. Hırsızlık ve dava nedeniyle para kaybedebilecekleri kesindir . Maalesef kavgalarında düşmanları kazanır. Son derece egemen ve gururlu olabilirler.

8. ev yöneticisi 7. Evde olduğunda kişi  evlilik dışı yaşlarda uyumsuzluklarla karşı karşıya kalmaya cesaret göstermelidir. Onlar ve eşleri motivasyon ve kişilik açısından farklıdır ve farklı zihinlerin farklı bakış açılarına sahip olduklarını anlamaları gerekir. Eşleri hakkında çok şey bilmiyor olabilirler ve zihinsel oluşumları da eşleri tarafından bilinmiyor olabilir . Kaybetmeyi  ve stratejik geri çekilmeye inanmamayı hiç sevmezler. Onların ömrü kısa olabilir ve sağlık konularında acı çekebilirler.

8. ev yöneticisi 8.evde olduğunda kişi muazzam uzun ömürlülük kazanır. Skandallarla ve hatta eleştirilerle yüzleşmek zorunda kalabilirler. Eşinin aktif desteğine sahip olurlar. Erken yaşlarda babaları ile bir kriz yaşamak zorunda kalacaklardır. Kıskanç hikayeler icat edip onlar için problem yaratacaktır. Ancak eşlerinin aktif desteğiyle bunları aşacaklardır. Kendi kontrolleri olacak. Düşmanları sabırlarını deneyecek kadar çok şey isterler. Aksi halde etik olmayan ve günahkâr eylemlere maruz kalabilirler. İnsanlar düşmanlarının ağlarından nasıl kurtulduklarını merak edecektir.

8. ev yöneticisi 9. Evde ise kişi,  kişiliğini bir Din'e veya bir kişiye teslim etmekten kaçınır. Başkalarından tam bir sadakat elde etmeyebilirler. Eşlerinin çoğu zaman ne yaptıklarını bilmek istediklerini anlamaları gerekir. Her zaman genç ve çekici görünmektedirler. Hayatın başında çok fazla bağımsızlık kendi karışıklığını yaratabilir. Bu öğrenilmesi gereken bir derstir ve bu da çocuklar için de geçerlidir. Baba ile ilişkilerde gergin olabilir. 

8. ev yöneticisi 10. Evde olduğunda kişi  anne-babası ile birlikte olma eğilimindedir. Bir kurnaz astın sert rekabeti ile karşı karşıya kalmaları gerekebilir. Herhangi bir problem durumuyla başa çıkma yeteneğine sahiptirler. Fakat bir kez uyarıldıklarında akıllarında şüphe oluşur ve bu şüphe sorunu çözme becerisini yok eder. Karşılaştıkları engeller olmasına rağmen, kariyerinde ilerleme sağlarlar. 

8. ev yöneticisi 11 evde olduğunda kişi  erken çocukluk döneminde sefalet yaşasa da yetişkinlikte daha fazla egosunu memnun edecektir. Başarılı  yatırımcı olarak selamlanacaklardır. İnsanların onlara aşık olmaması zor. Ayrıca, bunu sürdürmek için istisnai yetenekler kullanmaları gerekir.  Eşlerine  karşı anlayış göstermeyebilirler.  Ağabeyle olan ilişkiler gergin olabilir.

8. ev yöneticisi 12. Evde olduğunda kişi  istenmeyen şeyleri harcamak ve enerjisini  dağıtmak için anormal bir istek duyar . Kötü sağlık ve kötüleşen finans dengesi ile zorlanırlar.  İyi bir evlilikleri ancak büyük sorunları aştıktan sonra olur. Hayatta birçok sıkıntı ve kargaşa ile yüzleşmek zorunda kalabilirler.

Peki senin 8. ev yöneticin hangi evde ?

Şimdilik benden bu kadar 
Takipte kalın
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: