10 March 2019

Doğum Haritası Okurken Derin Teknikler : Beşinci Ev Yöneticisi Evlerde


Beşinci Ev, sevgi , aşk , soy ve ilahî nesil aktarımını temsil eder. IQ, beşinci ev tarafından yönetilir. Beşinci evin lordu bir faydalı burca yerleştirilmesi ile kişiyi akıllı ve değerli hale getirir. Beşinci evin lordu zayıfsa veya zaralı burçlarda ise tersi olabilir.

5. evin lordu yükselen evde ise kişi yatırımlar ve çocuklar konusunda şanslı olacak. Çocuklarından mutluluk alacaktır. Seçtikleri herhangi bir meslekte kendi bilimsel yeteneklerini kuracaklardır. Bir grup hizmetliye emredecekler ve cezalandırma yetkisine sahip olacaklar. Spekülatif girişimlerde başarılar olacaklar.

5. evin lordu 2. Evde olduğunda kişi spekülasyondan elde edilen kazançlardan dolayı şanslıdır. Yerli, geçmişini temel alarak uluslararası düzeyde şöhret ve statüye erişebilir. Bir gün medya manşetlerine olabilir. Çocuklarının başarılarından dolayı aşırı gururlu olacaktır. Güzel bir eşe ve iyi davrandıkları çocuklara sahip olacaklar. Liderlik nitelikleri ve inisiyatif kabiliyetleri güçlüdür. Örnek olarak liderlik etme eğilimindedirler. Onların oğulları kendi alanlarında parlayabilir ve böylece topluma fayda sağlayabilirler.

5. evin lordu 3. Evde olduğunda kişi muazzam haberleşme yeteneğine sahip olacaktır. Finans için yerli yaklaşımı, "Ekonomi sağduyudur" ilkesini izlerken yanlış anlaşılabilir. Çocuklarına pek güvenmezler. Çocuklarınının güvenliği konusunda asla şansa yer vermezler, çok detaycı ve kontrolcüdürler. Çocuklarına gelecek sağlayacak maddi gelir elde etmek için didinir dururlar. 

5. evin lordu 4. Evde olduğunda kişi çocukluğunda para kazanıyor olacak. Annesi uzun ömürlüdür. Kişi agresif ve abartılı davranır. Oğullarından çok daha fazla kızı olabilir. Spekületeif yatırımlardan para kazanırlar. "Speküle etmezseniz birikemezsiniz" sözünü takip ediyorlar.

5. ev lordu 5. Evde ise kişi çocuklarla birlikte olmaktan mutluluk duyacaktır. Tehlikeli yaşamay , adrenalini hissetmeyi ve heyecan sever. Samimidir ve ikiyüzlülükten uzaktırlar. Onlar çok olgunlaşmış çocuk gibidirler, ancak çocukluklarında bile şaşırılacak düzeyde bilgelikle doludurlar. Profesyonel alanlarında büyüklüğe kavuşan çocuklara sahip olacaklar. 

5. evin lordu 6. Evde ise kişinin oğullardan biriyle ilgili muhtemel problemleri olur. Çocukların , onları sevmedikleri gibi yanlış bir izlenime kapılırlar. Yatırım konularında ise kaybetme eğilimindedirler. 

5. ev lordu 7. Evde ise kişi insan ilişkileriyle tanınıyor olacak. Başkaları tarafından, özellikle de aile üyeleri tarafından yanlış anlaşılırlar. Samimi eşleri olur , ve eşinin kazançlarından kişi faydalanır. 

5. ev lorsu 8. Evde olduğunda kişinin çocuklardan beklediği mutluluğu beklenen standartların altında olacaktır. Öksürük ve akciğer rahatsızlıkları olabilir. Diktatörlük eğilimindedirler ve bu mizaçları çocukları üzerinde olumsuz bir etkisi gösterir. Ebeveynlerinden kalan mülkiyetlerini muhafaza edemezler. Yatırımlara atlamak konusunda dikkatli olmalıdır , çünkü kaybetmeye meyillidir. Kumar yarış kurslarından ve borsalarından uzak durun. 

5. evin lodru 9. Evdeyken kişi ailesinin göğüsünü büyüten yeni bir yıldız olarak tanınacak ve bir prens gibi muamele görecektir. Yazar olabilmek için doğuştan gelen yeteneklere sahip olacak. Çocuklarla birlikte olmaktan keyif alıyorlar . Çocuklarından biri yazar ya da konuşmacı olarak yüksek bir konuma kavuşacaktır. Şanslı çocukları olacaktır. 

5. evin lordo 10. Evde kendi başına bir Raja Yoga'dır ve kişi pek çok açıdan güçlü bir birey olacaktır. Şanslı çocuklara sahip olacak. Oğullarından biri ünlü olacak ve tüm gözlerin bebeği olacaktır. Ailenin üyeleri tarafından korkulan ve saygı duyulan kişilerdir bunlar . Mesleki itibar ve donanım onların olacaktır.

5. ev yöneticisi 11.evde olduğunda kişi ünlü bir yazar olacak. Toplumun sevgilisi olacak. Edebi yeteneklerini, akademik çevrelerde ünlü ve ünlü oldukları ölçüde geliştirirler. Çocukları için güvenli ve lüks bir gelecek inşa ederler. Çocuklar ile ilgili dostane ve entelektüel katılımdan fayda görecekler. Daha sonra kendi çocuklarıyla gurur duyacaklar. 

5. ev lordu 12. Evde olduğunda kişinin çocuklarından dolayı mutsuz olması muhtemel. Kişi çocukları ile ilişkili sorunlarla yüzleşmeye hazır olmalıdır. Bazen inatçı ve kurnaz ve cesurlar. Çocuklar normalde vermeye hazır olunmayacak anormal bir özgürlük isterler. Bazen inatçı oldukları kararlılıkları evde panik yaratır. Bilge olanlar, bu özelliklerin bir karışımının tahribat yaratabileceği ve dolayısıyla titizlikle dengelenmesi gerektiğini bilirler. 

Peki senin 5. ev yöneticisi nerede ?
Takipte kalın
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: