28 January 2018

Doğum Haritası Okurken Derin Teknikler : Dokuzuncu Ev Yöneticisi Evlerde

9. Ev, servetle uğraştığı için en önemli evdir. Bilgeli Bir'in, akademisyenler veya kahramanlar gibi şanslı çocukları olması için  dua ettiği söylenir. Fortune, hiçbir servetin boyun eğdiremeyeceği bir tanrıçadır. Servet nasıl tanımlanabilir? Bir insanın sağlık, zenginlik ve bilgeliği ile , bu üç dengenin hepsi Fortune! , 9. Evden görülür. 

9. ev yöneticisi  Yükselen içerideyken kişi kendinden yapılmış bir kişi olacaktır, tamamen doğal ve kendisi olacaktır. Sevimli kişiliği ve hoş görgüsü nedeniyle kesinlikle onur ve takdir kazanacaktır.  Zor işler yapacak ve zirveye ulaşacaklar. Kişisel çekim enerjisi ile donatılmışlardır ve içlerindeki iyi niyet, çocukları  tarafından beğenilecektir. 

9. ev yöneticisi 2. Evde olduğunda kişi  zengin ve etkili bir adamın oğlu olacaktır. Baba mirasını devralırlar. Onların bilgileri ve bir konu hakkındaki yargıları genel kural olarak kabul edilir. Eğer uygun fırsatlar ve teşvik alırlarsa uzmanlaşır ve alanlarında bilim insanı olurlar.  Farklılık ararlar ve tek düzelik onları hayal kırıklığına uğratır. Uzun süre tek bir konuda konsantre olamazlar. 

9. evin yöneticisi 3. Evde olduğunda kişi babası ile  ılımlı olur. Mutluluk onların olur.  Onların hoş kişilikleri ve büyüleyici tavırları olur.  Babaları toplumda saygın bir adam olur. Analitik olmaları nedeniyle herşeyden şüphelenirler. Onlar gizemleri sever ve gizemi çözmeye çalışırlar.

9. evin yöneticisi 4. Evde olduğunda kişi güzel ev ve araca sahip olur.  Anneye derinden bağlıdırlar. Babanın taşınmaz mülklerini miras alabilirler. Babaları oldukça cesur bir adam  olabilir ve çocukluk anılarında hep cesur babaları vardır.  Anne ve baba arasında uyumsuzluk olabilir. Güçlü "İş İbadettir " ilkesi ile yaşarlar . 

9. ev yöneticisi 5. Evde olduğunda kişi  ünlü ve tanınan bir baya sahip olur . Baba şanslı ve başarılı olur ve hayırsever olur. Onların karakteri lekesiz olur.  Kriz zamanında onlara hizmet edecek muazzam cesaretleri olur. Mutlu bir hayatları olur.

9. ev yöneticisi 6 evde iken kişinin babası sağlık sorunları ile yüzleşmek zorunda kalabilir. Uygun bakım yapılmadıkça, kronik bir hastalığa dönüşebilir babanın rahatsızlığı. İntikamı, hile hissediklerinde her zaman zalim ve hızlıdır. Babasının mirasını  yasal bir süreç  sonucunda elde edilecektir. Babalarının düşmanlar ile uğraşmak zorunda kalabilir. 

9. ev yöneticisi 7. Evde olduğunda kişi  şansı genellikle evlilikten sonra elde eder.  Babası  yurtdışına çıkmıştır küçük  yaşlarda . Ayrıca, yabancı topraklarda babası servet yapacaktır.  Soylu ve şanslı bir eşi olacaktır . Evliliği bir oyun olarak değil, daha doğrusu kutsal bir işlev olarak düşünürler.  Kişi ev yaşamını sever ve aile fertleri ile sürekli vakit geçirmek ister.  

9. ev yöneticisi 8. Evde olduğunda kişi babasından ayrılmak zorunda kalabilir. Kardeşlerinin sorumluluğunu almak zorunda kalırlar.  Mali servetleri sabit kalmaz. Şüphesiz onlar çok iyi satış elemanlarıdır. Onlar din ve din kurumları ile alay eder. Evlilik hayatında sürekli heyecan beklerler ancak bulamazlar.  Çocukları ile ilişkilerinde  problem çıkarabilir.

9. ev yöneticisi 9. Evde ise kişi  uzun ömürlü ve zengin bir babaya sahip olur.  Toplumda saygı görür ve baba mirasının tadını çıkaran çok şanslı bireyler olurlar. Akrabaları bile onu çok kıskanır. Babaları gelişimlerinde ve ilerlemelerinde önemli bir rol oynar. Yoğun biçimde dini ve hayırsever olacaklardır. Yabancı ziyaretlerinden büyük para miktar kazanırlar. İyi niyetli bir eş ve iyi ahlaklı çocuklar olur. 

9. ev yöneticisi 10. Evde olduğunda kişi  ünlü ve güçlü olacak. Bu, güçlü bir Raja Yoga, siyasal iktidar için bir kombinasyondur. Sevimli kişilikleriyle kendilerini herkese sevdireceklerdir. Bilgelik ve zekâ, evlilik hayatına yansıyacaktır. Bazen utangaç ve çekingen, bazen de dışa dönük nitelikler sergilerler.

9. ev yöneticisi 11. Evde olduğunda  Dhana Yoga meydana gelir. Kişinin hatrı sayılır dostları olur. Babası da tanınmış bir kişidir.  Hayal ettiklerinden çok daha fazla zengin olurlar. 

9. ev yöneticisi 12. Evde olduğunda kişi şanslı olamaz.  Hayatta çok çalışmak zorunda kalabilirler. O zaman bile başarı onlara gelmez. Babaları onları parasız bırakabilir.  Dikkatli davranmalı ve ekonomik ihtiyatlılık ilkelerini takip etmelidirler.

Bak bakalım senin 9. ev yöneticisi kaçıncı evde ? 
Şimdilik benden bu kadar 
Takipte kalın
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: