28 January 2018

Doğum Haritası Okurken Derin Teknikler : Onbirinci Ev Yöneticisi Evlerde

Onbirinci Ev, tüm arzuların yerine getirilmesini simgeleyen bir evdir. Arzular  veya kazançlar, bu evin ana konusudur.  Hayatta kazanılan başarı 11. Evin  gücüne bağlı. Onbirinci ev yöneticisi güçlü ise, kişi herhangi bir girişimde başarılı olabilir. On birinci ev yöneticisi  zayıf  ise, anarşik nitelikler ortaya çıkabilir!

11. e yöneticisi 1. Evde olduğunda kişi  yeteneklerini doğru kullanıldığında büyük servete sahip olabilir. Ezber yetenekleri güçlüdür,  ve ezber yeteneklerini kullanılırsa kazançlı olabilir. Onlar cesareti ve şefkatiyle tanınacaklar.  İyi bir ekonomik geçmişe sahip olacaklar. Tüm arzuların yerine getirilmesi bu kombinasyonla sağlanacaktır.

11. ev yöneticisi 2. Evde olduğunda kişi kardeşlerine yardım eder  ve rehberlik yapar. Arkadaşlarınızla ve yaşlı akrabalarla uyumlu bir ilişki kurarlar.  Arkadaşları ile iş ortaklığı her zaman iyi kar getirir. Temelde fedakar ve hayırseverler. Ayrıca dinsel ve manevi tarafları güçlüdür.   Bu güçlü bir Zana Yoga, muazzam zenginlik için harika bir kombinasyondur. 

11. ev yöneticisi 3. Evde olduğunda kişinin ana gelir kaynağı müzik ve şiir olur.  Kardeşleri hayat boyunca onlara yardım ederler ve çok arkadaşları olur. Kuşkusuz becerileri vardır ve muhtemelen kardeşlik bağından mutlu olurlar. Bu kişiler yüksek dereceli kazançlar elde edecekler. Düzgün bir şekilde yatırım yaparlarsa muazzam zenginlik kazanabilirler. Yüksek getiri yüksek risk ile ilişkilidir, spekülasyonu iyi yönetmelidirler. Büyük kardeşleri sadece tavsiye değil aynı zamanda mali yardım da verirler.

11. ev yöneticisi 4. Evde olduğunda kişi  toprak alım satımı , tarım ve arazi kiralama yoluyla servet kazanır .  Anne son derece kültürlü ve örnek bir karaktere sahip olur.  Akademik yetenekleri ile ünlü olurlar. Sevecen ve büyüleyici bir eşleri olur. İşle ilgili birçok sorun yaşayabilirler. Mesleki alanda rekabet ve düşmanlık yaşayabilirler. 

11. ev yöneticisi 5. Evde olduğunda kişi  muazzam kazançlarelde eder ve genel refah sahibi olur. Çocuklar onlara bereket getirir.  Spekülatif yatırımlar kaybedebilirler. Her zaman yeminlerine ve sözlerine sadık olurlar.  Onların oğulları ve kızları değerli olacaktır. Başarı ve şöhret merdivenine tırmanırlar. 

11. ev yöneticisi 5. Evde olduğunda kişi  hasta bakımı yoluyla para kazanır. Mutluluk için doğduğu ülkeden uzaklaşırlar.  Serbest mesleklerde üstünlük sağlarlar. İş yaşamında eğer iyi bir süpervizörün altında çalışıyorsa çok başarılı olurlar.  Ancak kariyer hayatında rakiplerin entrikalarından gelen rekabet ve düşmanlık karşı karşıya kalmak zorundalar. Astro-terapötik tedbirlere başvurmaları önerilir.

11. ev yöneticisi 7. Evde olduğunda kişinin  eşi ona önemli ölçüde yardım edecektir. Şans profesyonel alanda onları destekliyor. Yurtdışına gidebilir ve bir dünya turuna çıkabilirler. Ekonomik öngörülemediğinden "Ekonomi İhtiyattır  ilkesine uymaları önerilir. Harcamaları esas alan kararları iyileştirilmelidir, zira savurgan olabilirler.   Eşleri yumuşak kalpli olduklarını düşünerek onların üzerlerinde patron olurlar. 

11. ev yöneticisi 8. Evde ise kişi eşinden daha uzun ömürlü olur.  Kariyerinde  korkunç entrialara maruz kalacak . Onlara güvenli gibi yaklaşan hilecilere ve dolandırıcılara karşı  dikkatli olmalılar. Ancak mesleki çalışmalarıyla ünlü olacaklar. Uzmanlık sahibi kişilerin peşinden giderler. Çalışma alanlarında rekabet ve düşmanlıkla yüzleşmek zorunda kalabilirler. 

11. ev yöneticisi 9. Evde ise kişi  muhtemelen büyük bir baba servetini miras alacak ve bu servet başarısına giden yolu açacaktır. Birçok ev ve araç sabihi olabilir.  Felsefi ve edebiyat konusunda meraklı olurlar. Temel olarak  tok gözlü kişilerdir ve hayır kurumları kurarlar.  Olması gereken siyasi güçler onları esas olarak yetenekleri ve Hakikat'e bağlılıkları nedeniyle onurlandırır. Bu güçlü bir Dhana Yoga'dır ve muazzam zenginlik verebilir.

11. ev yöneticisi 10. Evde olduğunda kişi  iş dünyasında üstünlük sağlayacak ve şöhret ve itibar kazanacak. Yaşlı akrabalar  ihtiyaç duydukları zaman onlara yardım edecek. Aşırı harcamalarla yüzleşmek zorunda kalırlar. Rakipleri ve düşmanları vardır . Meslek alanındaki muazzam sıkıntılarla mücadele etmek zorunda kalacaklar. "Ekonominin İhtiyattır" ilkesine uymak zorundalar. Çok fazla eğitimli olurlar  ve eğitim hayatında ödül alıyorlar. Onlara her zaman yardımcı olacak iyi arkadaşları olacak.

11. ev yömeticisi 11. Evde ise kişi  eşi, çocukları ve zenginlikleri ile rahat bir hayat yaşayacak. Hayat boyunca onlara yardım eden güçlü abilere ve arkadaşlara sahip olacaklar. Her olaydan gün geçtikçe ilerlemeleri için kullanılabilecek bir bilgi öğreneceklerdir. Bu görünüm çok güçlü bir Dhana Yogadır. İsteğinin üstünde servet kazanırlar. 

11. ev yöneticisi 12. Evde olduğunda kişi  yaşlı akrabalarından dolayı servetini kaybeder. Gerekli olayan şeyler için çok para harcayabilirler. Para duyuların hazzına harcanabilir. Bilinmeyen gruplarla ve yabancılarla bağlantı kuracaklar. Ağabeyininsağlığı nedeniyle çok para harcamak zorunda kalabilirler. 

Peki senin 11. ev yöneticin hangi evde ?

Şimdilik benden bu kadar 
Takipte kalın
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: