10 June 2019

Doğum Haritasında Akrabaların Senden Nefret Edecek Göstergesi : Sakata Yoga


Bazı danışanlarımın canını en çok akrabaları yakmış oluyor, öyle de olması lazım değil mi ? El alem seni nerden tanıyacak da canını yakacak ki, değil mi ama ? Neden ya neden diyorlar isyanlar içinde, cevap çok basit:Sakata Yoga 

Tanımı , nasıl oluşur bu yoga ? Jupiterden  2., 6. veya 8. ev sonraki evde Ay bulunur ise  Sakata Yoga oluşur . 

Bu durumda kişi servetini kaybeder ve onu yeniden kazanabilir uzun çabalar sonrasında. Hem de akrabaları ondan nefret ederler, hem de parasını yerler. 

Korkmayın Sakata Yogası olan kişiler gerçekten fakir ve perişan olmadan yaşam sürerler ancak çoğu zaman yoksulluk ve üzüntü derecesi katlanılır seviyede olur. 

İyi haber; Sakata gibi Yogalar'ın günümüz modern zamanlarında, bir çocuğun doğum zamanını kontrol edebilen ve idare edebilen medikal işlemlerle, yani ' Sezaryen' olarak önlenebileceği de aklınızda olsun. Zira akrabanın akrabaya akrep etmez ettiğini durumunu yaşayıp da çocuklarınızı üzülmesini istemeyiz değil mi ?  

Ben buna akrabaların seni ısıracak yogası diyorum , peki seninkiler seni ısıracak mı ? Ammmannn ben de dikkat olayım bari , Jupiterden 6 ev sonra ayım var ...😱😱😱...

Tekrarlayalım : Jupiterden sonraki 2. , 6. veya 8. evde Ay var ise vay anam vay ... 

Takipte kalın
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: