07 January 2018

Doğum Haritasında Doğuştan Ballı Olma Göstergesi : Mahabhagya Yoga


Bebeğimin şanslı olması için doğum zamanı nasıl seçilebilir diye bir soru geldi. Hımmm, kaygılı ve düşünceli bir anne örneği ... Mahabhagya Yoga

Tanımı  , nasıl oluşur bu yoga ? Bir erkek haritasında doğum gündüz olduğunda , Güneş, Ay ve Yükselen yöneticisinin 1., 4., 7., veya 10. evde olması gerekir. Kadınların haritasında ise doğum gece ise  Güneş, Ay ve Yükselenin yöneticisinin 1., 4., 7., veya 10. evde olması gerekir.

Sonuçları nedir bu yoganın ? Bu Yoga'nın altında doğan bir erkek , iyi karakterli , otoriter , kaliteli  zevk sahibi, liberal, cömert, ünlü ya da çok tanınmış olacaktır. Bu kombinasyonda doğan bir kadın, uzun ömürlü çocuklar ve zengin koca ile kutsanacak .

Mahabhagya iyi şans demektir. Açıkçası, bu kombinasyonda doğan biri gerçekten şanslı olacaktır. Güneş ve Yükselen ve Ay, vücudun, ruhun ve zihnin kavuşumu, bol şans demektir.Doğuştan ballılar sizi...

Ez cümle , doğum zamanı yaklaştıkça , eğer normal doğum şansınız yok ise, saati belirlerken dikkat edelim. 

Eeee , bakalım , kimler doğuştan ballı bakalım? 

Takipte kalın
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: