06 February 2018

Tüm Karmalar Kötü Müdür? Hiç İyi Karma Yok Mudur ? Doğum Haritanızdaki İyi Karma Nerededir ?

Aşk, para ya da işle zor zaman geçiriyorsanız, kötü karmalardan şüphelenmek su getirmez bir gerçek.Sonuçta, doğru olan her şeyi yaptınız - ve yine de kaybediyor gibi görünüyorsunuz.

Peki hiç mi iyi karma yok ? Karma hep kötü demek midir ? Karma ve astrolojik haritanız arasında herhangi bir bağlantı var mı? İyi karma haritadan görülür mü ?  Kesinlikle evet , kesinlikle var ve iyi karmalar Jüpiter tarafından tanımlanır. 

Yardıma ihtiyacınız olan her durumda Jüpiter karmanınızı kullanın. Örneğin, kırıldıysanız ve Kova'da Jüpiter'e sahipseniz, bu durum özünde arkadaşları ve grupları yönetir ve yara bandını arkadaşlarınızda arayın.

Yalnızsınız  ve sevgiyi arıyorsanız ve Jüpiteriniz Koç'ta, bu durumda Jupiter markanızı yönetir, kendiniz dışarı atın , kendinizi en iyi ürününüz olarak düşünün ve markanızı insanlara gösterin. 

Mitolojide Jüpiter çok şanslı doğdu. Ailesinde,  babası Satürn tarafından canlı olarak yenilmekten kurtulabilen tek çocuktu. Süt ve bal ile büyütüldü. Yetişkinliğe ulaştığında, bir Roma Tanrı'sı oldu. Jüpiter dünyayı yönetti. Yani öylesine güzel bir karma ki babası tarafından çiğ çiğ yennilen diğer kardeşlerinin kaderini yaşamadı , bir imparatorluğa Tanrı oldu . 

Şimdi gelelim , bu hikayenin bize faydasına . Kendi haritanızda, Jüpiter burcunuz nerede şanslı olduğunuzu gösterir , öyleki hayat bu konularda cömertçe herşeyi size verir. Burası ballı olduğumuz tarafımız . Burası evrenin asla sana güzellikler vermeyi bırakmadığı yer.

Zor zamanlar yaşarız , bazen de iyi zmaanlar . Zamanlar zor olsa bile Jüpiter burcunuz ve bulunduğu ev tarafından daima korunursunuz ve yardım alırsınız evrenden . 

Peki senin iyi karman nerede ? Gel bakalım haritana . 

Koç burucunda Jüpiter : Yüz- güzellik - yakışıklılık , şekil, stil, isim, kişi, profil, marka ile şanslı doğdun.

Boğa burcundaki Jüpiter : para, eşyalar, iş, evler, daireler ve hayır işleri ile şanslı bir şekilde doğdunuz.

Jüpiter İkizler'de İnternetten yana şanslısın, yazı yazdın, sesini duyurdun , multimedya kurdu muydun sen ?

Yengeçte Jüpiter :  Mülkiyet, emlak, soy ağacınız ve ülkene olan sevgin ile şanslı doğdunuz.

Aslanda Jüpiter : Bebekler, çocuklar, genç yetişkinler ve daha genç nesiller ile şanslıydınız. 

Başak'ta Jüpiter : Zihin / beden / ruh bağlantısı ile vücudunuzla, işinizle şanslı doğdunuz. 

Terazi burcunda Jüpiter : Ortaklıklar, ilişkiler, evlilikler, düetler ile şanslı doğdunuz

Akrep burcunda Jüpiter : Miras, iş, vergi, mülkiyet, finans ile şanslı doğdunuz.

Yay burcunda Jüpiter : Seyahat, yabancı, yayıncılık, eğitim ile şanslı doğdunuz.

Oğlak burcundaki Jüpiter : Seçtiğiniz alan, meslek veya endüstri ile şanslı bir şekilde doğdunuz.

Kovada Jüpiter :Arkadaşlar, gruplar, kulüpler, takımlar, toplumlar ile şanslı doğdunuz.

Balıkda Jüpiter : Sırlar, gizemler ve sahne arkasındaki yaşamla şanslı bir şekilde doğdunuz.

Jüpiter'in İyi Karması, haritanızda nasıl tetiklenir?

Jüpiter döngüsü 12, 24, 36, 48, 60, 72, 84 ve benzeri şekilde on iki yılda bir gerçekleştiğinde, iyi karmayı  toplamak için büyük bir yol bulunur. Daha önce Jupiter döngüsünden bahsetmiştim . Merak edenler tıklasın .

Hatta Jupiterin insan beyni üzerine etkilerini de incelemiştim. Hadi hatırlayalım . 

11-13 yaşlarındayken hayatınıza geri dönmeyi düşünüyorsanız, o zaman şanslı olduğunuzu hemen göreceksiniz - özellikle Jüpiter burucunuz  tarafından tanımlanan hayat alanı. Örneğin, Boğa burcunda Jüpiter varsa, okuldan bir yarışmada büyük para kazanmış ya da kazanmış olabilirsin. Belki de 12. doğum gününüzdeki dönem, ebeveynleriniz sizin için yeni bir yatak odası olan daha büyük ve daha iyi bir eve taşındı - ve birçok yeni eşya aldılar. 

Elbette, Jüpiter'in güzelliklerinden nasiplenmek için 12 sene oturup eli kolu bağlı beklemeyeceğiz. Marifet , Jüpiter'in kendi Jüpiter'inizin gerçek derecesi üzerinden  geçişi sırasında en çok bereketi almak ve , Jupiter günlerinde dua frekansınızı artırarak daha daha şanslı ve ballı olmaktır. Jupiter reçetesi neydi diyenler , perşembeler çok önemli  ve gün içindeki Jupiter saatleri çok önemli. 

Şimdilik benden bu kadar 
Takipte kalın
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: