12 March 2018

17 Mart 2018 : Zodyak Yılının Son Yeni Ayından , Şironun Koynundaki Yeni Aydan Mesajınız Var !!!


17-18 Mart'taki Yeni Ay, su grubu olan sezgisel balık burcuna düşüyor ve astrolojik yeni yılı tamamlarken bir tamamlanma hissi yaratacağı kesin . Zodyağın yeni yılı öncesi son yeni ay, yani zodyak yılının son yeni ayı ...

27 derecede aşanacak olan yeni ay , 28 derece balık burcundaki Şiron'un tan da koynunda, kendi yaralarını iyileştirmek gereken yerler hakkında bilgi verecek sana. Hadi başla diyecek ...

Balık burcu, zodyak döngüsünün son burcudur  ve dengeyi bulmak ve bütünlük duygusu yaratmakla ilgilidir.

Balık Yeni Ayı, hepimizi ve tüm yolculuğunuzu onurlandırmak için mükemmel bir zamandır. Ne olursa olsun, nasıl başarısız ya da başarılı olursanız olun, ya da kaybettiğiniz ya da kazanmış olursanız olun, kutlanacak bir şey ve öğrenmek ve büyümek için bir şeyler vardır.

Mart 2018 , sadece astrolojik yeni yılın başlangıcını getirmediği gibi, aynı zamanda iki Dolunay'ın da bulunduğu ilginç bir ay. Dolunay enerjisi ayın çoğuna hükmedecek, yani bu Balık Yeni Ayının nadir ve özel bir lezzet taşıdığı anlamına geliyor.

İki Dolunay'ın arasında bir köprü kurarsak , bu Balık Yeni Ayı bize hayatlarımıza kabul ve bağışlama getirmeye odaklanmak için küçük bir fırsat sunacak, böylece ilerlemeye başlayabileceğiz. Ayrıca, birlikte çalışmak istediğimiz yeni enerjileri, duyguları ve duyguları açığa çıkarmamıza ve çizmemize yardımcı olacaktır.

Genel olarak, Balık Yeni Ayı kaybetmenin sona ermesi için mükemmel bir zaman, açılmamış dersleri kucaklamak ve gelecek için yeni tohumlar ekmektir . 

Balık Yeni Ay bize geçen yılın büyük bir resmini verecek ve her şeyin kendi özel ve benzersiz yolunda nasıl bir araya geldiğini görmemize izin verecek.

Her ne kadar hayat bizi her zaman ilginç yönlere götürüyor olsa da, her şeyin bir amacı ve planı var, bunu benimsemek ve ne gelirse kabul etmek, barışı bulmanızda ve ilerlemeye devam etmenize yardımcı olabilir.

İki balığın zıt yönlerde yüzdüğü sembol, aynı zamanda bu enerjiyi de yansıtır ve yaşamda hangi yönde aktığınıza bakılmaksızın armoni ve huzur bulmaya işaret eder.

Balık aynı zamanda bizi yeryüzüne bağlayan  ve doğru yönde ilerlememize yardımcı olan ayaklarımız da yönetir.

Mart 2017'de astrolojik yılın başlangıcıyla başlayan bu zodyak döngüsü sırasında hangi yöne gidildiyse, astrolojik yıl sona erdiği için uyumu bulmak ve yeni bir tane bulmak için çağrıda bulunuyorsunuz dostlar ...

Bu Balık Yeni Ayı, hayatınızın yönü ile tamamlanma veya bütünlük hissini hissetmenize yardımcı olacak ve aynı zamanda geleceği düşünmeye başlamanıza da yardımcı olacak. 

Gelecek için gerçekten planlamak imkansız olsa da, bu Yeni Ay hayatınızı çekmek veya getirmek istediğiniz şeyi düşünmek için harika bir zaman.

Balık yeni ayı, kayıp rüyaları kurtarma ve tutkularımızı yeniden canlandırma zamanıdır. Balık yeni ayı sırasında en büyük çalışmamız sevinçle dolmaktır. Mutluluk, mucizeler ve harikalar ayıdır. Bize, madde üzerinde akıl yürütme, şüphelerimizin üstesinden gelme ve Allah'ın Işığa bağlanabilme yeteneği verir. 

Yeni Aylar bizi yeni tohumlar ekmeye ve yeniden başlamayı istemeye eğilimlidir. Ama biz esasen Güneş'in bilgeliğinin aydınlatması olmadan kör çalışıyoruz. Yeni bir Ay ile, içgüdülerimizde% 100 çalışıyoruz, bu nedenle bu zamana kadar verilecek herhangi bir karar, en iyi çıkarlarımızda bulunmayabilecek alışkanlıktan ve çocuksu isteklerden kaynaklanacak. Bedenimizi dinlemeliyiz.

Cesaretlerimizi ne kadar çok düzenlersek, dikkat çekmek için ağlayan bir yaralı atasıyla, güvenilir bir sezgi olan gerçek bir serseri hissi arasındaki farkı daha fazla anlayabiliriz. Aksi takdirde, aykırılıma ihtiyacı ,  çünkü Güneş'in (Hakikatin ışığı) rehberliği Yeni Ay'da eksiktir ve bir kişi kolayca iblislerin oyuncağı olabilir. Yeni bir ay güçlü tezahürleri büyütebilir çünkü Ay dünyadan en uzak olduğu zamandadır ve bu da hayal gücünü maddi sınırlardan kurtarır.

Yeni Aylarda dikilen düşünülmüş tohumlar büyür, bu yüzden dilediğin şeye dikkat et! 

İlk bakışta, bu yeni ay, bazı fedakârlıkların yapılması gerekmeksizin kolay görünmüyor. Ayrıca kafalar bir milyon ... hissederiz. Pegasus gibi, yıldızlara ulaşmak isteyebiliriz, ama kozmik havalar yelken açmak için çok pırıltılı hissettirir bize kendimizi . Sabır ve ertelenmiş tatmin için çağrılar gelir evrenden. 

Balık Yeni Ayı, tüm yılın kontrolünü ele alma ve hayatlarımızda daha anlamlı bir denge yaratma yeteneği sağlar. Bu ayın enerjisi bizi paylaşmaya teşvik ediyor. Kendinize şunu sorun: “En derin arzularım nerede ?” Ardından, dünyadaki daha fazla Işık'ı göemek için arzuları eylemle birleştirin. Proaktiflik, zor problemlere çözüm bulmamıza ve nelerin yapılması gerektiğine dair sezgisel anlayışımızı keskinleştirmemize yardımcı olur. Değişim içinde başlar ve şimdi de değişim zamanı.

İlham, vahiy , iç ses , ne derseniz deyin , yaratıcı olan bu yeni ayın özel bir armağanıdır. Bu Güneş - ay kavuşumu, Venüs'ü ve tutkulu Mars'ı kuşatarak, şimdi başladığımız her şeye yaratıcı ve romantik enerji veriyor.

Koç burcunda  ve Balık burcunda olan gezegen yoğunluğu bu tutulmanın gereğinden fazla sonlar ve yeni başlangıçlar hakkında kouşulacağını gösteriyor . 

Yeni bir varoluş yolu, geçmiş deneyimlerden ve artık bağlanmayan prangaların özgürlüğünden doğan bilgelikten doğmuştur.

Fakat bu sonlar, beklentilerimizle uyuşmayabilir ve yeninin eskiyi terk etmeden önce kendini kanıtlamasını beklersek, kendimizi korkuyla donmuş bulabiliriz, kararsız değişimle tüketilir ya da kaçınılmaz bir değişime karşı son derece dirençlidir.

Bu tutkunun, bir sonraki adımın çok zor, çok zorlu veya planladığımız bir şey olmadığı fikrini baltalayan bir 'yapabilecek' davranışa sarılmış bir inanç ve bir savaşçı ruhu gerektirdiği neden budur. Böylelikle, bize çok şey sorar, ancak derin bir nefes alırsak , kursu sürdürmek ve yapılması gerekenleri yapmak büyük bir güç ve derin bilgelik getirir: Tanrısal bilginin kişisel bilgi kaynağı olarak doğrudan güç.

Bu tutulma sırasında atadan travma, aile karması ve kalıtsal acı tümüyle gündeme getirilir. Önümüzdeki altı ay, bilge ve merhametli ilgimizi onlara doğru yönlendirmek için güçlü fırsatlar sunacak ve hayatımızın içinde ve ötesinde köklü, köklü bir kalıp ortaya çıkacak.

Bu tutulma, kendi başımıza iddia etme özgürlüğünden bahsetmektedir: eşsiz bireyselliklerimizin ışığında, ancak daha önce hiç gitmemiş olan, ama hiç bir şey içermeyen, ışığa adım atma fırsatı. Kendini ve ötekini , ben ve sen, birlikte ayakta durmayı ya da tek başına yaşamak için parçalamayı gündeme getiriyor.

Gerçek şu ki, asla bilmeyiz, her karar, düşüncelerimiz, sözlerimiz ve eylemlerimiz tarafından harekete geçirildikten sonra kendi hayatını yaşar. Yapabildiğimiz tek şey, mümkün olan cesaretleri ve potansiyel, cesaret ve bağlılık anlamındaki dürtüyü, susuzluğumuzu test edecek, kalbimizi açacak ve ruhumuzu güçlendirecek birçok kavşağı taşıyan bir yolun peşinden gitmektir.

Bu bir seçim zamanıdır ve şimdi cesur bir yürek ve cesur bir ruhla yapılanlar hayatlarımızı değiştirmek için simyasal gücü taşırlar. Yenilenmiş yaşamı düşündüğümüz ve bugüne kadar bu kadar çok şey tüketen koşullardan uzaklaştığımızı hayal ettiğimizde, korku hissetmek, kaygının yarattığı endişeyi yaşamak tamamdır.

Zorluk, buna rağmen sağlam durmak ve olası özgürlüğü serbest bırakan ve potansiyel bırakan değişimi yapmaktır. Bunu yaparken önümüzdeki altı ay, bizi hem olağanüstü hem de gerçek bir hayata daha da derinleştirecek derin bir yenilenme vaat ediyor.

Bu rüya gibi Balık Yeni Ayı sezgimizi uyandırır ve şimdi iç psişiklerimize dokunmamıza yardımcı olur, bu yüzden bu hafta hayallerinize özel dikkat göster ve bu ruhani enerjiyi özlemlerini gerçeğe dönüştürmek için kullan. Hayatını güzelleştirebilirsin! 

Balık Yeni Ay da derin bir iyileşme dönemidir. Duygusal veya ruhsal olarak yaralandıysanız, pişmanlıklarınız, öfkeniz, güvensizlikleriniz ve şüpheleriniz üzerinde odaklanmanız gerekir. Bu meditasyon ya da yürüyüşe çıkmak için iyi bir zaman. Bu yalnızlık anları içeri girmenize ve kendinizle yeniden bağlantı kurmanıza izin verir, böylece devam eden eski yaraları yatarsınız.

Balık Dolunay bir merhamet zamanıdır. Balık Ayının empatisi, karşıt Başak Güneş'in yetenekleriyle birleştiğinde, her iki dünyanın da en iyisine sahibiz. Bu işaretlerin ortak noktası nedir, hizmet anlayışıdır. Bu Dolunay bize yardımcı olmak için tam olarak kesin olmamıza gerek olmadığını ve sevgi dolu bir tavırla hata yapmanın bazen kederli bir şekilde yapılan mükemmel davranışlardan daha faydalı olduğunu hatırlatır.

Balık burcu olan biri için romantizm ve tutku hayati önem taşıyor ve genellikle kitaplarda okuduğumuz masal romanlarını hayal ediyorlar. Bu onların sevdiklerine kayıtsız şartsız kabul etmelerini ve her zaman en iyilerini görmelerini kolaylaştırır. Gül renginde gözlüklerle başkalarını görmeye yakalanabilirler, ancak birinin gerçeklerinin gerçekleriyle nasıl tembelleştiklerini öğrendiklerinde, bir tür sevgi yaşarlar.

Ay Balıkları son derece yaratıcı bireylerdir. Bu, güzellik ve çılgınca canlı hayaller için derin bir takdire sahip olmalarından kaynaklanmaktadır. İnanılmaz sanatçılar ve bu armağanı çeşitli sanat biçimlerine yönlendirecekler. Sanatsal ifade Balıklar için önemlidir, çünkü aynı zamanda bir kaçmazlık biçiminde hareket eder ve onların ruhsal pillerini yeniden şarj etmelerine yardımcı olur.

Birazcık daha derinleşelim ...

17 Mart 2018'de yeni ay 26º Balık burcunun 3.  dekanına düşüyor . Ay, Pegasus'un sağ dizindeki sabit yıldız Matar'a düşer. Balıkların en sonunda, kış döngüsünün sonundayız. Bu yeni ayın enerjisi, yeni bir şey haline getirmek üzere. Bu sebeple, her şeyin akıya benzediği oldukça istikrarsız bir zamandır. İlkbaharın eşiğindeyiz ...

Kararsız hava durumu kalıpları devam ediyor ve zavallı nergislerimizi ve kargaşayı karla kaplı örtüleri görebiliyoruz. Ay'dan Mars'a olan kareler daha da fazla istikrarsızlık getirir. Merkür, 22 Mart'ta retro yaparak  yönünü değiştirme ve yavaşlamaya başladı . Bu, yaşamı değiştiren kararlar veya taahhütlerde bulunmanın en iyi zamanı olmayabilir. Tüm seçenekleri açık tut.

Ay Mars karşıtlığı , başarılı olmak ve rekabetçi olma eğilimi için devasa bir sürüş sunuyor. Cinsellik, hesaba katılacak bir güçtür ve konuyu tüm rakiplerini geride bırakan bir roket gibi fırlatır. Bu yeni ayda, şiddetli bir koruyucuyuz. Kan bağları bizim için son derece önemlidir ve bizim için başarılı olmamız gerekir. Karşıtlık bir kriz noktasına bu kadar yoğun duygu ve ruh hali getiriyor, bu yüzden bu yeni ayda, bu büyük enerjiyi Ay'ı Mars'la kaynaştıran bir projeye ayırmamız gerekecek.

Bu çeşitli şekillerde ortaya çıkabilir, ancak en temel düzey cinsel fetih olur. Mars'ın sert yönündeki Ay, aileyi korumak ve savunmak için büyük bir dürtüye sahip olmakla birlikte, ailenin ilerlemesine de ihtiyaç duymaktadır. Bu zamanda başarı ve rekabet gücü teşvik ediliyor, ancak bizim küçük çocuklarımıza aşırı baskı yapmak ve çok fazla baskı uygulamak konusunda dikkatli olmamız gerekiyor. Bu yeni ayın belirli bir yön deseni yoktur, ancak Kuzey düğümündeki Merkür / Venüs kavuşumu eğlenceli bir kaçış ya da çılgınlıktan kaçış gibi görünmektedir. Her iki gezegen de Andromeda'da bulunan Alpheratz'da. Bu yıldız zincirleri kırmak ya da muhtemelen karmik bağlarla ilgilidir. Andromeda kurban olarak kullanıldı ve babasının Neptün'ün gazabını yatıştırmak için bir kayaya zincirlendi.

Neptün kralın topraklarını yok etmek zorunda kaldı. Bu yüzden sembolik olarak bu, daha büyük iyilik için kişisel bir fedakarlık yapan bir lider tanımlamaktadır. Neyse ki Andromeda, Perseus'un Pegasus'u daha az kullanmasıyla kurtarıldı. Andromeda ve Pegasus takımyıldızları gökyüzünün yanında bulunur. Perseus ve Andromeda sonra evlendiler ve sonsuza dek mutlu yaşadılar!

Yazının başında yazığım gibi, bu yeni ayda ay 27 derece Balıkta Şiron 28 derecedir. 

Dahası, Mars,balıktaki stelyumun karesiyle 29 derece yayda. Doğrudan topuğunuza sıkıyorlar ...

İnsanın bu gökyüzünün altında yaşayacağını inkar etmiyorum. Ama bu o kadar basit değil. Bir şey için Chiron, Karizma'yı yönetir. Evet! Lütfen, Karizma satın almazsınız ve diğer insanların bilmesine izin vermeyin. Karizmanının ateşlenmesi kötü bir şey mi? Bana sorarsan, bu oldukça eğlenceli olabilir.

Ayrıca, yeni ay Akrep burcundaki Akrep ve Pluto'da desteklenmektedir. Bu yüksek ve alçak yerlerde arkadaş edinmeye benzer.

Eğer yüksek bir ata biner ve bir savaş başlatırsan, o da uzun süre devam edecek. 

Peki yüksek bir ata binen savaşçı ne ile savaşacak ? ... Hangi konularda kendine savaş açacaklar ? Vazgeçişler ve yeni başlangıçlar nerede ?

Yükselen balıklar : 1. evde yeni ay - Başkalarının iyiliği için kendini feda etmekten vazgeç...
Yükselen kovalar : 2. evde yeni Ay - Hayatınızda aşırı bol miktarda ne olduğunu bağışlayın.
Yükselen oğlaklar : 3. evde yeni Ay - İletişiminizde güzellikler dönemi 
Yükselen yaylar : 4. evde yeni Ay - Aile kurbanı olmaktan vazgeç... Ailenin başkalarına ilham vermesine izin verin.
Yükselen akrepler : 5. evde yeni Ay - Yaratıcı enerjinizi besleyin ...
Yükselen teraziler : 6. evde yeni Ay - İşyerinde merhamet huyundan vazgeç ...
Yükselen başaklar : 7. evde yeni Ay - Eşiniz için kurban olmaktan vazgeç ...
Yükselen aslanlar : 8. evde yeni ay - Başkalarının maddi sıkıntıları için kurban olmaktan vazgeç ...
Yükselen yengeçler : 9. evde yeni Ay - Eğitim din veya metafizik konularına eğil . 
Yükselen ikizler : 10. evde yeni ay - Bir hayır kurumu olarak iş yapmaktan  , iş yerinde herkese destek olmaktan vazgeç , karşılıksız yardımlardan vazgeç . 
Yükselen boğalar : 11. evde yeni Ay - Arkadaşlıklarınn devam etmesi  için kurban modundan çık ...
Yükselen koçlar : 12. evde yeni Ay - İçine ruhani çekilme yaşa , özünü red etmekten vazgeç...

Şimdilik benden bu kadar , yeni ay ritüelleri hakkında yazacağım ...
Takipte kalın

Yıldızlara Fısıldayan Kadın
Karma Astrolog


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: