20 March 2019

Doğum Haritasında Paran Analizi , Sabit Yıldızlar Seni Ne Zaman Nasıl Etkileyecek ?


Paranlarla çalışırken açılar, yıldızların haritaya girdiği dört ağ geçidi hala muamma .Antik zamanlarda yıldızın bu yeri veya şahsın grafiğini etkileyemediğine inanılıyordu , ama gerçek öyle değil , paranlar yani diğer adı ile entitiler ve sabit yıldızlar birbirini nasıl etkiler . 

Dört büyük Melek -Yükselen ( AC ) , Alçalan ( DC ) , Tepe noktası ( MC ), Alt Nokta ( IC ) -uzun zaman akil insanlar tarafından hareket eden göklerin tavanını kaldıran dört büyük sütun olarak görüldü. Bunlar sabit yıldızların enerjilerini yeryüzüne çevirdiği kanallardır. Bu noktalar, bağlantılar ve köprüler , bizimle yıldızlar arasındadır. Modern astrolojideki açılar gibi  her açı da karşılaştığı yıldızlarla kendi mizacını da birleştirmiştir. Ancak açılar ifadelerin zamanlamasına ve yıldız enerjisinin yoğunluğuna bağlı.

Şimdi doğum haritasındaki sabit yıldızları anlamak için derinden derinden bu dört kapıyı konuşmaya başlayalım : 

Ufukta yükselen sabit yıldızlar veya yükselen (lagna - 1. ev AC ) evdeki sabit yıldızlar :

Eğer bir yıldız yükseliyor iken doğmuş isek , diğer bir değiş ile yükselen evde sabit yıldızlar var ise ve bir gezegen de bir açı ile sabit yıldıza mizacını aktarıyor ise yıldız enerjisinin ifadesi bir kişinin yaşamı boyunca ortaya çıkar ve en güçlü konumda olduğu düşünülür. 

Yıldızın yaşamınız üzerindeki etkisi, parandaki gezegen aracılığıyla, bu konumda ifade edebileceği en büyük faktör.

Bununla birlikte, herhangi bir açıdan bir gezegene bağlı yükselen bir yıldızın en önemli özelliği, enerjisinin erken zirveye ulaşmasıdır. Enerji, tüm yaşam boyunca iyi ortaya çıkabilir, ancak kişi gençken çok güçlü görünür. 

Tepe noktasındaki sabit yıldızlar (karmasthan - 10. ev MC ): 

Eğer bir yıldız son bulursa ve bir gezegen aynı ya da başka bir açıdaysa yıldız enerjisinin ifadesi erken yaşta ortaya çıkar ve bir kişinin yaşamı boyunca devam eder ve ona verir ya da doğduğu kentteki başarısıdır. Bu görünüm daha çok yükselen noktaya benziyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, bir yıldız bir noktaya geldiğinde, ifadesi toplulukta, kariyerde veya toplumsal duruşta tutulan konuma odaklanır. Bu nedenle, tepe noktasındaki bir yıldız enerjisi orta yaşlarda, hatta hırslı ve itici bir güç olarak kişinin yaşamında bir ifade kazanıyor.

Alçalma noktasındaki sabit yıldız (7. ev - DC):

Eğer bir yıldız dip noktada ise ve bir gezegen aynı veya başka bir açıdaysa, yıldız enerjisinin ifadesi orta yaşlarda  ve yabancı bir ülkede kendini gösterir. Bu ifade, modern çalışma hayatında da geçerli gibi görünüyor. 

Dip noktadaki sabit yıldız ( 4. ev - IC )

Haritanın dip noktasında sabit yıldz bir gezegen ile aynı ya da başka bir açıdaysa, yıldız enerjisinin ifadesi yaşlılıkta ortaya çıkar "ve ölüme yakın izlenim verir. 

Dip noktada var olan sabit yıldız yüzeyin altında yatan şeyi temsil ettiği için mükemmel bir kaynaktır. Bu konumdaki Natal gezegenlerin, ifade edilmesi önce uzun yıllar alabilir ve benzer şekilde, bu noktadaki bir yıldız, yer altı buharı gibi çok güçlü fakat gizli, hemen görünür olmayan ama bir zamanlar gerçek bir hazine keşfedilir. 

Özetlersek : 

  • Yükselen evdeki sabit yıldızlar özellikle çocukluk çağında etken olmaya başlar ve tüm yaşam boyu etkindir. 
  • Tepe noktasındaki sabit yıldızlar özellikle gençlik ve orta yaş arası zaman aralığında aktif olur ve itici bir yaşam gücü oluştururlar. 
  • Alçalma noktasındaki bir sabit yıldız , orta yaş ve yaşlılık arası zaman aralığında ortaya çıkarlar ve  yabancı ülkelerde özellikle etken olurlar. 
  • Dip noktadaki bir sabit yıldız ölüme yakın zamanda , bilgelik kaynağı olarak temsil edilirler. 

Peki ben haritamdahangi sabiy yıldızlar var , hangi evlerde nasıl bulacağım diyenler ise ...Şimdi sıra sizde ...


Adım 2. Özel haritalar kısmında , Paran raporu alınır . 


Bu kadar basit ...

Yine yaptım kafaları bir milyon...

Bu makaleyi beğendi iseniz, faydalı olduğunu düşünüyorsanız,  daha çok kişinin da faydalanması için paylaşalım...

Şimdilik benden bu kadar 
Takipte kalın

Yıldızlara Fısıldayan Kadın
Karma Astrolog


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: