26 January 2019

Doğum Haritasında Şiron Mars Kavuşumu : İlahi Şifa Savaşçıları


Her insan, doyumsuz bir açlık, ham yetenek ve şans ya da koşulların çılgınca başarılı olmasıyla doğmaz. Herkes, vahşi bir savaşçı olup , yaşamını yeniden kuracak kadar güçlü olacak anlamına gelmez. Potansiyeli olsa bile, bu potansiyele sahip olan herkes bunu yerine getiremez.

Bu yazıda Mars - Şiron kavuşumundan bahsetmek istiyorum.

Şiron kendini göstermeye çalışan insan ruhunun içgüdüsünü temsil eder ve arkasında bir şey bırakmaz. Ruh arayışı tezahürlerimiz “hediyelerimizi” temsil eder. Şiron aynı zamanda yaralı şifacının bir simgesi ve rolünün bilinmeyene yolculuk için hazırlanmasını sağlamak amacında. Şiron acı getirir çünkü bilinçliliğin daha yüksek titreşimini yaşamak için acıya ihtiyacımız var.

Marsın koynundaki Şiron ise acılarımızı acımama haline nasıl getireceğimizin yolunu gösteriri bizlere . Şiron ile Mars utanç ile ilişkilidir, çünkü Şiron bizim ilk acımızı, varoluşumuzun acısını ortaya çıkarır. Mars kendimizi “dışarı” koyma arzumuz için iddialılık anlamına gelir. Bu ikisini birleştirin bakalım . Sonuç : İyileşmenin anahtarı öfke, utanç ve fani bir insan olmanın acısını güç ve merhamete çevirmeyi öğrenmektir. Bu kavuşumun mesaj, utanılacak bir şey olmadığını anlamaktır.

Burada zorluklar saldırganlık ve atılganlık içerir. Bu kavuşumları olan insanlar, yetersizlik duyguları için bir kapak olarak aşırı derecede saldırgan olabilirler veya tersine, iç öfke ve düşmanlığı gizlemek için pasif olarak davranırlar. Şiron / Mars problemlerini çözmek için, iki tip arasında bir denge kurmak ister, .Bu kavuşum başkalarına asla yapamadıkları atletik başarıları nasıl gerçekleştireceklerini öğretebilecek bir antrenör için mükemmel bir pozisyon. Şifa savaşcısı...

Fakat bu kavuşum yüksek Şiron alemlerine ulaşmak için,  doğamızın agresif tarafını iyileştirmemize meydan okuyacaktır. Kendimizi sağlıklı bir şekilde nasıl kanıtlayacağımızı ve yerimizi nasıl koruyacağımızı öğrenmeliyiz. İç saldırganlığımızı etkili bir şekilde ifade edip, sağlam ve zarif olmakla, aynı meselelerle ilgilenen diğer insanlar için öğretmen ve akıl hocalığı yapabiliriz.

Bu ikisi , Şiron ve Mars kavuşum yaptığında , saldırganlığımızı iyileştirmek cesaretin nasıl geliştirileceğini öğrenmek için el ele tutuşur. Çünkü Şiron, Mars'ın savunmasızlığını, korkak olma eğilimini, kendimizi daha fazla çalışmamak için cezalandırmayı başardığından, artık çok güçlü.

Bu kavuşumu biraz daha açalım. Şiddet, öfke ve güç ifadelerine aşırı duyarlılık. İnsanları taklit etmemek ya da hayatınızda, şiddeti devam ettirmek için bir durum oluşturmamanız için kendinize bir anlaşma yapmak. Yüzleşmekten korkmak . Diğerlerinden ayrılmak ve kendi başına bir birey olmak için gerekli olan gücün tetiklenmesi ile ilgili sorunlar. Fiziksel ifade eksikliği ile hastalıklar. Cinsel hastalıklar. Yapabildiğin ve yapamayacağın sınırları kabul etmek. Bazı şeylerin elde etme yeteneğinizin ötesinde olduğunu kabul etmek. İstediğinizi her zaman elde edemeyeceğinizi ve o kabulle eşlik eden öfke, kızgınlık ve hüsran duygularını ele almayı öğrenemeyeceğinizi kabul etmek. Öfke yönetimi için alternatif çözümler aramak.

Peki bu kavuşumu olanların genel tavırları neler olur ?
 • Enerjiyle başkalarına yardım etmek.
 • İyileşme süreçlerine aktif olarak dahil olmak, öfke sorunlarını çözmeye yardımcı olmak.
 • Vücutta tutulan öfkeyi serbest bırakmak için fiziksel egzersiz ve fiziksel ifadeyi kucaklamak.
 • Derinlik, hassasiyet ve bütünsel bir bakış açısı ile lider olmak.
 • Bilgelik ile önde olmak .
 • Diğerlerini öfke ve kızgınlık deneyimleriyle yönlendirmek.
 • Öfke, istismar veya kendini kanıtlama sorunları olan insanlara mentor olmak.
 • Kendini savunma eğitmenleri.
 • Öfke yönetimi danışmanları.
 • Yaşam koçları. Fiziksel terapistler.
 • Fitness eğitmenleri.

Peki bu tiplerin iyileşmenin anahtarı nedir ?
 • İyileşmenin anahtarı, öfkeyi, düşmanlığı ve gücü sağlıklı ve olumlu yollarla ifade etmeyi öğrenmektir.
 • İyileşmenin anahtarı, diğer insanları sinirlendirse bile, gerçekten istediğin şeyin peşinden gitmektir.
 • İyileştirmenin anahtarı, insanlara, sizin ifade edilmemiş öfkeni yansıtan, hayatınıza çekebileceğinizi kabul etmektir.
 • İyileşmenin anahtarı kendini kanıtlamayı ve hesaba katılacak bir güç olmayı öğrenmektir. İyileşmenin anahtarı kendinizi nasıl koruyacağınızı öğrenmektir.
 • İyileşmenin anahtarı, herhangi bir durumda doğru güç ölçüsünü bilmek.
 • İyileşmenin anahtarı, insan olmanın ne anlama geldiğini öğrenmektir.
 • İyileşmenin anahtarı erkeksi tarafınla bağlantı kuruyor.
 • İyileşmenin anahtarı, erkeklerin ve erkekliğin daha bütünsel bir görünümünü geliştirmektir.
 • İyileşmenin anahtarı, erkeklerle ilişkilerde problemleri çözmektir.
 • İyileşmenin anahtarı, insanların öfkelerine dokunmalarına yardım etmektir.
 • İyileşmenin anahtarı, kendini kanıtlamanın işbirliği ile nasıl dengeleneceğini öğrenmektir.
 • İyileşmenin anahtarı, neden yaptığınızı yapıp yapmadığınızı anlamaktır - kabul edilmemiş öfke ve kızgınlıkla karşılaşmamak için meşgulsünüz mü?
 • İyileştirmenin anahtarı, neden yapmak istediğinizi yapmadığınızı anlamaktır - kendi işinizi yaparak kime karşı çıkmaktan korkuyorsunuz?

Ez cümle , özetlersek , Mars - Şiron kavuşumu olan ilahi şifa savaşçısı, siz  , doğanın erkeksi ve saldırgan tarafını iyileştirmek için meydan okunuyorsunuz. İyileşme merkezleriniz rekabetçi, savaşçı, dürtüsel ifadelerle başa çıkmak üzerine. Şiddete karşı derin bir nefretiniz olabilir ve öfke duyguları ve ifadeleriyle çok rahatsız olabilirsiniz. Duygularınızı etkili bir şekilde ifade etme ve sağlam, ama zarif olma sanatına hakim olduğunuzda, aynı konularla ilgilenen başkaları için bir öğretmen veya akıl hocası olabilirsiniz.

Gelin örnek yapalım :


Mars nerede : 9. evde :  Yabancı kültürler , dini eğitim , öğretmen , basın - yayın
Şiron nerede : 8. evde : Okült , metafizik
Peki bu kişi neyin şifası için savaşıyor ? Dini , insanların duygularını sömürmek için kullanan sahte dindarların açığını dünyaya yaymak için gazetecilik yaparak savaşıyor .

Peki sende durumlar nasıl ?

Şimdilik benden bu kadar
Takipte kalın
Yıldızlara Fısıldayan Kadın
Karma Astrolog


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: