02 May 2018

Mayıs 2018 İçin Gökyüzünde Yıldızlar Neler Fısıldıyor ? Yaramaz Çocuk Uranüs Atağa Geçti...


Mayıs ayı sizin için çok önemli bir ay olacak - her şekilde oldukça benzersiz. Kaos, bozulma, deha, inovasyon, bağımsızlık ve beklenmedik her şeyden oluşan Uranüs, geçici olarak Koç'dan ayrılacak ve Boğa'ya girecek . Bu nedenle Mayıs önemli bir ay . Dikkat çekici bir şekilde, Boğa burcundaki Uranüs'ün bu geçişi ile görünüşünüz de değişebilir ve hatta isminizi değiştirebilir veya bir sahne veya kalem ismini uyarlayabilirsiniz. Süprizler zamanı ...

Gelelim ay boyunca gökyüzü hareketlerine ... Sadece Uranüs yok yüzünde ...

06 Mayıs Güneş sekstil Neptün
07 Mayıs - Merkür karşıt Pluto
07 Mayıs - Venüs karşıt Neptün
08 Mayıs - Jüpiter karşıt Güneş
11 Mayıs - Güneş trine Pluto
12 Mayıs – Merkür karşıt Mars
13 Mayıs – Merkür kavuşum Uranus
15 Mayıs - Yeni Ay 24 ° 36 ′ Boğada
16 Mayıs - Mars Uranüs karşıtlığı
18 Mayıs - Merkür trine Satürn
19 Mayıs - Venüs sekstil Uranüs
22 Mayıs - Merkür sekstil Neptün
23 Mayıs - Merkür'ün karşıt Jüpiter
23 Mayıs - Güneş trine Mars
25 Mayıs - Jüpiter trine Neptün
25 Mayıs - Merkür trine Pluto
26 Mayıs - Venüs karşıt Satürn
29 Mayıs - Dolunay 08 ° 10 ′ Yayda

Uranüsün ani değişim, ayaklanma ve devrim gezegeni olarak bilinir, ama en sevdiği etkinliklerden biri otoriteyi ve sosyal programlamayı sorgulamaktır. Uranüs etrafında neler olduğuna bakar ve "Neden bu şekilde kalmalı? Belki de bunu yapmanın farklı bir yolu var." diye hınzır hınzır düşünür. Bu muhtemelen Kovaların “sıra dışı” ve eksantrik itibarlarını aldıkları yer olmalı.

Neyse kısa keselim, bu ayın gündeminde en zorlu zamanlar neler , sadece ona bakalım. Merkür'ün Mars'ın ikisinin Merküre karşıt, Merkür'ün Uranüs'e kavuşum yaptığı 10 ile 14 Mayıs. Gkyüzünde bu hareketlilik çatışma ve kaza potansiyeline sahip herkes için riskli bir zaman. 

İlaveten, 15 Mayıstaki Boğa yeniayı azılı sabit yıldızın Algol etkisi altında gerçekleşecek.

Bu kadar çok görünüm hakkında kitap yazılır, belli olmaz belki yazarım. Kimler hangi süprizlere hazır olsunlar, tek tek yazacağım...

Takipte kalın
Yıldızlara Fısıldayan Kadın
Karma Astrolog


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: