12 June 2018

18 Haziran 2018 : Evrenin Nazlı Gelini Neptün Retro Yapıyor : İnadına İnadına Aşk


18 Haziran 2018 de 16 ° 29' Balık burcunda Neptün geri gitmeye başlayacak ve 24 Kasım'a kadar 13 ° 41 ′ ye kadar gerileyecek.

Peki bu ne demek ve bizi nasıl etkiler ? 

Önce Neptünü tanıyalım …

Dış Gezegenlerden bir diğeri olan Neptün, 1846 yılında keşfedildi. Zodyak çevresindeki yavaş seyri , etkisinin doğada nesiller halinde olmasını sağlar.

Neptünün simgesi, Denizlerin Tanrısı Poseidon'un üçgenidir. Bu gezegen akıcı olarak tanımlanır, Neptün, Dünya'nın okyanuslarını yönetir.  Düşler, illüzyon, soyut düşünce ve gizemlerin tümü Neptün'ün yönetimindedir. Maneviyatımız bu gezegen yönetir  ve bu enerjiyi kişisel iyileştirmemiz için nasıl harekete geçirdiğimiz önemlidir. 

Astrolojide, Neptün hayaller, maneviyat ve kişisel olanaklardan oluşan bir gezegendir. Neptün direkt hareket edince, büyük resmi görmemize ve hayatımızın daha zor yönlerini aydınlatmamıza, sezgilerimize ve rüyalarımıza dokunmamıza yardımcı oluyor. Ancak 18 Haziran 2018 itibari ile Neptün retro hareket yapıyor. Hali hazırda diğer büyük abiler Jupiter, Satürn ve Pluto’da retro iken. Tüm büyük abiler gergin …

Ayrıca tabi işin içinde bu Retro süresinde sabit yıldızların etkileri de var. 

Merkür kavuşum Sabit yıldız Sirius , 14 ° 19 ′ Yengeç burcunda : Büyük iş başarısı, etkili insanlardan yardım, gereksiz yere endişelenme,  kazalar ve fiziksel yaralanmalar

Jüpiter kavuşum Sabit yıldız Alphecca 12 ° 33 ′ Akrep: Onur ve haysiyet, sanatsal yetenek, maddi kazançlar için dini konular aracılığıyla yayın yapma

Neptün kabuşum  Sabit yıldız Achernar 15 ° 34 ′ Balık: Kamu görevlilerinde başarı, hayırseverlik ve din

Neptün, Zaodyağın nazlı gelini salıncağında nazlı nazlı salınıyor işte . Eeeee...

Bu Neptünün nazlı gelin halleri bize neler yapacak ?

Neptün'e genellikle Venüs'ün 'yüksek oktav' kuzenidir.  Böylece sevgi, güzellik ve tutkular için değerlerimiz Neptün aracılığıyla daha "evrensel" hale gelir. Neptün gizemli, illüzyonun ve program sınırlarının ötesinde gezegeni. Bilinçli olma, farkındalığın artması , düşleme durumunun üst düzey durumlarından bilgi edinmek için bizi çağırıyor.

Neptün gerilemesi, görüşlerini bulutlandıran illüzyonları, hayalleri ve sahte gerçekleri sıyırarak korkularınızı ve endişelerinizi içselleştirebilir.

Neptün retro yaptığında , insanlar hayalleri, sezgileri ve tüm yaratıcı arayışlarına daha fazla odaklanırlar. Genellikle "rüya durumundaysanız" bu rüyayı fiziksel haline getirmek için retro enerji ile çalıştığınızı görebilirsiniz. Rüya devletini inkar ederseniz, retro, kaçmayı ve rüyayı veya filmi oynatmayı engellemek için zihin değişikliğine neden olan maddeleri almaya neden olabilir.

Neptün retro olduğunda, gerçeği görmezden gelmek çok daha zordur. Neptün Retrosu, sizi hayatınızda büyük değişiklikler yapmak için sizi kışkırttırabileceğinden zorlu bir uyandırma çağrısı yapar . İşte tam da şu anda bunu yaşıyor evren . Hem de hayaller kurduran , aşkı bulutların üstünde yaşamak istene balıkların evinde Neptün gerçeği gör diyor inadına inadına.

Gerçek şu ki , aşk yanmak demektir. 
Kimler nasıl yanacak peki ? 
Özellikle balık burcunda doğum haritalarında gezegen yerleşimi olanlar 
Yükselen yöneticisi balıkta olanlar 
Ay burcu balık olanlar
Yükseleni balık olanlar 
5. evi balık olanlar : Yükselen akrepler 

Sen hangi yangından payını alıyorsun ? Beni yükselen akrepten vurdu ... 

Yangınım nereden 5. evden , aşk ve çocuklar evinden , şükür ki yandım , yanıyorum ... 

Eeee , ne zaman biter yangın , 24 Kasım 2018 , Neptün düz harekete geçince , sabır az kaldı...

Neptün retro döneminde, içselliğe dönün ve gerçeği kabul edin. Yanılsama açığa çıkar ve gerçek gerçektir. Bu, iç yaratıcıyı teşvik etmek ve fiziksel form haline getirmek için harika bir zamandır aslında …

Yapma herşey bu kadar mı kötü ? Değil tabi ki ? İsterseniz bu durumu fırsata da çevirebiliriz , Jupiter düz hareketi ile bu durumu destekliyor .

Neptün retro döneminde  bizi bekleyen potansiyel iyileşme fırsatları şunlardır  : 

1. Kötü ilişkiler veya bizi geriye çeken şeyleri artık görmezden geliriz. Takılmadan yolumuza devam ederiz.

2. Rüyada durmayı tercih ederiz  ve gerçeklerle yüzleşmeyi biliriz . Ancak hayallerinde farkında  oluruz  , biz yine de hayallarimizden vazgeçmeyiz .

3. Neyin gerçek olduğunu ve neyin hayal olduğunu öğrenmek gerekiyor .

4. Gelecek için daha net düşünebilir ve daha dikkatli plan yaparız .

5. Sizin için gerçekten önemli olanı yeniden değerlendireceksiniz!

Ancak , hep pozitif görüp de negatifi düşünmeyip , neptün etkisi ile Polianna olacak değiliz dimi ?

Neptün retro döneminde   fırsatı değerlendirmeyi bilmeyenleri bekleyen riskler :

1.Neptün retroda iken  uyuşturucuları, kimyasal maddeleri ve uyarıcı severiz . Neptün kafası yaşamak isteriz .

Ne yapalım ? :Bağımlılık kişilikleri, psişik cazibe merkezleri ve enerjilerinizi boşa çıkaran ezici insanlarla bağlantı kurmayı bırakarak kendinizi koruyun.
Siyah giymek negatif enerjiyi ve psişik saldırıyı etkiler.

2. Depresyona meyilliyiz.
Ne yapalım : Neptünün ilham veren özelliğinden destek alarak , tasarım , el becerileri , resim , çizim , yazı yazma , şiir vb . konularda  kullanalım enerjimizi. Ayrıca kafa bulanık olduğu için yatırım kararları verirken hata yaparız .

3. Düşük vücut ısısı ve tiroid , omurgayı etkileyen geçmiş bir yaralanma, gıda alerjilerine karşı dirensiz olur vücudumuz .Bu görünümlerde , vücudun tüm bezlerini etkileyen bağışıklık sisteminde bir bozukluğa neden olur. Yerli, tüm endokrin sistemin bozukluklarına duyarlıdır, böylece hastalıklar vücudun neredeyse herhangi bir yerinde gelişebilir. Tüm vücut zayıftır ve az enerjileri vardır.

Ne yapalım : Maydanoz çayı dahil olmak üzere her öğünde maydanoz tüketimi sayesinde duruma büyük ölçüde yardımcı olabilir. Maydanoz, bağışıklık sistemini canlandırır ve güçlendirir. Narlar, kiraz , karpuz , nekatrin , üzüm ile vücüdunuzu destekleyin . Mümkün olduğunca sudan uzak duralım.

Bu krizi de fırsata çevirmeniz dileği ile ... 

Burçların krizleri ve fırsatları hangi alanlardan gelir ?
Merak etmeyin tek tek anlatacağım
Şimdilik benden bu kadar 
Takipte kalın 

Yıldızlara Fısıldayan Kadın
Vedik Astrolog


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

1 facebook-blogger:

Anonymous said...

Burcum akrep 5.evim 16 derece terazi, görüşmek üzere olduğum kişinin burcu balık haritasını bilmiyorum. Herhangi bir yorumunuz var mıdır ? Gülşen hanım sadece buluşma adına şehir dışına gideceğim