05 December 2018

Yıl 2019 : Burçları Kariyer Hayatlarında Neler Bekliyor ?


Kariyer hayatımız önemli. 2019 yılında burçların kariyer hayatı nasıl geçecek ? 

Kariyer / iş ve finansta büyüme dönemlerini ve düşük kaldığı dönemleri öğrenmek için referans kılavuzumuz ne olacak ?

İş değişiminiz, işyerinizde yeni sorumluluklar, promosyon, yabancılarlar iş anlaşmaları ve iş dünyasında genişleme için önümüzdeki 12 ay içinde ileriye giden fırsat kapıları neler olacak ?

Yıl boyunca kariyer ve profesyonel yaşamda bekleyeceğiniz sonuçlar ve gelişmelere dair bir rehber olarak gezegensel hareketlerin sonuçları nasıl detaylandırılabilinir ?

'Vedic astroloji', işyerinizde ve kariyerinizde şansınızı optimize etmek için önlemler alır ve önümüzdeki yıl herhangi bir zarardan kaçınmak için gerekli bazı tedbirleri size bildirir.

Şimdi ay burçları esasına göre burçlar kariyerlerinde neler yaşayacak ? Başlayalım …

Ay burcu koç olanların 2019 yılında kariyer hayatı nasıl geçecek ? 

2019 yılı, kariyeriniz için karışık sonuçlar getiriyor, Koçlar. 2019'un başında, işle ilgili karışıklık sizi rahatsız edebilir. Bununla birlikte, tam enerji ve gayretle çalışmaya devam edecek ve herhangi bir risk almaktan korkmayacaksınız. Yeni bir işe başlamayı planlıyorsanız, 2019 Haziranından önceki dönem olumlu görünüyor. Yeni fikirlere başlamadan önce tüm işlerinizi dikkatlice planlayın.

Yatırımlar 2019 yılında istenen karı getirmiyor gibi görünüyor ve dikkatli olmalısınız. Kariyeriniz Eylül ayı civarında hız kazanacak ve yabancı bir şirketten gelen yeni teklifler, ruh halinizi ve gelecekteki beklentilerinizi artıracaktır. İş ile ilgili seyahatler yılın sonuna kadar devam edecek. Bir ortaklık halinde, işinizden istenen kazanımları elde etmek için daha fazla çalışmak zorunda kalacaksınız. Bir ortaklık işi içindeyseniz, iş cephesinde stresli olabilirsiniz. Uyanık olun ve kimseye körü körüne güvenmeyin. 

Yeni projeler kariyer konularına bakış açınıza tazelik getirecek, hayatınızı güçlendirecek ve sizin için faydalı olacaktır. Yaşlılarınız veya patronunuzla her zaman çatışmalardan kaçının. Yeni fırsatların ve öğrenmelerin sizi beklediği Eylül ayında bir iş değişim şansı gelebilir. 

Yazılım veya yaratıcı alanlarda çalışıyorsanız, bu yıl sizin için finansal olarak ödüllendirici olacaktır. Ortaklı gelirlerdeki gecikmeler olasıdır ve sabırlı olmalısınız.

2019 yılında ay burcu Boğa olanların Kariyer hayatı nasıl olacak ?

2019'da, kariyer cephesinde, olumlu gelişmeler göreceksiniz. Başarı, sıkı çalışma ve samimi çabalarla size gelecek. Kariyerinizde yeni fırsatlar yaratacak olan işlere tutkuyla bağlı olacaksınız. Ancak, itibarınızı bozabileceğinden, dalaverelerden kaçınmaktan kaçının.

Yeni bir çalışma ortamı ve iş fırsatları için umutlar bu yıl çok parlak görünmüyor. Yeni bir girişime adım atmayı planlıyorsanız, o zaman düşük beklentileri koruyun ve en azından Ağustos 2019'a kadar yatırım yapmamaya çalışın. Mart ayı civarında, yurtdışından karlı yeni bir proje fırsatları gelebilir. İş arkadaşlarınıza karşı alçakgönüllü ve destekleyici olun.

Pazarlama veya finans alanlarında çalışıyorsanız, bu yıl olağanüstü büyüme ve getiri yolunuza çıkacaktır. 2019 Martından önceki ve Eylül 2019'dan sonraki dönem, iş değişimi için elverişli ve işinizi kadın arkadaşların yardımıyla değiştirmeyi planlayabilirsiniz. 

Bir kadın patron veya süpervizör altında çalışıyorsanız, onunla herhangi bir çartışmadan kaçınmaya dikkat edin. İşinizdeki çabalarınız size takdir kazandıracak ve patronunuzla ilişkileriniz samimi olacaktır. Nisan ayından sonra kariyer hayatı karışabilir, ancak Kasım ayında büyük bir değişim hayatınızı değiştirebilir.  

Ay burcu İkizler olanlar için 2019 yılı Kariyer gündemi nasıl olacak ? 

2019 yılı, kariyeriniz için olumlu bir nota ile başlıyor senfonisine  İkizler ve işler Nisan ayına kadar sorunsuz ilerleyecek. Bununla birlikte, nisandan eylül ayına kadar olan süre işiniz için stresli görünüyor. Bu süreçte işle ilgili yüksek tansiyon sizi rahatsız edebilir. Eski veya durdurulmuş bir işi yeniden başlatma şansı iyi görünüyor. Yurt dışından gelen yeni teklifler büyük olasılıkla ve zamanında tamamlandığında size iyi mali karlar ve itibar artışı getirecektir. 

Bir ortaklık işinde çalışıyorsanız, dikkatli bir şekilde çalışın ve olası beklenmedik bir zarara karşı uyanık olun. Artık yeni iş ortak tekliflerini kabul etmekten kaçın. 2019 kariyeriniz , bu sene yeni bir işe başlamaktan uzak durmanızı tavsiye ediyor. Eğer bir işte çalışıyor iseniz , maaşlı çalışan iseniz, 2019 sizi bir promosyon ve maaş zammı ile ödüllendirebilir. Taşınma ya da iş yerinin arzu edilen yere değiştirilmesi, yılın başında olasıdır. 2019 kariyerinizde , işyerinizde bir transfer  ve terfi bekliyorsanız , otoriteler ve yöneticiler size yardımcı olabilir. Sıkı çalışmanız ve çabalarınız takdir edilecek ve ödüller sonunda size gelecektir. Kasım ve Aralık ayları kariyeriniz için karlı görünüyor.

Ay burcu Yengeç olanlar için 2019 yılı Kariyer hayatı nasıl ilerleyecek ?

Şubat 2019 ve Mart 2019 kariyeriniz için elverişli görünüyor. 2019 yılı kariyeriniz bir ortaklıkta çalışıyorsanız sizi uyarıyor. Ortaklıkla ilgili stres yaşanabilir. Mart ayından sonra, yabancı bir şirketle iletişim kurmak kariyer beklentilerinizi artıracaktır. Şansınızı, çalışmalarınızı uluslararası ölçekte genişletebilirsiniz. İş amaçlı bağlantılarınız genişletebilirsiniz. Nisan ayı sonunda, Satürn ve Jüpiter'in geri dönüşü olacak. Bu dönemde büyük değişikliklerden veya kararlardan kaçının. Eski bir işe geri dönmeyi planlayabilirsiniz. İstenen sonuçları elde etmek için 2019'da çok fazla çalışmanız gerekecektir. 

Ortaklıklar bu yıl olumlu görünmemektedir. Her şey eylül ayından itibaren düzelmeye başlayacak ve çabalarınız beklenen karşılığı bulacaktır. Promosyon ve takdir  ile ödüllendirilebilirsiniz. Projeler yıl sonuna doğru başarılı bir şekilde tamamlanacaktır.

Ay burcu Aslan olanlar için 2019 yılı Kariyer gündemi nasıl olacak ? 

2019 yılı Ay burcu Aslan olanlara iş başarısında size başarı ve kâr getirecek yeni fırsatlar getirecek. Güveniniz ve cesaretiniz her türlü zorluğun üstesinden kolayca gelmenizi sağlar. Yılın başlangıcı, fayda getirecek sık sık seyahatler ile geçebilir. Mart ve Nisan ayları arasında, çalışma hayatınıza daha fazla vakit ayırabilir ve sonucunda kazanç sağlayabilirsiniz. 

2019 yılında , Nisan ayından sonra yeni bir ortaklığa yatırım yapmamanızı veya yeni ortaklık kurmamanızı öneririm. İşle ilgili bazı karışıklıklar 2019'un ortalarına kadar geçerli olabilir. Yeni bir işletmeye yatırım yapmayı planlıyorsanız, Eylül 2019'dan sonraki zaman karlı görünüyor. Öfkeyle ya da açgözlülükle yıl ortasında bir iş değişikliği yapmaktan kaçının. İşyerinizdeki yaşlılarla ve otoritelerle uyum içinde kalın. Büyük bir projedeki katkınız size takdir ve olası bir promosyon kazandıracaktır. 

Ay burcu Aslan olanlar 2019 yılında kariyerde arzu edilen bir çalışma yeri değişikliği veya transfer için umut verici görünüyor Eylül ayından sonra  ve hatta maaş ve promosyonda artış görülebilir. Bu süre, size istenen, beklenen ve arzulana iş  ve uygun bir iş teklifi de getirebilir. İş ile ilgili bir seyahat sizi yurtdışına götürebilir ve bu durum da sizi çok meşgul edebilir.  Yılın sonuna doğru, bir elemanınız ile bir çatışma yaşamanız mümkün ve bunu sabırla ve diplomatik olarak ele almalısınız.

2019 yılında Ay burcu Başak olanları Kariyer hayatında neler bekliyor ? 

Başaklar, 2019 yılında kariyer hayatınız iyi bir başlangıç ile başlıyor ve mali açıdan size fayda sağlayacak yeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Bu yıl hakettiğin yeri alabilirsin. Büyük bir projeye girme şansı, imajınızı ve gelecekteki beklentilerinizi artıracak . Mart ayında, 7. evde yanma altında bir Merkür Retro etkisi ile beklentilerin karşılanma derecesi biraz alçalacak olsa da dikkatli durun ve şu an büyük işlerle ilgili karar veya değişikliklerden kaçının. 

22 Haziran'dan sonra, iş ile ilgili karlarda bir dip ile karşılaşabilirsiniz. Yeni bir ortaklık başlatmak ya da yeni yatırımlar 2019 yılı içerisinde ancak Ağustos ayından sonra destekleniyor. Profesyonel alanda bazı zorluklar muhtemeldir, ancak cesurca ilerlerseniz meyveleri toplayacaksınız. İşle ilgili yabancı seyahatler karlı görünüyor. İşlerde bu yıl başarı elde etmek için daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. 

Yeni bir iş arıyorsanız, Mart ayından önce uygun bir teklif gelebilir. 2019 yılında kariyer size arzu ettiğiniz sonuçları vermek için öfkenizi kontrol etmenizi ve sabırlı olmanızı önerir. 2019'un ortalarında, öfkenin nedeniyle iş değişiminden kaçının, keskin sirke küpüne zarar. Eylül başladığında, meslektaşlarla ilişkiler gelişecektir. İşinize karşı tembel olmaktan kaçının, tek başına çalışmanız, itibarınızı ve iş yerindeki statünüzü artırabilir. Sizin için 2019 yılı sonuna kadar yeni bir mümkün.

Ay burcu Terazi olanlar için 2019 yılı Kariyer konuları nasıl olacak ? 

Ay burcu Terazi olanlar için 2019 yılı, zorlu çalışmaları ifade eder. Başarı sadece samimi çabalarınızla gelir, Ay burcu Teraziler. Yüksek beklentileri korumak , sık sık hayal kırıklıkları yaşamaya yol açacaktır. Çalışmakla ilgili sık seyahatler sizi sıkıntıya sokmadığı sürece 2019 ortalarında yeni bir işe başlamaktan kaçının. Bu sene hedefinize ulaşmak için kendinizden emin olun ve yorulmadan çalışın. 2019 yılında işinizde olası bir kayıp veya aldatmaya maruz kalabilirsiniz. 

Bir ortaklıkta çalışıyorsanız bu sizin için daha iyi olur. Eğer bir işte maaşlı çalışan iseniz , yıl sizin için olumlu başlıyor gibi görünüyor. Yıl sonuna doğru maaş artışının yanı sıra itibar artışı da sizin için muhtemel görünüyor. Ay teraziler için 2019 yılı istediğiniz iş yerine yerleştirilme konusunda güçlü bir olasılık da gösteriyor. Meslektaşlar ile ilişkiler iyi görünüyor. Ay burcu Terazi olanlar patronunuzdan takdir görebilirsiniz ve onların size olan güveninizi artıracaktır. 

2019 yılının ortalarında işinize çok dikkat edin, beklenmedik bir dönüş ve gelişmeler olabileceği gibi gelişmeler Eylül ayından sonra gerçekleşebilir. Bu dönemde, gelirde artış ve yükselme olasılığı oldukça yüksektir.

Ay burcu Akrep olanlar için 2019 yılı Kariyer konuları nasıl geçecek ?

Ay burcu Akrepler 2019 yılı işiniz için karlı görünüyor, ancak fon eksikliği yatırımlarınızı etkileyebilir. Eylül ayından sonra bazı şeylerin iyileşme ihtimali var. Yabancı bir şirketten gelen yeni bir proje, mali kar getirebilir ve gelecekteki beklentilerinizi artırabilir. Sözlerinizi dikkatli seçin, çünkü yumuşak ve dikkatli bir şekilde konuşulan kelimeler getiriyi sizin lehinize çevirebilir.

2019 ortalarında,  Ay burcu akreplerin yeni bir çalışmaya başlamaktan kaçınması önerir. Bir ortaklıkta çalışıyorsanız, herhangi bir karar almadan önce eşinize danışın. Parayla ilgili evrak veya çek, iş ortağınız ile ilgili bazı sorunlara neden olabilir.

Nisan ayından sonra iş değişiminden kaçının ve mevcut işinize da çok fazla enerji harcamaktan kaçının. Kıdemli kişiler veya patronunuzla ilgili bir tartışma, 2019'un ortalarında yaşanabilir, bu nedenle dikkatli olun ve bu tür olaylardan kaçının. Önemli olaylar Ekim ayından sonra gelişmeye devam ediyor ve çabalarınız artık meyvelerini verecek.  Ay burcu Akrepler 2019'un sonundaki maaş zammı, patronunuzun takdirini alabilirsiniz.  

2019 yılında Ay burcu Yay olanların Kariyer hayatları nasıl olacak ? 

Ay burcu Yay olanlar , 2019 yılı size kendinizi kanıtlama şansı verir. İrade gücünüz ve sıkı çalışmanız, hayatınızda güçlü ve olumlu bir değişim yaratacak. 2019 sizin için sık seyahat ile ilgili işle başlıyor gibi görünüyor. Bu yıl işinize yatırım yapmak için iyi görünüyor, Ay burcu Yaylar.

Mayıs 2019 ile Ağustos 2019 arasında önemli bir karar almaktan kaçının. Aşırı çalışma baskısı iş ve aile hayatındaki dengeyi bozabilir, bu da sizi strese sokabilir. 2019 yılında ay  burcu Yay olanlar,  yurtdışında daha fazla paraya ihtiyaç duyabilecek olası bir projeyi bitirmek isteyeceksiniz ve arkadaşlarınızın yardımı ile tamamlayabileceksiniz. Eylül 2019'dan sonra, işe bağlı başarı, mali durumunuzu iyileştirir. Kariyer hayatınız bu yıl sizin yaşlılarınızdan veya patronunuzdan olası takdirlerinizden bahsiyor.  

2019'un başlangıcında bir maaş zammı ve promosyon alınabilinir. Yeni projeler sizi bu yıl yurt dışına götürebilir. Kadın çalışanlar ile aranıza güvenli bir mesafe bırakın. Yeni bir işe ilişkin konular Ağustostan sonra olumlu görünüyor. Bir hükümet deseği  arıyorsanız,  muhtemelen bulacaksınız. Kasım ayı civarında, eski bir şirketten veya işten bir çağrı alabilirsiniz. Eğer katılmayı düşünürseniz, 2019'dan sonra yapın.

2019 yılı Ay burcu Oğlak olanlar için Kariyer alanında neler getirecek ?

Ay burcu Oğlak olanlar , 2019 yılında kariyer durumunuz karışık sonuçlar görünüyor. Sade Sati'nin etkileri, kariyerinizde başarılı olmak için daha fazla çaba gerektirecektir, ki bu biraz hayal kırıklığı yaratabilir. Yükselen efendiniz 12. evinizi geçerken, bu yıl işler yavaş seyreder.  İşle ilgili seyahatler sizi 2019'da yurt dışına götürebilir. İyi bir yabancı projede başarı elde etmek için çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz ve bu da gelecekteki beklentilerinizi büyük ölçüde artıracaktır. 

2019 içinde yeni bir çalışma hayatı değişikliğinden kaçınmanızı öneriyorum. Bir ortaklıkta çalışıyorsanız, ortağınız işiniz için oldukça yararlı görünüyor. Bir sözleşme veya önemli bir belge imzalarken çok dikkatli olun. 2019 başladığında, yaşlılarınız tarafından fark edilmek için çok çalışmak zorunda kalacaksınız. İşten kaynaklanan karışıklıkların sizi yavaş tutacağından, Mayıs ile Ağustos 2019 arasında sabırlı olun. Enerji seviyenizin yükseleceği ve coşkunluğunuzun merdiveni başarıya ulaştırmanıza yardımcı olacağı ancak Eylül ayında karlı bir dönem başlıyor. Ağustostan sonra iş değişimi olumlu görünüyor.

2019 mühendisler, pazarlama yetkilileri, reklamcılar, sanatçılar ve doğal kozmetiklerinde çalışanlar için iyi görünüyor.

Ay burcu Kova olanlar için  2019 yılı Kariyer konuları nasıl olacak ?

Ay burcu Kova olanların kariyer hayatları 2019 yılında çoğunlukla iyi görünüyor. Sıkı çalışma ve samimi çabalar sonunda size istediğiniz başarıyı getirecektir. Kariyerinizin 2019'da çabalarınız sonunda yeni zirvelere tırmanması bekleniyor. Yeni bir iş veya karlı bir yeni iş başlangıcı yapılabilir veya bir ortaklık içinde çalışmayı planlayabileceksiniz. İş yatırımları nisan 2019'a kadar olumlu görünüyor. Küçük kardeşler veya arkadaşlar yeni bir iş projesinde finansal olarak size yardımcı olurlar. Ödemelerde bazı gecikmeler Mayıs ayından sonra gündeme.  2019 yılının ortalarında, tüm iş ile ilgili dilekleriniz yerine gelir. Ay burcu Kova olanlar için 2019 yılının Eylül ayından itibaren yeni iş teklifleri ve fırsatlar gündeme gelebilir ve kendi şartlarınızı karşı tarafa kabul ettirdiğinizden emin olmalısınız.

İşe bağlı karışıklıklar Mart ayına kadar gündemde olabilir ve bu zamanda önemli bir karar almaktan kaçınmalısınız. 2019 başladığında, iş arkadaşlarınızla devam eden sorunlar çözülecektir. İstenilen maaş ve pozisyon ile yeni iş teklifleri Mayıs ayından sonra size gelecektir. İş yerinde tembellikten uzak durun. Birisi sizi aldatabileceğinden, Haziran 2019a kadar işinize dikkat edin. Kariyer hayatı eylül ayından sonra yeni projeler ve patronların takdiriyle şans getirecek gibi görünüyor.

2019 Ay burcu Balık olanlar için kariyer nasıl gelişecek ?

Ay burcu Balık olanlar için iş yerinde bazı belirsizlikleri göstermektedir bu yıl. İşteki değişimler mevcut işinizde bir değişikliğe neden olabilir. Bir ortaklıkta ise , ancak önce şahitler ile karşılıklı bir anlayış geliştirdikten sonra çalışın. İş miktarındaki yükseliş sizi zorlayabilir.

Nisan ayından sonra iş ve kariyer çalışmalarını dikkatli bir şekilde yapın. Hesaplanmış kararları alın ve aceleci eylemlerden kaçının. Yeni bir proje, çalışanların bulunmaması nedeniyle gecikmeler yaşayabilir. Daha sonra sorunlardan kaçınmak için tüm çalışmalarınızı belirlenen sürede bitirin. Küçük kardeşler veya ebeveynler, işle ilgili bir yatırım için finansal olarak size yardımcı olabilir.

2019 , aynı zamanda yeni bir iş kurmak için elverişli görünüyor. Yine de siz temkinli olun ve bir şeyler başlatmak isterseniz, Eylül ayından sonra plan yapın. İş ile ilgili geziler karlı görünüyor ve sizi sık sık yurtdışına götürebilir. Öğretim, eğlence, danışmanlık, yiyecek veya turizm alanlarında çalışanlar parlak bir dönem geçireceklerdir.

Eğer bu iş dallarında iseniz 2019 yeni fırsatlar getirir. Yeni bir iş için şansınız Mart ayına kadar iyi görünüyor. Terfi amaçlıyorsanız patron ve yaşlılar size destek olur. Ez cümle Nisan ayından sonra kariyer konuları  konular hassas hale gelebilir. Dikkatli olun ve işte uyanık olun. Bir iş değişikliği yapmaktan kaçının. 2019 ortalarında ise çalışma baskısı artmaktadır. Yeni projeler yolunuza çıkabilir, performansınız dikkatlice değerlendirilir. İş arkadaşlarınızla iyi ilişkiler kurun. Durumlar  Ekim ayından itibaren iyileşecektir, bu zamandan sonra bir iş değişikliği planlayabilirsin.

Tüm burçlara hayırlı olsun . 
Tabiki en doğrusunu göklerde burçlar yaratan Rabbim bilir. 

Yıldızlara Fısıldayan Kadın 
Gülşen Kayıkcı


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: