20 January 2019

Şubat 2019 : Yıldızlar Burçlara Neler Fısıldıyor ??? Burçlar İçin Tasiyeler ...Şubat 2019’da başımıza neler gelecek ? Hepimiz merak içindeyiz değil mi … Hadi yazalım.

Öncelikle Efemeris ne diyor bakalım , gezegenlerin seyrine …


Şubat 2019 
4 Şubat 2019 : Magha Amavasya  ( Yeniay )
5 Şubat 2019 : Mars Balık burcundan Koç burcuna geçiş yapacak.
7 Şubat 2019 : Merkür Oğlak burcundan Kova burcuna geçiş yapacak. 
12 Şubat 2019 : Güneş Oğlak burcundan Balık burcuna geçiş yapıyor. 
19 Şubat 2019 : Magha Purnima ( Dolunay )
24 Şubat 2019 : Venüs Yay burcundan Oğlak burcuna geçiş yapacak 
25 Şubat 2019 : Merkür Kova burcundan Balık burcundan geçiş yapacak.

Bakıyorum da gökyüzü gündemi , bir nebze sakin …

Hadi başlayalım , ay burcumuza göre başımıza neler gelecek ? 

Ay burcu koç olanlar :

Sağlık ay boyunca oldukça iyi görünüyor ve herhangi bir kaygı için gerekçeniz yok. Romatizma gibi kronik hastalıklara yatkınlık ve sindirim sistemi ile ilgili benzer şikayetleri olanlar, rüzgar ve hava almak gibi aşırı şikayetleri olanlar bile, çok fazla rahatlama yaşar , çok şükür.

Finansal beklentilerinizi önemli ölçüde ilerletmeniz gereken mükemmel verimli bir ay. Bu ay, bazılarınız küçüklerinize veya çalışanlarınıza daha hoş davranacak. 

Ay boyunca yetenekli olacağız , öğrenme arzusu ve ruhsal zenginliğe sahip insanlarla olan ilişki, maddi anlamda ve manevi doyum açısından bizi kazançlı çıkacaktır. Beklediğiniz kazancı elde etme konusunda çabalarınız sonuç bulacak. Gelmesi biraz yavaş olabilir, ancak kesinlikle size gelecektir. 

Bu ay kariyer fırsatlarının artması  için atmosfer oldukça elverişli. Oldukça sıkı çalışma eğilimindesiniz, ve artık çabalarınızın ödülünü alacaksınız. Beklenen tüm hedef gerçekleşebilir. Çalışma ortamı da çatışmalar olmadan mükemmel bir ay geçireceksiniz. Eğitim beklentileriniz için de öz oldukça faydalı bir ay. Yüksek çalışmalara devam edenler sadece doğru zamanda doğru fırsatları bulmakla kalmayacak, aynı zamanda seçtikleri alanlarda da çok iyi şeyler yapmaya devam edecektir.

Hem yurt içi hem de yurt dışı konularda seyahat etme fırsatları yakalayacaksınız . 
Genel olarak, oldukça faydalı bir ay.

Ay burcu boğa olanlar 

Yıldızların sağlığınızı kutsadığı bir dönem, herşeyin başı sağlık , şükür ki sağlıklı bir ay geçireceksiniz. Ateş ve iltihaplanma gibi ani akut hastalık nöbetleri olanlar bile, sıkıntılarından uzak kalacaklar.  

Bu ay hem maddi anlamda hem de manevi olarak tatmin edici ve sizin için son derece kazançlı olacak. Bazılarınız bir tür sosyo-din hizmetinde bir marka haline gelmeye devam edecektir.

Ay içinde finansal çabalarınız oldukça başarılı olacak ve beklenen kazanımların tamamını elde edeceksiniz. Ancak, kariyeriniz için beklentiler pek parlak değil. 

Eğer öğrenci iseniz bu ay eğitim çok iyi olmayabilir. Hukuk öğrencileri özellikle dikkat etmeliler. Daha yüksek araştırmalar yapmak isteyenler de son derece sinir bozucu bir zaman geçirecekler. Bazılarınız doğru fırsatları bulamayabilir, bazıları ise farklı türde sorunlarla karşılaşır. Sınavlara giren adaylar, başarı ile başarısızlık arasında ince çizgide kalabilirler. 

Seyahat etmenin faydaları söz konusu olduğunda, yüksek öğrenim veya eğitim için yurtdışına gitmek isteyenler için mükemmel bir ay. Yurtdışına seyahat etmeyi planlayanlar, bu noktada bir girişim yapmalı, çünkü girişimlerindeki başarı neredeyse kesin. 

Ailenizle ilgili meseleler söz konusu olduğunda, bu ay yıldızlar size neşeli bir şarkı söylemeyecek. Siz ve ailenizin büyükleri arasında ciddi fikri farklılıklar olabilir. 

Çocuğunuz var ise çocuğunuzun beklentileri , bu ay sizin sınırlarınızı zorlayabilir. 

Genel itibari ile sabır gerektiren bir ay . 

Ay burcu ikizler olanlar 

Yıldızların sağlığınızı kutsamaya başladı ,  aylarca bunu günü beklediniz artık sırtını geriye yaslayıp bu durumun tadını çıkarmadanzamanı geldi. Siğilleri ve buna bağlı şikayetleri olanlar bile, normal önlemlere uyulması koşuluyla, siğillerinin iyileştiğini görecekler. 

Yıldızların konumu bu ayki finansal beklentileriniz için uygun değil. Önemli konularda normal özgüveninizden ve inisiyatif alma becerinizden bile yoksun olacaksınız. Bu, ilerlemenizi büyük ölçüde etkiler ve durgunluk yaratır.Ek olarak, hükümetten beklenen herhangi bir kazancın gerçekleşmesi muhtemel değil. 

Kariyer beklentilerinizle ilgili olarak bir ay boyunca kazançla dolusunuz. Bazılarınızın çalışmaya pek de gönlü olmasa da … Her durumda, maddi bir şekilde faydalı olacak bu ay size. 

Bu ay seyahatlerden sizi çok yorabilir,  çünkü yıldızların yükselişi elverişli olmaktan uzak. Yüksek eğitim için yurtdışına çıkmayı planlayanlar bunu ertelemek zorunda kalabilirler. 

Çocukları olanlar çocukları  ile için normalden daha iyi bir ay geçirebilir.

Ay burcu yengeç olanlar 

Yıldızların sağlıkla sizi kutsadığı keyifli bir ay. Sadece bir uyarı notum var ve bu kendinizi fazla yormamak. Enerjilerinizi haksız yere kullanmayın…

Bu ay, finansal beklentileriniz çok parlak görünmüyor, çünkü yıldızlar zorunlu bir modda değil. Şairler, müzisyenler, dramatistler, film yapımcıları ve sanatın diğer uygulayıcıları oldukça zayıf bir dönemle karşı karşıya kalacaktır.

Hükümetten bir miktar kazanç gelmesini bekleyenler, sonuç neredeyse kesinlikle olumsuz olacağından hayal kırıklığına uğrayabilirler. 

Bu ay kariyer fırsatları ellerinize geçecek ve birkaç önemli fırsat birden gelebilir. Maddi kazanımların yanı sıra, tüm yaşamınızı zenginleştirecek ve çok tatmin edici bir boyutta olacaktır bu fırsatlar.

Eğitim arayışlarınız söz konusu olduğu sürece, yıldızlardan gelen olumlu bir şey yok. Yüksek öğrenime devam edenler çabalarını beyhude bulabilirler. 

Önümüzdeki ay boyunca, yıldızlardan gelen fısıltılar size hem yurt içinde hem de yurt dışında seyahatten mükemmel kazanç vaat ediyor. En uygun yön Kuzey olacaktır. Pazarlama ve satış yapanlar bunu not etmelidir. Dahası, yurtdışında yapılacak seyahatlerin hepinizin hedeflerinizi gerçekleştirmede çok başarılı olacağı konusunda güçlü şansınız da olacak. 

Aileniz ile ilişkileriniz ay boyunca düzgün bir şekilde seyredemeyebilir, çünkü yıldızlar hiçbiri uygun bir şekilde yerleşmiyor. 

Eğer çocuğunuz var ise, bu ay çocukları için endişe duyanlara oldukça faydalı bir ay olacaktır, çünkü yıldızlar çok destekli. 

Ay burcu aslan olanlar 

Yıldızlar önümüzdeki ay boyunca çok zorlayıcı bir havada değiller ancak azıcık dikkat etmek zorunda kalacaksınız ve kendi sağlığınıza iyi bakmanız gerekecek. Romatizma gibi kronik hastalıklara yatkınlık ve rüzgâr ve şişkinlik gibi sindirim özelliklerinden şikayetçi olanlar formda kalma çabalarını iki katına çıkarmak zorunda kalacaklar.

Hem tedavi hem de diyetler için çok daha fazla özen gösterilmesi gereken bir ay olacak. Karaciğeriniz de, özellikle daha önce böyle bir sıkıntınız oldu ise  bu durum tekrar sizi rahatsız edecektir. Olayların dönüşümü pek elverişli olmadığından, karaciğer için uygun bir tonik almak , detoks yapmak gibi bazı önleyici faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Bu ay finansal beklentileriniz için çok az gelişim var. Birçoğunuz çabalarınızı boşa harcadıysanız, hedeflerinize daha fazla yaklaşamayabilirsiniz. Bu durum malesef hiçbir şekilde ilerleme olmadığı anlamına gelir.Hükümetten dört gözle destek bekleyenler boşuna bekliyor olacaklar, çünkü sonuç neredeyse kesinlikle olumsuz .

Profesyonel beklentilerinizin oldukça parlak olduğunun, profosyonel kazanımların mükemmel olduğu bir ay. Kadınlar özellikle kariyerlerinde bir dönüm noktası yaşayabilirler. 

Ayrıca, tüm çalışma ve yaşam tarzlarınızı niteliksel olarak zenginleştirecek yetenekli insanlarla son derece yararlı ilişkiler kurmak faydalı olacaktır. Sadece maddi açıdan faydalı değil, aynı zamanda manevi anlamda da tatmin edici. 

Bu ay, eğitim beklentilerinizle ilgili olarak oldukça yararlı bir ay olacak, çünkü yıldızlar sizi tercih edecek bir halde. Dil, gazetecilik, muhasebe ve hukuk öğrencileri olanlar, sınavlarında başarılı olmak ve sınıflarında üst sıralarda yer almak için son derece üretken bir büyüye sahip olacaklar.

Seyahatten elde edilen kazançlar söz konusu olduğunda, yıldızların iyimser olmaktan uzak. Çoğunuz, iş veya resmi amaçların peşinde koşarak kapsamlı seyahatlerde yapacak, ancak bu çabaların, küçük bir başarı ölçütünü bile elde etmesi pek olası değil.

Ailenizin kadın üyeleriyle, özellikle karınızla olan ilişkilerde daha fazla gerginlik olasılığı var ay boyunca. 

Finansal olarak, hepiniz de çok iyi ücret alamazsınız, bu nedenle harcamalarınızı dikkatlice planlamalısınız.

Yıldızlar sizi destekleyeceğinden , çoğunuz çocuklarınızdan son derece memnun olacaklar. Birçoğu çok iyi işler yapar ve davranışlarıyla birlikte yaşlıları ve  özellikle öğretmenlerini etkilerler. 

Ay burcu başak olanlar 

Yıldızlar sağlığınızı korumanız konusunda sizi uyarıyor. Herhangi bir ani ateş veya enflamasyonun derhal tedavi edilmesinde dikkatli olunması gerekiyor. Erken teşhis, sağlığınızın ihmal edilmiş olması durumunda olabilecek herhangi bir ciddi kötüleşmeyi önleyebilirsiniz. 

Karaciğer hastalıklarına karşı, özellikle de bu tür hastalıklar için geçmiş öyküsü olanlar kendini korumalı. Bu, karaciğer için genellikle halsiz davranmasını engelleyen bir tonik kullanılarak yapılabilir. Sadece bu kadar önemseme ve endişelenecek bir şey yok.

Yıldızlar bu ay finansal beklentilerinizi destekleniyor. Katılabileceğiniz herhangi bir anlaşmazlık veya davada bu ay neredeyse aleyhinize karar verilecek. Bu, önemli ölçüde maddi kayıplara yol açacaktır. Bu nedenle, tartışmaya neden olan konuyu ya da ilgili bir kararı daha olumlu bir zamana kadar ertelemelisiniz.Ayrıca, bu süre zarfında kendine güven ve inisiyatif alma yeteneğinden de yoksun olacaksınız. 

Mesleki faaliyetlerinizde aktif yer almak için harika bir ay, eğitim arayışlarınız için mükemmel bir ay olacaktır. Teknik öğrenciler derslerinde ve beceri ve el becerisi gerektiren uygulamalarda son derece başarılı olacaklar ve olağanüstü başarılar elde edeceklerdir.

Her türlü seyahat için elverişli olmayan bir ay, tatil için dahi .

Ailenizin refahı için yıldızların kombinasyonu oldukça elverişli. Özel bir fayda ve çok büyük bir mutluluk kaynağı, eşinizle olan ilişkilerinizde düzelme yaşayabilirsiniz. Kişisel mutluluk açısından bu ay sizin için bir nimet olacaktır.

Çocuğunuz var ise , çocuklarınız olağanüstü sonuçlar elde edebilirler, bazıları bazı spor dallarında başarılı olur veya kredi kazanabilirler. 

Ay burcu terazi olanlar 

Yıldızlar bu ay size karşı oldukça parlak olduğundan, önümüzdeki ay boyunca önemli bir sağlık probleminiz yok. Yine de, rüzgarlara dikkat etmek gerekir. Sindirim organlarıyla sorun yaşamaya eğilimli olanlar, bu sıkıntılardan bir nebze kurtulacaklar. Ancak hem tedavi hem de diyet açısından tüm normal önlemleri almaya devam etmelisiniz. Göğüs bölgesinde yaşanacak olan herhangi bir enfeksiyon konusunda dikkatli olunmalı. 

Bu ay finansal beklentileriniz iyi görünmüyor, çünkü yıldızlar bu konuda destekli değil. Hükümetten beklenen herhangi bir kazanım hayal kırıklığı ile sonuçlanacak . 

Kariyerinizi ilerletmek için mükemmel fırsatlara sahip olacağınız bir ay. Bazılarınızın devam edeceği, sosyal-dini faaliyetlere önemli katkılarda bulunma ihtimali belirgin. 

Aynı zamanda küçük bir yolculuk olabilir  ve sonucu oldukça kazançlı olacaktır. 

Yıldızlar oldukça uygun bir şekilde eğitim hayatınız için oldukça faydalı. Daha yüksek çalışmalara devam edenler sadece doğru fırsatları bulmakla kalmayacak, aynı zamanda seçtikleri alanlarda da çok iyi şeyler yapacaklar.

İhracatçılar, turizm endüstrisindekiler ve ilk ve diğerlerinin yanı sıra daha yüksek çalışma ya da eğitim için yurtdışına çıkmak isteyenler, planladıkları yurtdışı seyahatlerini ertelemeyi düşünmelidir, çünkü böyle bir seyahati sıkıntılarına daha da katkı sağlayabileceği oldukça kesin , destek olmak yerine. 

Bu ay mutluluk kaynağınız eşiniz olacaktır , eşinizden çok fazla sevgi göreceksiniz. Finansal olarak da oldukça iyi , genel aile gelirinde bir artış mümkün. Genel olarak, aileniz için oldukça faydalı bir ay.

Yıldızlarınız uygun şekilde yerleşdiğinden, çocuklarınız ay boyunca ilgili alanlarda oldukça başarılı olacaklar.  Ebeveynler olarak sizler , çocuklarınızı, müzik, dans, drama, resim, heykel vb. gibi güzel sanatlar peşinde koşanları cesaretlendirmelisiniz. Aslında, bu ay çocuklarınız, başarılı olurlar. 

Ay burcu akrep olanlar 

Bu ay, yıldızlar sizin için oldukça uygun şekilde yerleşmiş ve sizi iyi bir sağlık sunacaklar. Bu, en az telaşla formda kalacağınız bir süre anlamına gelir. Bununla birlikte, bir uyarı notum da var: Bu durum aşırı güçte yatmaktadır. Sakarlıklara dikkat. 

Bu ay size bakan yıldızların konfigürasyonu mükemmel finansal beklentilere işaret ediyor. 
Yazarlar, şairler, sosyal bilimciler hem maddi kazanç elde edebilir hem de yaratıcı ürünler yaratabilirler. Devletten beklenen bir kazanç da bu ay elde edilebilir. Bu aynı zamanda burs arayanlar için de geçerli. 

Mesleki umutlarınızla ilgili olarak, yıldızların konumunda sizi çok cesaretlendirici bir şey yok. Maalesef… Ve hatta memnuniyetsizlik için bir çok sebep olacak. Çok çalışmak zorunda kalacaksınız ve kazanımlar harcadığınız çaba ile orantılı olmayacak. 

Yıldızlardan eğitim konularında oldukça yararlı sonuçlar bekleyebilirsiniz. Dil öğrenmek isteyenler, gazetecilik, muhasebe ve hukuk öğrencileri özellikle bu faydadan yararlanabilir.

Yüksek öğrenim yapan adaylar doğru fırsatları bulayacak, aynı zamanda kendi alanlarında da başarılı olmaya devam edecektir. Sınavlara giren öğrenciler normal türden bir gayretle, samimiyetle çaba göstermeleri koşuluyla, başarıya ulaşacaklar, ekstra zahmete girmeden… 

Yıldızlar uygun bir konumda olduğundan her türlü seyahat konusunda mükemmel bir ay. Çoğunuz işinizin veya resmi işleriniz için seyahat edecek ve sonuçlar başarılı. 

Dahası, önümüzdeki ay yurtdışına yapılacak herhangi bir seyahatin hedeflerinizi gerçekleştirmede son derece başarılı olacağı konusunda belirgin bir olasılık var. 

Bu ay, ailenizin zorlu durumlar ile karşı karşıya kalması muhtemeldir. Ailenin büyükleri ile ciddi FİKRİ farklılıkların yaşanması ve bunun da nahoş durumlara yol açması muhtemel. Sakin olmalısın ve her türlü yüzleşmeden kaçınmalısın.  Bu kaçınma , size olası gerilimi azaltma konusunda oldukça yardımcı olacak.

Çocukları olanların , çocuklarından beklentilerinin oldukça parlak göründüğü bir ay. Çocuklar kendi alanlarında çok iyi performans gösterir ve büyüklerini etkileyebilir. Yüksek eğitim yapan çocuklar ise  sadece doğru fırsatları bulmakla kalmayacak, aynı zamanda seçtikleri alanlarda da çok iyi şeyler yapacaklardır. 

Ay burcu yay olanlar 

Yıldızların sağlığınızı koruyacak bir ruh hali içinde olduğu iyi bir ay. İçinizde daralma var ise , sizin için iyi bir dönem. Sindirim sisteminin kronik bozukluklarına yatkın olanlar bile, şişkinlik ve aşırı gaz gibi konularda rahatlama yaşayacaklar . 

Normal önlemlerinizi alın , ay genelinde boğaz ağrısına biraz daha fazla dikkat edin. Romatizmal rahatsızlıklar dışında endişelenecek bir şey yok.

Yıldızların konumu nedeniyle finansal beklentiler konusunda özellikle parlak hiçbir şey yok. Eksra kazanç bekleyenler, neredeyse kesin olarak hayal kırıklığına uğrayacak.

Şairler, müzisyenler, oyun yazarları, film yapımcıları ve sanatın diğer uygulayıcıları ay boyunca iyi işler yapamayacaklar.  Ayrıca , ortam yatırımlar ve yeni girişimler için de uygun değil.

Kariyer beklentileriniz söz konusu olduğunda, yıldızların olumlu bir desteği yok. Ay boyunca iş yükü oldukça ağır olabilir ve göreceli olarak daha düşük getiri elde edebilirsiniz. 

İş için bazı seyahatler yapabilirsiniz, ancak bu durumun meyve vermesi de pek muhtemel değil, seyahatleri daha sonraki ve daha hayırlı bir zamana ertelemeye çalışmalısınız. 

Yıldızların konumu eğitiminiz söz konusu olduğunda, bu ay sizin için mükemmel bir ay olacaktır. Yüksek eğitim yapanlar sadece doğru fırsatları bulmakla kalmayacak, aynı zamanda seçtikleri alanlarda da başarılı olmaya devam edecekler. 

Dans, drama, müzik, resim, heykel ve diğer sanatlarla uğraşanlar, yaratıcı faaliyetlerden ilham almış olacaklar . Bazılarınıza bu konuda olağanüstü başarılar vaad ediliyor. Sınavlara girmek isteyenler de normal çabalarla çok kolay başarıya ulaşacaklar.

Aileniz için, keyifli bir ay olduğu.  Ailede hayırlı bir olayı çok eğlenceli ve neşeyle kutlayabilirsiniz. Aile üyelerinin ay boyunca uyum içinde yaşayacak. 

Eğer , çocuğunuz varsa , çocuğun kendilerini yaşıtları arasında özellikle de performansı ve hoş davranışlarıyla öğretmenlerine  kendini seveceği bir zaman . 

Ay burcu oğlak olanlar 

Olumlu bir yıldız kombinasyonu, birçok olası sağlık probleminin sizi rahatsız etmesini önleyecektir. Bunlar arasında yatkın olabileceğiniz kronik düzensizliklere dikkat etmelisiniz. Ateş veya enflamatuar durumlar gibi ani akut hastalıklara yakalanma durumunda dikkatli olmanız gerekir. Bunlar gecikmeden tedavi edilirse kaygıya sebep olmayacaklar. 

Her halükarda, bu ay sağlığınızda herhangi bir hızlı bozulma görülmeyebilir ve basit normal bakım iyileşmeniz için yeterli olacaktır. 

Bir ay finansal kazançlar sağlanması için için çok uygun değil. Beklenen kazancın gerçekleşmesi çok zor görünüyor. Çeşitli engel türleri bu görevi neredeyse imkansız hale getiriyor. 

Seyahatlerden de aynı zamanda beklenen kazancın elde edilmesi başarılı olmayacaktır. 

Bu ay size bakan yıldızların kombinasyonu, profesyonel alanda kariyeriniz için pek uygun değil. Çalışma ortamında beklenen kazanımları elde etmekte zorlanacaksınız. Bu süreçte, çabalarınız neredeyse tüm ay boyunca sonuç vermeyecek. 

Yıldızlar uygun şekilde yerleşmediğinden, bu ay eğitim konularında çok çalışmanız gerekebilir. 

Dans, müzik, resim, heykel ve diğer güzel sanatlar okuyanlar, amaçlarına ulaşmak için ekstra çalışmalıdır. Teknik öğrenciler ayrıca uygulamalarında başarılı olmaları muhtemel olsa da ders kitaplarından pek uzak kalmamalıdırlar. 

Olumsuz bir yıldız kombinasyonuyla karşı karşıya kaldığınız için aile ortamı ve genel refah bu ay çok hoş olmayabilir. Varsa, kardeşlerinizden herhangi biri ile ciddi bir gerginlik yaşama olasılığınız var. Bu nedenle, kardeşlerinizle yüzleşmekten kaçının, ay boyunca süreci erteleyin. 

Çocukları olanlar, ay boyunca, çocuklarının performansından çok mutlu olmayabilir. Çocuklar kendilerine tayin edilen şartlarda çok iyi davranamayabilir ve büyüklerine de fazla saygı göstermeyebilirler. Hatta bazıları maceracı olma eğiliminde ve bu süreçte bazılarının fiziksel yaralanma olasılığı da var. 

Ay burcu kova olanlar 

Yıldılzlar sizi ay boyunca iyi sağlıkla kutsuyor. Kronik düzensizliklere yatkın olanlar bile ciddi bir rahatlama yaşayacaktır bu ay. Genel olarak, soğuk algınlığı, öksürük veya bronşit gibi rahatsızlıklara dikkat etmelisiniz. 

Bu ay , sadece maddi kazanç elde etmeyi dört gözle beklemekle kalmayacağınız, aynı zamanda bu şekilde yapılan çalışmalardan büyük memnuniyet duyacağınız çok hayırlı bir ay olacak. Bu, beklenen veya planlanan kazanımları elde etmek için bir katalizör olacak ve aynı zamanda oldukça tatmin edici bir zihinsel ve sosyal atmosfer yaratacaktır. İyi şans, kadınlardan gelen destek , sizin için önemli bir kazanç kapısı açacak. Ortam yatırım ve yeni girişimler için de uygun .

Yıldızlar bu ay iyi bir şekilde yerleşmediğinden kariyerinizi geliştirmek için çok fazla yardım almayacaksınız evrenden. Hafif bir iş yükünüz olsa da ve makul çalışma koşullarına rağmen, hedeflerinizi gerçekleştirme olasılığınız yok, işiniz size memnuniyet vermez.

İş için çok fazla seyahat olacak, ama bu seyehatler de çok az meyve verecek. Bu ay seyahatlerden kazanma zamanı olmayacak.

Eğitim konuları söz konusu olduğunda, yıldızlardan cesaretlendirici bir etki yok. 

Dans, drama, müzik, resim, heykel ve diğer güzel sanatlar peşinde koşanların çok sıkı çalışmaya hazır olması gerekir.

Ailenizin refahı için de yıldızlar çok iyi etki göstermiyor, bazılarınızın kardeşinizle, hoş olmayan durumlara yol açabilecek ciddi fikri farklılıkları olması konusunda belirgin bir olasılık var. Bu nedenle sorunlu noktalardan uzak durmanız ve yüzleşmeden kaçınmanız gerekir.

Finansal olarak, ay boyunca hepiniz bütçenizi çok iyi bir şekilde ayarlayamayabilirsiniz, bu durum muhtemel borçlar yaratabilir,  harcamalar konusunda dikkatli olun. Bu koşullar altında, beklenmedik durumlara hazırlık yaparak önlem almaya çalışın. 

Çocukları olanların ise ayrıca dikkat etmesi gerekir ve çalışmalarında istenen disiplini ve samimiyetini göstermeyebilirler.

Ay burcu balık olanlar 

Sağlığınız söz konusu olduğunda, bu ay iyi şans sizden yana. Ay boyunca ciddi bir sıkıntınız olmayacak gibi görünüyor. Ancak sadece aşırı efor sarf etme tehlikesi var. Bundan, kesinlikle kaçınmalısınız.

Bu ay size bakan yıldızların birleşimi finansal beklentileriniz için oldukça elverişli. İyi şans, kapınıza, kadınlardan gelecek bir iyilik şeklinde karşınıza çıkacak.

Birçoğunuz, çalışanlarınızdan veya astlarınızdan, hizmetlerinden en iyi faydayı elde edeceksiniz. Ayrıca, ortam yatırım ve yeni girişimler için oldukça uygun .

Yıldızların konumu nedeniyle kariyeriniz için beklentileriniz pek parlak değil. Her biri geri dönüş alınmayacak olan , işe yaramaz çok fazla iş seyahati yapabilirsiniz. Ayrıca, makul çalışma koşullarına ve hafif bir iş yüküne rağmen, öngörülen hedefleri gerçekleştiremeyeceğinize dair ihtimal de var.

Yıldızların konumuna göre , bu ay eğitim beklentileriniz için çok cesaretlendirici bir şey yok. 

Teknik öğrenciler ders kitaplarına daha uzun saatler ayırmak zorunda kalacaklar. Dans, drama, müzik, resim, heykel ve diğer güzel sanatlar öğrencileri de atölyelerde kalacaklar. 

Yıldızların konumu , ailenizin refahı için bu ay elverişli değil, aile atmosferi çekişme ve uyuşmazlıktan etkilenebilir. Bazılarınız kardeşlerinizle ciddi fikri farklılıklar yaşayabilir, bu da son derece tatsız bir duruma yol açabilir. Bu nedenle, parkurunuzu sorunlu noktalardan uzağa yönlendirmeli ve her türlü yüzleşmeyi şimdilik ertelemelisiniz. 

Çocuğu olanların ise, çocuklarının birçoğu çalışmalarda pek başarılı olamayabilir. Ayrıca, çocuklarınzın azı yaşlı insanlarla gerginlik yaşama olasılığı da var. Çocuklarınızın yaşlılarına yönelik davranışları çok saygı içermeyebilir. Bazılarının kulaklarının çekilmesi gerekebilir.

Tabi ki en doğrusunu göklerde burçlar yaratan Rabbim bilir… Herkeslere mutlu bir ay dilerim …
Şimdilik benden bu kadar 
Takipte kalın 

Yıldızlara Fısıldayan Kadın 
Gülşen Kayıkcı


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: