27 May 2019

Haziran 2019 : Yıldızlar Burçlara Neler Fısıldyor ?


Geldik HAZİRAN ayına , zaman ne kadar da hızlı geçiyor… Dondurma zamanı …. 
Peki haziran ayında gökyüzü nasıl ? Birazcık durumu bakalım … 

01 Haziran 2019 : Merkür Boğa burcundan İkizler burcuna geçiş yapacak. 
3 Haziran 2019 : Jyeshtha Amavasya  ( Yeniay )
04 Haziran 2019 : Venüs Koç burcundan Boğa burcuna geçiş yapacak 
15 Haziran 2019 : Güneş Boğa burcundan İkizler burcuna geçiyor.
17 Haziran 2019 : Jyeshtha Purnima ( Dolunay )
21 Haziran 2019 : Merkür İkizler burcundan Yengeç burcuna geçiş yapacak. 
22 Haziran 2019 : Mars İkizler burcundan Yangeç burcuna geçiş yapacak. 
28 Haziran 2018 : Venüs Boğa burcundan İkizler burcuna geçiş yapacak 

Gökyüzü birazcık hareketli … Peki yıldızların bu hareketliliği burçlara neler fısıldıyor ???  Ay burcumuza göre inceleyelim … 

Ay burcu Balık olanlar

Finans

Lagna Lord'unuz 9. Eviniz olan Şans evinde ve 2. Ev olan Para evi Lordu ise  4. evinden transit yapıyorken , paranız durumunuz iyi olacaktır. Gezegensel pozisyon, şansın önemli olduğu durumlarda iş, mülk ve hisse piyasasından iyi gelir akışı olacağını gösteriyor. Talep edildiğinde kişilere danışmanlık yapmanız konusunda bencil olmayın, yakınlarınız sizden yardım isteyebilirler.

Paranızı yatırım fonu araçlarına yatırın. Akıllıca gelecek için plan yapın. Lüks harcama yapma meylinde olacaksınız , nasıl olsa para geliyor diye , gereksiz masraflardan kaçınmaya çalışın.

Kariyer 

İş yerinde zorluklarla karşılaşabilirsiniz ancak işleriniz verimli bir şekilde tamamlanacak. Fikir farklılıklarından kaynaklanan tartışmalardan kaçınmak için meslektaşlarınızla iyi geçinin.

Eğitim

Konuları kavrama beceriniz çok iyi bu dönemde. Bu nedenle algı açıklığı kaliteniz, hedeflerinize ulaşmada size yardımcı olacak. Özellikle edebiyat, finans ve yönetim alanlarında yüksek öğrenime devam edenler bu dönemi faydalı bulacaklar. Kamu hizmeti sınavlarına girecek olanların başarılı olmak için çok çalışmaları gerekecek. 

Sağlık

Lagna Lord'unuz 9. Evden geçtiğinden  bu dönem sağlığınız iyi olacaktır. 2. Ev Lordu aynı zamanda  Rahu ile kavuşumda ve Satürn ve Ketu'dan karşıt görünüm alıyor. Bu nedenle göğüs, karaciğer, kalp ve tansiyon konusunda dikkatli olmalısınız.

Endişelenecek bir şey olmamakla birlikte, spor ve egzersiz yapmak sağlığınıza fayda sağlayacak. Mevsim nedeniyle, mümkünse dışarıdaki yiyecekleri tüketirken  sınırlı olmalı ve bunlardan kaçınılmalısınız. 

Aşk İlişkileri

İlişkinizde geçmişten gelen problemler çözülecek ve yeni bir başlangıca doğru ilerleyeceksiniz.
İlişkinizde bir güven ve karşılıklı anlayış noktasına ulaşacaksınız. Akşam yemekleri  ya da hafta sonu eğlenceleri  için planlar yapacaksınız ve eşinizle-partnerinizle romantik  zamanlar geçireceksiniz.

Aile

Ailenizle iyi vakit geçireceksiniz. Partneriniz ve çocuklarınızla kaliteli zaman geçireceksiniz. Ailenizdeki yaşlılara, özellikle annenize iyi bakın. 

Ay burcu Kova Olanlar 

Finans

Hedeflerinizi ve başarılarınızı değerlendirmek ve onlara yönelik çalışmak için mükemmel analitik yetenekleriniz var ve bu zaman zarfında bu yeteneklerinizi etkin kullanacaksınız. Hedeflerinizi yerine getirmek için zaman sizin lehinize çalışacak. İşle ilgili alanlarda harika sonuçlar alacaksınız. Bu dönemde daha sonraki bir tarihte iyi getiri sağlayacak para yatırım yapacaksınız.

Ayrıca sıraya konacak birçok masrafınız olacak. Çocukların eğitimi ve ev dekorasyonu için para harcayabilirsiniz. Gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılamak için finans durumunuzu dengelemelisiniz.

Kariyer 

Jupiter çalışma alanınızdaki size destek veriyor. Size sadece statü değil, aynı zamanda finansal fayda da sağlayacak teklifler alabilirsiniz. Sizin için mükemmel faydalar verecek olan alanları; kimyasallar, arsalar ve mülkler ve güvenlik hizmetleri.
Bu sektördeki insanlar bu alanlarda zamanını çalışarak harcayacak ve önemli miktarda getiri sağlayacaklar. İtibarınız ve iyi niyetiniz yüksek olacak. Anlaşmalarda dikkatli olmalısınız ve imzalamadan önce tüm önemli belgeleri okumaya özen göstermelisiniz.

Eğitim

Merkür eğitim evinizin yöneticisi. Bu durum akıllı olduğunuzu, iletişim becerilerinizin ve muhasebe becerilerinizin gelişmiş olduğunu gösterir. Eğitim programınıza tam dikkat edin ve çalışmalara odaklanın. İstediğiniz sonuçları elde edeceksiniz.

Teknik alanlarda öğrenciler başarı sağlayacak. Öğretmenlerinizin ve ebeveynlerinizin desteğine ve rehberliğine ihtiyacınız olacak. Onları dikkatlice dinleyin ve tavsiyelerine uyun.

Sınavları olanların , sınavı geçmek için çok çalışması gerekir.

Sağlık 

Sağlığınız bu ay daha iyi olacak. Stres ve kaygıdan uzak durmalı ve kendinizi viral enfeksiyonlardan korumalısınız. Karaciğer kaynaklı hastalıklar olası. Hava durumu sizi rahatsız edebilir. Spor ve egzersiz yaparak zinde ve sağlıklı kalmaya özen gösterin. Mevsim sizin için uygun değil ve bu nedenle enfeksiyona neden olabileceğinden dışarıdaki yiyeceklerden uzak durun. Bunun dışında sağlık durumu  iyi olacak.

Aşk ve İlişkiler 

Çekici kişiliğiniz insanları size çekecek. İnsanlarla iİletişiminiz iyi olacak. Sevgi meselelerinde, en önemli olan şey duygularınızın ifadesi , bu nedenle eşinizle olan ilişkinizde güven inşa etmek ve onun güvenini kazanmak için çaba göstermelisiniz. Bunun için doğru zaman. Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirin ve bunu yaparken de kendinizi tamamen onlara bırakın.

Aile 

Ailenizle birlikte iyi vakit geçireceksiniz, 2. Evinizin lordu Jüpiter, tepe noktasından geçiyor ve bu durum size koşulsuz destek veriyor. Bu dönemdeçocuklarınız sizi gururlandırır. Partneriniz ve çocuklarınızla geçirdiğiniz zaman kalitesi iyi olacak.

Ay burcu Oğlak olanlar

Finans 

Finansman durumunuz bu ay karışık olacak. Harcamalarınız olacak , şükür ki karşılayacak kadar geliriniz de olacak. Alım ve satım işlemlerinizde dikkatli olmalısınız. İmzalamadan önce belgelerinizi dikkatlice kontrol edin. Daha fazla paraya ihtiyaç duyabilirsiniz ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yabancı bir bağlantınızdan gelir kaynağı elde edebilirsiniz. Genel olarak, fon sıkıntısı yaşanmayacaksınız. 

Kariyer 

Yaratıcı fikirleriniz ve düşünceleriniz işinizde tüm gözleri üzerinize çekecek. Kendi alanınızda üstün olacaksınız, çünkü Saturn, Lagna'dan geçerken zor görevler konusunda sizi usta yapıyor. Yeni ve iyi iş teklifleri alabilirsiniz.Kararlısınız. Yolunuza çıkacak engelleri etkin bir şekilde ele alma yeteneğine sahipsiniz. Odaklanın ve daha iyi bir gelecek için çalışın.

Eğitim 

Eğitim evinizin yöneticisi Venüs, kendi evinde olacak, bu da verdiğiniz herhangi bir çabanın ödüllendirileceği anlamına geliyor. Moda tasarımı öğrencileri, film yapanlar, medya ve sanat işleri ile meşgul olanlar bu dönemde parlayacak. Mühendislik ve teknik alanlarda olanlar da çabalarının sonuçlarını alacaklar.

Sağlık

Lagna Lord'unuz, 12. Ev'de Ketu ile kavuşumda iken sağlığınız dikkat gerektiriyor. 6. Evinizin Lordu Merkür, sık sık konumunu değiştirecek , bu durum nedeni ile sağlığınız negatif etkilenebilir. Bir cilt veya akciğer enfeksiyonu, gastrit veya sinir sisteminizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Stres ve kaygıdan uzak durun.

Yiyecek alışkanlıklarınızı kontrol edin. Abur cubur ve yağlı yiyeceklerden kaçının. Zinde kalmak için spor yapın. Havadaki değişiklikler de sağlığınızı etkileyebilir, bu yüzden gerektiği şekilde uygun bakım desteği ve tıbbi yardım alın.

Aşk İlişkileri 

İlişkinizde harika zaman geçireceksiniz. Eşinizle seyahate çıkabilir ve biraz başbaşa romantik zaman geçirebilirsiniz. Bekar olanlar bir partner bulabilir ve uzun süreli bir ilişkiye başlayabilir. 

Aile

Ailenizin sizin desteğine ihtiyacı var. Çocuklarınıza ve ebeveynlerinize daha fazla destek vermelisiniz. İnişler ve çıkışlar olabilir bu dönemde aile ilişkilerinizde , ancak durumu iyi idare edebileceksiniz. Dikkat edilmesi gereken şey, kalp kıracak sert kelimeler kullanmamak olmalı. Partneriniz, siz ilenize destek olurken size destek olacak. 

Ay burcu Yay olanlar 

Finans 

Lagna üzerinden transit yapan 2. Ev yönetiniz , bütçenizi iyi konumda tutacak . Geliriniz beklentilerin ötesinde hızla artacak. Yatırımlarınızı, seçenekleri dikkatlice değerlendirdikten ve uzman tavsiyesi aldıktan sonra yapın.
Ayrıca evinizi dekore etmek için para harcayacaksınız. Ev kiralamak gibi işlemlerden bir miktar gelir gelebilir. 

Kariyer 

Bir terfi ya da iyi bir zamla iş başındasınız. Kariyer hayatınızda otoritelerin takdirini alacaksınız. Egonuzu baskılamaya çalışın yoksa itibarınız zedelenebilir. Hedefleriniz önünde engeller olabilir ama hedeflerinize sadık kalın.
Kaynaklarınızı iyi kullanacaksınız bu süreç içerisinde, ayrıca işinizin genişlemesi ve büyümesi için para harcayacaksınız. 

Eğitim

Çalışma hedeflerinize ulaşmak için mücadele etmek zorunda kalacaksınız bu süreç zarfında. Eğitim evinizin yöneticisi Mars, odaklanmanızı rahatsız eden Rahu ile kavuşum yaptığından gerçekten çok çalışmanız gerekir. Aynı zamanda Satürn ve Ketu ile olan karşıt açı da durumu zorlaştıracak. Teknik alanlarda ve yabancı dil ile ilgili olanlar kazanabilir, ancak diğerleri zorlukla karşı karşıya kalacak.

Sağlık

Lagna'nızdaki maleiklerin varlığı nedeniyle küçük veya büyük rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz bu dönemde. Diyetinize dikkat edin. Egzersiz yapmak formda kalmanıza yardımcı olacaktır. 

Aşk İlişkileri

Aşk ilişkilerinizin iniş ve çıkışları olabilir bu dönemde. Aşk hayatınız bu ay sizi rahatsız edecek gibi görünüyor. Sert konuşmamaya ve insanları kırmamaya çalışın. Zaman her şeyi iyileştirir.İlişkinizi kurtaracak güce sahipsiniz .

Aile 

Ailene ve çocuklarına bu dönem çerisinde para harcayacaksın. Finansal durumun güçlü olacağı seni yormayacaktır. Ayrıca evi yeniden dekore etmek için de para harcayacaksınız. Yardımınıza ihtiyacı olabilecek büyüklerinize ise iyi bakın.

Ay burcu Akrep olanlar 

Finans 

Finansal pozisyonunuz, Lagna'da bulunan  2. Para Evi lordu desteği  ile kararlı olacak.  Kazanç evinin lordu olan Merkür ise 8. Evden transit yapacak ve Merkür  bu evde finansal kazanımlar sağlayacak. Ancak, Mars ve Rahu'nun 8. Evde birlikteliği ise finansal işlemlerde önlem alınması gerektiğini gösteriyor. Tüm belgeler imzalanmadan önce iyice kontrol ediniz. Bu durum kazanıyorum derken kayıp riski yaşamanızı engelleyecektir. Ayrıca dönem boyunca yeni yatırımlardan kaçınmaya çalışın.

Kariyer 

Kariyer konusunda işler yolunda gibi görünüyor. İş yerinde takdir göreceksiniz. Araştırma işinde olanlar, özellikle 15 Haziran'dan sonra iyi olacaklar. Devlet ile ilgili işlerde çalışanlar birikmiş işlerini temizlenebilir. Ayrıca iş amacıyla seyahat edebilirsiniz. İş adamları iyi işler yapacak ve işleri beklendiği gibi büyüyecek.

Eğitim

Öğretmenlerinizin, ebeveynlerinizin ve herkesin sınavlardaki başarlarınızla gurur duymasını sağlayabilirsiniz. Yardımsever gezegen Jüpiter, sizin eğitim evinize görünüm yapıyor. Ancak , başarıya ulaşmak için çalışmalara yoğunlaşmalısınız. 

Finans, yönetim ve edebiyat öğrencileri daha fazla başarı kazanacaktır. Mühendislik ve teknik derslerdeki öğrencilerin ise daha çok çalışması gerekir.

Sağlık 

Ay boyunca sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Hastalık veya rahatsızlık yaşıyorsanız tıbbi kontrol yaptırmalı ve uzman doktorlardan tavsiye almalısınız. Haritanızda, Lagna Lord'unuzun, 2. Evinizde olan Saturn ve Ketu ‘ya karşıt açı yapacak şekilde Rahu ile birlikte 8. Ev'e yerleşmiştir. Bu durum 22 Haziran'dan sonra iyileşecek. Miden ve sindirim sisteminde bu durumdan etkilenebileceği için diyetinize dikkat etmelisiniz. Ayrıca, cilt probleminden, alerjilerden, idrar enfeksiyonlarından kaçınmaya dikkat edin.

Aşk İlişkileri 

İşinizle daha çok meşgul olma ihtimaliniz olduğundan, aşk hayatınız ay boyunca arka koltukta kalabilir. Yoğunluğunuzun nedenini eşinize açıklamaya çalışın, böylece ilişkinizde iletişim açığı kalmaz ve ilişkinizi yavaş ve emin bir şekilde bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. 

Aile

Bu ay partnerinizi ve çocuklarınızı seyahate çıkarıp onlarla vakit geçirip , doya doya eğlenmelisiniz. Bu, stresi günlük hayatınızdan gidermeye yardımcı olacaktır. Dönem boyunca arkadaşlarınızla ve ailenizle ilişkileriniz samimi olacaktır.
Bazı yaşlı akrabalarınız sizi uzunca bir süreden sonra tekrar sonra ziyaret edebilir ve sizi meşgul edebilir. Aileniz için bu ay masraflarınız artacak, ancak buna değecek.

Ay burcu Terazi olanlar 

Finans 

Finansal durumunuz ay boyunca kararsız olacak. Bir yandan iyi bir kazanç ve gelir elde edeceksiniz. Öte yandan, harcamalarınız da artacak. Gelen para gidecek. Ay başında zorluklarla karşılaşabilirsiniz, ancak ay ilerledikçe, parasal durumunuz iyileşecek.
Lükse fazla harcama yapmayınız. Sakin ol ve stresli durumlardan kaçın.

Kariyer

Bir işte çalışanlar en yüksek ve en düşük seviyelerle karşı karşıya kalacaklar, ancak zamanla işler çözülecek. Ancak korkmayın teraziler , pozisyonunuzu dengeleme konusunda iyisiniz. Ticaret , giyim ve modası işlerini yapanlar iyi işler çıkaracaklar. 
Yaratıcılığınızı bu dönemde takdir edilecek. İş arkadaşlarınızla gereksiz bir tartışmalardan kaçının. Daha sonraki bir tarihte iyi getiri sağlayacak yeni iş girişimleri başlatılabilir.

Eğitim

Eğitimin yönetici  yıldızı Saturn, ancak çok çalıştıysan sana başarı verecek. Tembellik gösterme ihtimalin bu dönemde yüksek , rekabetçi sınavlarda başarılı olmak için çok çalışman gerekiyor.

Teknik dersler okuyan öğrenciler bu dönemde başarılı olacaklar. Akıl hocalarınız ve öğretmenleriniz size derslerinizde yardımcı olacak.

Sağlık 

Bu ay sağlığınıza özen göstermeniz. Miden ve karaciğerine iyi bakın. Artrit veya geçmişten nüksedebilecek diğer hastalıklar konusunda dikkatli olun.
Diyetine çok dikkat etmelisin. Abur cubur ve alkolden uzak durmalısın. Düzenli olarak egzersiz ve spor yapmalısın. Tembellik sana çok pahalıya mal olabilir.

Aşk İlişkileri

Aşk ilişkilerinde bu dönem iyi vakit geçireceksiniz. Varsa, sorunlar çözülecek ancak bazı iniş ve çıkışlar olabilir. İlişkilerin düzelmesi  için biraz zaman ayırın.
Bekar olanlar ise potansiyel bir eş bulacaktır. Beklentilerinizi düşük tutarken dikkatli ve ihtiyatlı olmalısınız. Birazcık bekleyin önce ilişki çiçeklensin.

Aile 

Aile ilişkileriniz iniş ve çıkışlarla karşılaşabilir dönem boyunca. Gereksiz tartışmalardan uzak durmanız tavsiye edilir. Jüpiter aile ile ilgili olan evinizde olduğundan , aksayan durumları kurtaracaktır. Aile üyeleri ile yakın ilişkiler kurmaya çalışın. Sözlerinize dikkat edin. Sosyal ilişkileriniz ise çiçekler açacak ve bir araya gelmekten keyif alacaksınız.

Ay burcu Başak olanlar 

Finans

Finansal durumunuz ay boyunca karışık bir eğilim gösterecektir. Ayın başında 2. Ev lordu ve 11. Ev lordunun her ikisi de 8. evdeyken kazancınıza engeller gelecektir. Ancak ay ilerledikçe durum iyileşecektir. Dönem içerisinde masraflarınız da artacaktır. Mülkiyet davalarına, işle ilgili alanlara harcama yapıyor olabilirsiniz. Önemli bir belgeyi imzalarken dikkatli olun. Ayrıca haciz konusunda dikkatli olmanız gerekir.

Kariyer

İşyerinizde tartışmalar ve gerilimler var. Dostça devam ettirmeye çalışın iş arkadaşlarınız ile olan iletişiminizi. Durumun üstesinden gelmek için tecrübeli dostlardan ve meslektaşlarınızdan yardım alın. İşyerinizde kayıpları önlemek için uygun talimatları ve yönergeleri izlemeye çalışın. İmzalamadan önce tüm belgeleri dikkatlice okuyun.

Eğitim

Bu ay öğrenciler için zor zaman.  Odak noktası azalacak. Sınavlarda başarılı olmak için çok çalışmanız gerekiyor. Mühendislik ve teknik alanda olanlar daha başarılı olacaklar. Sınavlarda yardım almak için tecrübeliler ile yakın ilişkilerinizi sürdürmeye çalışın.

Sağlık

Bu ay sağlığınızda inişler ve düşüşler olacak. Sinirlerinize hakim olun , cilt ve mide problemlerinizi de ciddiye alın. Ayrıca uykusuzluk da olabilir. Üçüncü haftadan itibaren durumunuz iyileşir.

Herhangi bir küçük sorunu, görmezden gelmemeli ve iyi bir tıbbi destek almamanız gerekir. Önlem almak her zaman iyidir, bunun yanında vücudunuzu canlandırmak ve formda kalmak için egzersiz yapmanız gerekir , ayrıca Fast food ve alkolden uzak durun.

Aşk İlişkileri

Aşk hayatınız bu ay süresince ortaya karışık bir halde olacak, ancak ilişkileri bozacağı için tartışmamaya özen gösterin. Eşinize saygılı olun ve görüşlerinizde farklılıklar ortaya çıkarsa durumun üstesinden gelmek için birbirinize biraz zaman verin.

Aile 

Aileniz ve sosyal ilişkileriniz ay süresince iyi olacak ve sevdiklerinizin birliktelikleri ile zamanın tadını çıkaracaksınız. Ailenizle piknik yapmak için harika bir zaman  ve aileniz ile zaman geçirmeniz konusunda partneriniz  size tam destek verecek. Ayrıca küçük erkek ve kız kardeşlerinizin size olan desteğinden de keyif alacaksınız bu dönem içinde. 

Ay burcu Aslan olanlar 

Finans

Finansal durumunuz bu ay diğer aylara göre daha iyi olacak ve 2. ve 11. Lordunuz kazanımların evinde olacağından iyi kazançlar elde edeceksiniz. Para çalıştığınız işten ya da mesleğiniz aracılığı ile gelecek. Mülkiyet ile ilgili işlemlerde önemli kazançlar olacak. İmzalamadan önce belgeleri kontrol edin.

Tüm zorluklara rağmen maddi olarak rahat olacaksın. Hatta tasarrufların artacak. Gelecek için para ayırmanın tam da zamanı. Bunun için uzmanlara danışmalısınız.

Kariyer 

Sıkı çalışmanız ve kararlılığınız size otoritelerin desteğinizi almanızı sağlayacaktır. İyi sonuçlar alacaksınız ve meslektaşlarınız da sizi destekleyecekler. Filmlerde, medyada, politikada ve tıbbi alanlarda olanlar kariyerlerinde daha iyi sonuçlar alacaklar. 

İşsiz olanlar iş bulacaklar. Satış yapanlar ise daha yüksek hacimli satışlar yapacaklar ve üreticiler ise  ürün grubuna yeni ürünler ekleyecekler.

Eğitim

Başarıya ulaşmak için çok çalışmalısınız. Çalışmalarınızı programlı yaparsanız , zorlukların üsrtesinden gelme dayanıklılığına ve gücüne sahipsiniz. İlgi alanlarınız edebiyat ve yönetim olacaktır.

Tanınmış yabancı üniversitelere kabul etmek isteyenler bu dönemde başarılı olacaklar. Başkalarını takip etmek yerine yeteneklerine odaklanmaya ve konsantre olmaya çalış.

Sağlık 

Çok şükür bu ay her şey normal olacak. Stres ve kaygıdan uzak durun. Bir nebze uykululuk hissedeceksiniz, egzersiz yapın ve formda kalmak için ibadet / meditasyon yapın. Yiyecek alışkanlıklarınızı kontrol altına almaya çalışın. Baharatlı ve keskin yiyeceklerden kaçının. Alkolden uzak durun. Kendinizi iyi hissetmek ve gelecek günün zorluklarıyla yüzleşmek için uygun şekilde dinlenin.

Aşk İlişkileri

Bu dönem partnerinize duygularınız ifade etmek için iyi bir dönem olacaktır. Duygularınıza karşılık alacaksınız. İlişkinizi aceleye getirmeyin , akışına bırakın ve partnerinizin sizinle ilgili kendinden emin hissetmesini sağlayın.

Aile

Aile ile olan ilişkileriniz, özellikle eşinizin desteği olacağından sorunsuz olacak. Çocuklarınızla bazı görüş farklılıkları yaşayabilirsiniz. Onları sevgi ve şefkatle yaklaşın. Partnerinize ise araba gibi pahalı bir hediye alabilirsiniz. Yaşlılarınızı rahat ettirmek için bazı masraflara maruz kalabilirsiniz. 

Ay burcu Yengeç olanlar 

Finans

Bu ay para kazanacaksınız, 2. Ev olan para evinin efendisi 11. evine, Venüs ise kazançlar evinin efendisi  11 Haziran'da kendi evine taşınacak. Bu gökyüzü gündemi size para kazandıracak. Mesleğinizde, kazancınız önemli olacaktır.

Ayın ortasında beklenmedik bir  harcama yapmanız muhtemel, bu yüzden gereken önlemi ay başında almaya çalışın. Herhangi bir enstrümana veya yatırım fonuna  para yatırmadan önce uzman tavsiyesi alın.

Kariyer

Bu ay meslek ve kariyer evinin efendisi Rahu ile birlikte 12. Ev'de olduğundan , size zorluklar çıkarabilir.Bu gökyüzü hizalanması herhangi bir yeni yöntem veya genişleme planının geri tepebileceği anlamına gelir.

İş yerindeki görüş faklılıklarını meslektaşlarınızla ve ortaklarınızla çok titizlikle çözmelisiniz. İş yerindeki otoritelerden terfi veya yükseltme ve takdir alabilirsiniz. Ayrıca yeni teklifler alacaksınız.

Eğitim

Çalışmalara daha çok konsantre olacak ve seçtiğiniz alanda başarılı olacaksınız. Mühendislik veya teknik geçmişe sahip öğrenciler daha başarılı olacaklar. Üniversite sınavına girenler başarı olacaklar. 

Sağlık

Özellikle 15 Haziran'dan sonra sağlığınıza daha fazla özen gösterin. Uygun tıbbi destek alınız. Ayrıca diyetinize de dikkat etmelisiniz. Abur cubur yemekten kaçının. Formda kalmak için günlük egzersiz yapın. Ayrıca, fazladan bir iş yüküne maruz kalmamaya veya bunlarla uğraşmamaya ve rahat bir uyku çekmeye çalışmalısınız.

Aşk İlişkileri

İlişkilerinizde sözlerinize dikkat etmeniz gerekir, aksi takdirde ilişkiniz bozulabilir. Bu konuya dikkat ederseniz , ilişkilerinizi çok iyi koruyabilirsiniz. Bu ay herhangi bir yeni ilişkiye girmeden önce bir süre beklemelisiniz. Olaylarını akışına bırakın. Böylece, ikiniz arasında daha iyi bir anlayış geliştirmenize yardımcı olacak sevdiklerinizle gezme zamanı elde edersiniz. 

Aile 

Dönem boyunca partnerinizin desteğini alacaksınız. Çocuklarınız da sizi gururlandıracak. Evlilik hayatınızda birbirinize karşı olan çekiciliğiniz artmış olacak. Çocuk planlayan çiftler için iyi dönem. Ayrıca ebeveynlerinizden yardım ve destek alacaksınız. Evde ve aile ile uyumunuz keyif verici olacak.

Ay burcu ikizler olanlar 

Finans

Dönem boyunca parasal kazanımların artırması beklenmektedir. Kazandığınınız parayı da işe ya da kişisel ihtiyaçlarınıza harcayacaksınız. Çocukların eğitimi için de harcama yapıyor olabilirsiniz. Her ne kadar harcaman yapsanız da finansal durumunuzdan memnun kalacaksınız. Gelir arttıkça giderlerin artması doğaldır. Kişisel lüksünüz için gereksiz fazla para harcamamaya dikkat etmelisin.

Kariyer 

Başarılı olacaksınız ancak hedeflerinize ulaşmak için odaklanmanız ve çok çalışmanız gerekiyor. İşi olanlar patronlarının desteğini alacaklar ve terfi bile bekleyebilecekler.
İş dünyasında veya maaşlı çalışan olanlar bu ay iyi sonuçlar alacaklar. İş hayatında dönem boyunca hoş bir zaman geçireceksiniz. Çabalarınız müşterileriniz ve patronlarınız  tarafından takdir edilecektir. Lütfen işyerinde tartışmalardan kaçının.

Eğitim

İstediğiniz eğitim alanında başarıya ulaşmak için odaklanmanız gerekir dönem boyunca. Moda tasarımı öğrencileri, medya, film ile uğraşanlar iyi performans gösterecekler. Bilişim sektöründe olanlar da iyi projeler geliştirecekler.

Sınavlarda başarıya ulaşmak isteyenler, çok çalışmak zorunda kalacaklar, ancak meyvelerini alacaklar. Yabancı üniversitelere kabul edilme fırsatı dahi bulabilirler. 

Sağlık

Lagna Lordunuz, Mars ve Rahu ile birlikte Lagna evinde olacak.  Bu yüzden sağlığınıza iyi bakmanız gerekir. Bu dönem sinirlerinizi etkileyebileceğinden öfkenizi kontrol edin. Herhangi küçük bir sorunda mutlaka tıbbi destek alın. 

Baharatlı yiyecek ve alkolden kaçının. Sakin kalmak için ibadet , meditasyon ile birlikte egzersiz yapın. Stresten uzak durun ve kaliteli uyuyun. Kaza riskinden kaçınmak için dikkatli sürün.

Aşk İlişkileri 

İlişkinize olumsuzluk taşımayın, başkaları nedeniyle  tartışmayın. Duygularınızı dile getirerek sorunlarınızı çözmeye çalışın. Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirin. Evlenmek isteyenler bu dönemde yapabilir.

Aile 

Aile üyelerine yardım etmeli ve aranızdaki ilişkiyi  güçlendirmelisiniz. Ailenizle birlikte uzun bir yolculuğa çıkacaksınız. Ayrıca aile üyelerinizden de dönem boyunca destek alacaksınız.

Aile üyelerinin kişisel ihtiyaçları için para harcayacaksınız. Yaşlılarınız sağlıkları sorunu yaşayabileceğinden  bu durum sizin için  endişe kaynağı olabilir.

Ay burcu Boğa olanlar

Finans

Finans evi yöneticiniz  Merkür, Mars ve Rahu ile birlikte kendi evinde yer alacak. Gelir akacak, ancak harcamalarda da bir artışa neden olacaktır.

Finansal kazanımları belirten bir faktör, 11. Evin Efendisi Jüpiter de iş faaliyetlerinden elde edilen önemli kazanımları destekleyen dış kadranda iyi yerleştirilmiş. Bu durum iş zekanız en üst noktada olacak demektir , ticaret yapanlar için iyi bir dönem.  İyi bağlantılar kuracak ve pazardaki iyi niyetinizle tanınacaksınız.

Kariyer 
İş arayanlar yaşlılarının desteğini alacaklar ve çalışanlar terfi alabilirler özellikle araştırma, madencilik ve sigorta alanında çalışanlar için daha muhtemel bir şeçenek. 

10. Lord, Satürn, 8. Evde ve 2. Eve karşıt görünüm yapıyor , bu durumda  ani kayıplar da muhtemeldir. Faaliyetlerinizde dikkatli olun ve meslektaşlarınızla iş yaparken uzun dönemli planlara özen gösterin. 

Eğitim

Bu dönem çalışmalar için mükemmel bir dönem. Bu ay, kurul sınavlarına katılan öğrencilerin beklediği sonuçları getirecek. Sınavlara girenler ise iyi sonuçlar alacak.

Sıkı çalışma ve uygun planlama, özellikle rekabet seviyesi günden güne artmakta olduğundan, başarınızın anahtarı olacak. Yüksek hedef koyup ve sıkı çalışanlar tanınmış üniversitelere girebilecekler. Size uygun alanlar hesaplar, finans ve yönetim.

Sağlık

Sağlık cephesinde, her şey yolunda gibi görünüyor, Lagna Lordu Venus 4 Haziran'da kendi burcuna geçecek .Ancak 2. Evdeki Mars ve Rahu'nun varlığı nedeniyle yiyecek alışkanlıklarının kontrol altına alınması gerekiyor.

Karnınıza ve göğsünüzdeki rahatsızlıklara dikkat etmeniz gerekiyor. Abur cubur ve alkolden uzak durun. Sağlıklı bir yaşam koşullarına dikkat edelim ve zinde kalmak için spor yapalım. 

Aşk İlişkileri

Aşk ilişkileri dönem boyunca diğer aylara göre daha iyi olacak. İlişkilerini bir sonraki seviyeye taşımak ve ileriye bir kalıcı düğüm atmak isteyenler başarılı olacaklar.

8. Evdeki Satürn'ün varlığı nedeniyle akrabalar ile ilgili bir sorun olabilir, ancak iyi iletişim kurarak bu durumu çözebilirsiniz. 

Aile 

Aile ilişkileriniz baskı altında olacak ve size stres yaratacaklar. Sorunlarınızı birbirinizle konuşarak ve sorunlarınızı açıkça söyleyerek çözüme ulaştırın. Faydacı  bir tutum sürdürün ve ilişkilerinize zaman verin. Ailenizle birlikte  bir gezi planlamak, ilişkileri daha samimi hale getirmeye yardımcı olacaktır.

Ay burcu Koç olanlar 

Finans 

Zenginlik evinizin Lordu Venüs, haritanızda bir kendra evde ve 4 Haziran'da kendi burcuna geçecek. Bu iyi finansal durum gösterir. Ertelenmiş kazançlar 11. Lord Satürn'ün 9. Evdeki Ketu ile görünümünden dolayı artık  çözülmeye başlayacaktır. 

Büyük kayıplara maruz kalma olasılığınız  olduğu için spekülatif alanlara yatırım yapmayın. Herhangi bir yatırım için uzman tavsiyesi alın. Paranız yararlı olacağı için işinizi genişletme faaliyetlerine harcayabilirsiniz. Bu ay , sizin için hem kazançların hem de yanı sıra zorlukların birlikte yaşanacağı  en önemli ay olacaktır.

Kariyer 

Bu, kariyeriniz için en iyi zamanı olabilir. Zorluklar ortaya çıkacak, ancak ödüller de hemen peşi sıra gelecek. Kariyer için olan uğraşılarınızda çok hevesli olacaksınız. Daha iyi bir gelecek için bir temel oluşturacak işler yapacak ve işinizi genişleteceksiniz. Maaşlı çalışanlar, değerli çalışmaları için ödüllendirilecektir. Ayrıca maaş dışında ek faydalar da kazanabilirler . Bu ay öne çıkan alan elektronik, havayolları, yazılım, güvenlik ve savunma sanayi yazılımları ve polislik hizmetleri.

Eğitim

Bu ay yüksek öğrenimde iyi olacaksın. Beşinci ev Lord Güneş , Jüpiter'den gelen destekle  şahlanıyor ve ay ortasında 3. Ev'e geçiyor. Her iki durumda da, sonuçlar sizin için iyi olacak. Kamu hizmetleri ve idari alanlar tercih edinler dönem boyunca başarılı olacaklar. Araştırmacı olanlar da daha iyi sonuçlar alacaklar. 

Sağlık 

Fiziksel sağlığınız için bu ay iyi. Sağlığınız korumak ve formda kalmak için kararlı olacaksınız. Fitness yapacak , egzersiz programınızı takip edecek ve spor salonuna gideceksiniz. Yaralanmalara karşı dikkatli olun. Her ne kadar düzenli olarak egzersiz ve egzersiz yapıyor olsanız da, yemek alışkanlıklarınıza dikkat etmelisiniz. Abur cubur ve yağlı yiyeceklerden kaçının. Bu ay ek iş yükü bekleniyor, bu yüzden stres ve kaygıdan uzak durun.

Aşk ilişkileri

Aşk ilişkilerinde görüş farklılıkları ve anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Biraz ilişkinize zaman ayırın ve daha iyi bir ilişki için sorunları barışçıl bir şekilde çözmeye çalışın. Yeni bir ilişki kurmak için şu an yıldızlar destekli değil. 

Aile 

Aile ilişkilerin dönem boyunca iyi olacak. Çocuğunuzu soğuk algınlığı, öksürük ve ateş gibi ufak hastalıklardan koruyun. Çocuklarınız, sınavlarda iyi puanlar alarak sizi gururlandıracak. Onları motive edin ve gezmeye götürün.

Ailenizle olan görüş farklılıkları çözülmelisiniz. Onlara iyi bakın ve herhangi bir yardıma ihtiyaçları olursa, zaman ayırın. 

Tabi ki herşeyin en doğrusunu göklerde burçlar yaratan Rabbi bilir
Şimdilik benden bu kadar 

Takipte kalın 
Yıldızlara Fısıldayan Kadın 
Gülşen Kayıkcı


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: