11 June 2019

Kaderini Kendin Değiştirebilir Misin ?


Her şey önceden planlanmışken astroloji veya astrolog ne yapabilir? 

Sabit şartlarda küçük bir pencere olan 'Özgür irade' ne anlama geliyor? 

Sürekli olarak k "özgür iradenizi kullanıp kullanmayacağınız dahi bile kaderde yazılmış" diye yazıyorlar. 

Madem , herşey önceden planlanmış bir matris ise , biz peki astrolojiyi neden çalışıyoruz ve bir astrolog kadere ne yapabilir? 

İmtihan nedeniyle bu hayattayız , buradayız. Bu hayatta ne yaptığımız gelecekteki sonsuz yaşamımızı şekillendirecek. Bunu tüm inançlar kanıksamış durumda , yani bugün yediğimiz hurmalar , sonsuz gelecekte bizi mutlaka tırmalayacak ... 

Dolayısıyla bugünkü hayatımız, sabit ve mukadder. Daha da kafanızı bulandırmak için, sonunda kaderle nasıl başa çıkacağımızı anlatacak üç karma çeşidinden bahsedeceğim.  Kafa bulandırmayı seviyor myum ne !!!!! 

Karma bildiğiniz üzere kader demektir ve bir kaç çeşidi vardır.
  • Dridha Karma - Sabit Karma 
  • Adridha Karma - Esnek Karma 
  • Dridha-Adridha - Karışık Karma.
Sabit karmayı , adı üstünde sabit , hiçbir şey değiştiremez. Astrolog, sizi ne kadar sert etkileyeceğini öngörmenin dışında, size çok yardımcı olamaz. Hiçbir astrolojik çare veya değerli taş, acılarınızı değiştiremez. 

Esnek karma ise, astrolog, haritanızı, iyi karma ya da önemli iyileştirici tedbirlerle evlerin ve gezegenlerin aktivasyonu ile kaderinizi değiştirmek için tahminler yapacak. Hayatınızı olumlu hale getirmek için fazla uğraşmanız gerekmez. İyi bir astrolog hayatınıza tam bir gaz ileri modu verebilir, tabi işinin ehli ise , hahaha ben gibi yanisi 😝😝😝😝. Neyse ego bir yana, astrolojinin herhangi bir rehberliğini aramamış olsanız bile, hayatınızın, ah almadığınız sürece tadını çıkarabilirsiniz. İyi karmalar biriktirebilirsiniz. 

Karışık karma ise,  iyi yol gösterici tavsiyeler, iyi niyetler, anne-babanızın nimetleri, iyilik etmek, iman vb. 

Şimdi, karar verme özgür iradesine sahip olduğunuzu hatırlayın , karar vermeye yetkin olduğunuz hayat kısımlarında hayatını  et ya da etme , sen bilirsin . 😊😊😊.

İşte şimdi, iyi ve deneyimli bir Astrolog'un çalışmasıyla, esnek kaderinizi , yani sizin cuz-i iradenizi kullanabildiğiniz kısımları maksimize edebilirsiniz.Yada yıldızların ilmini öğrenip kendiniz yapabilirsin . Kaderini değiştirmek için özgür iradenle burada çalışabilirsiniz. 

Hayat boyu erdemli yaşamak ve yaşam tarzının değiştirilmesi, dua ile sabit ve karışık karmalarınızın dengesini bile değiştirebilir, o zaman hayattan zevk alırsınız. 

Tüm durumların biz tarafından yaratıldığını, bu hayatta yaptıklarının gelecek hayatında karşına çıkacağını unutma , ne ekersen onu biçersin.


Kaderinizi kendiniz değiştirmeniz dileğiyle
Takipte kalın
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: