10 June 2019

Var Mısın Ayın Sırlarını Birlikte Keşfetmeye ? Ayın Kuzey Düğümü Geçmişten Geleceğe Olan Köprünüz !!!


Kuzey düğümünüzün hangi burçta  olduğunu bildikten sonra, hayat amacınızı nasıl bulacağınızı bilmeye hazırsınız demektir.

Hayatınızda ve size bahşedilmiş olan yeteneklerden en iyi şekilde yararlanmak için doğduğunuz anda kuzey düğümünün hangi zodyak burcunda  bulunduğunu öğrenin .

12 zodyak burcunun her biri psikolojik kalıpları tasvir eder ve her burçta 12 alt bölüm bulunur. Bu alt bölümler, değerlerinizi ve kendini ifade etmenizi detaylı olarak açıklar - sizin sırrınız - hem de eviniz ve aileniz, işiniz ve ilişkileriniz gibi hayatınızın çeşitli alanlarındaki yeteneklerinizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz ve sadece sizin bildiğiniz bir sır.

Ayrıca, araştırmaya devam ettikçe her burcun içindeki Kuzey Ay Düğümü , yetenekler, ilgi alanları, zorluklar ve olası tuzaklar listesine sahip olduğunu da göreceksiniz. Bu alt başlıklar, kendi özel yeteneklerinize odaklanmanıza yardımcı olacak anahtar kelimeleri ve kariyer önerilerini listeler. Kısacası, ilerlemenize yardımcı olacak güçlü yönlerinize nasıl oynayacağınızı gösteririler.

Hayat sınavları nerelerden gelir , zorluklar ve olası tuzaklar , bunlardan kaçınmak için bir kılavuz hediye edeceğim sizlere. Tek yapmanız gereken ay düğümlerinizi bilmek ! Ben astroloji ilminden yaralanmanız için elinizden geleni yapmanıza yardımcı olduğuna inanan pozitif astroloji zihniyetinin çocuğuyum.

Kendi potansiyelinizi olumlu bir şekilde en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için size yıldızların verdiği desteği ve özellikle stres altında hissettiğinizde, hayatınızın birçok alanında size yardımcı olacak olan yolları göstereceğim . 

Kendi arketipinizi okuduğunuzda, özgür iradeniz olduğunu hatırlayın. Bu, hayatınızı bir emek sevgisine dönüşmesi ve başarının anahtarıdır.

Özgür irademiz, olabildiğimiz en iyi olmamızı sağlar ve bu ruh yolculuğu, genellikle mücadeleleri ve zorlukları içerir. Yunan mitlerinden günümüzün gerçek hayat hikayelerine hayatlarımız içinde kahraman arayışı var. Gelişen ruhun, bilinçli, uyanık ve proaktif bir kişi olarak zafere ulaşan kader zincirleri üzerinde çalışmak ve bu yolculuğu aşmak yoludur.

Bunu akılda tutarak, Astroloji: Ay Sırları, içinizdeki kahramanın hayatın zorluklarına rağmen yükselmesini sağlamak için karakter atışlarını ve zorlukları belirler. İç kahramanınızı ne kadar iyi tanır ve onu motive ederseniz , sadece kişisel olarak kendinizin geliştiğinizi değil, aynı zamanda toplu olarak insan ırkının bir üyesi olarak da geliştiğinizi hissedeceksiniz. 

Ayınızın sırlarını bildikçe aslında, ruhunuza olan bakışınız büyüdükçe büyür, o kadar çok çiçek açar ve çok daha fazla dolu hissedeceksiniz. Bu, katlanarak artan bir eğri. Bu düşünceyle,  ay düğümleri kendinizi anlamanız için başka bir boyut katacaktır - ve Astroloji: Ayın Sırları size yıllar önce den dilediğiniz bilgileri sağlar! Geçmiş yaşam - atalardan aktarılan karmalar ile geleceğe olan köprünüz...

Hadi ayın sırlarını hep birlikte keşfedelim . Var mısın ? 
Neymiş bu sır diyenler tıklasın 
Takipte kalın 
Gülşen 


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: